Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GMTAS - Gimat Mağazacılık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

GMTAS - Gimat Mağazacılık

GMTAS Gimat Mağazacılık

Gimat Mağazacılık payları 12 Kasım'dan itibaren Alt Pazar'da işlem görmeye başlayacak

11/11/2021 06:25:16

Gimat Mağazacılık payları 12 Kasım'dan itibaren Alt Pazar'da işlem görmeye başlayacak.

BIST'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Gimat Mağazacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) sermayesini temsil eden 149.200.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 9. maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Şirketin kaydileştirilen 144.180.000 TL nominal değerli payları 12/11/2021 tarihinden itibaren "GMTAS.E" kodu ile Alt Pazar'da, pazarda uygulanmakta olan işlem esasları ve serbest marjla işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada işlem gerçekleşinceye kadar serbest marj uygulanacak olup, oluşan ilk işlem fiyatı o seansın devamı için baz fiyat olacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

İzahname ekinde yayımlanan iki ayrı fiyat tespit raporunda hesaplanan pay değerlerinin ortalaması 2,24 TL'dir."
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Tesekkurler Sn.Guneysu.

GMTAS başlığı hayırlı olsun.
    Ilk işlem gününde 3,26 gören senet bugun 2,07 den kapanmıştır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Selamlar, Şirket mağaza faaliyetinden karlı olmasının yanında gayrimenkullerinden de 2022 yılında değer artış kazancı sağlayıp özkaynaklarını artırabilir.

Şirketin ayrıca 12 milyon hissesini borsadan almak için 30 milyon TL kaynak ayırması da pozitif bir etken. Eski ortaklardan borsaya satışlar olsa da pay değerinin 2 TL altına düşmeyeceğini düşünüyorum. Bu seviyelerden hem piyasa hem Şirket hisseye destek olacaktır.

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Bugun 1.4.2022
    GMTAS Anapazar da işlem görmeye başladı.
    2,05 lerden 3,26 ları görduk...
    Umarım 2022 yolculuğumuz bizi " Yıldız Pazar" a kadar ulaştırır...

5. İnşaALLAH
    Takıldım vagona kısmet hayırlı bol ola

6. 7 aydır kimse yazmamış bu güzel genel kurula kadar çok iyi yerlerde olmasını bekliyorum.imtiyazlı pay olmayışı gimat esnafının bu hissedeki maliyetinin 25 tl oluşu .....
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. en son ben yazmışım yazımın arkasında gizlice bekliyorum hedeflerime doğru.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Üçüz ötesi olması dışında bir sıkıntı yok

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •