Sayfa 10/26 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 206 madde; 73 - 80 arası.

Konu: UMPAS - Umpaş Holding

1. Tabi yönetimin de amacı buysa yoksa onların şu anki durumdan rahatsız olduklarını sanmiyorum.

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    kardeşler. sipte bedelsiz potansiyelli şirketler iş yapar.diğerleri çöp olmaya adaydır..yonga 1e 5 getirdi bir haftada..şimdi sıra kime geldiyse onu bulun..
    İşbir ve Yibitaş öne çıkıyor diyebilir miyiz Meho hocam?

3.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hala anlaşılamayan birşey var,artık UMPAŞ HOLDİNGle ilgili olarak şirketi tıkır tıkır işleyen ulusal pazarda işlem gören yeni bir anlayış ve yeni bir yönetim kuruluyla ve yeni bir CEO ile ve potansiyellerini aktif hale getirecek bir yönetim ancak ortakların eliyle olur dediğim gibi 2015 de az bir lotla zar zor yönetime seçilen kişileri bende bekledim gerçekten şirket daha güzel günlere getirip ulusal pazara açarlar diye ama henüz onlar olmadı.2018 bu sene yönetim kurulu yenilenecek.Şu andan itibaren UMPAŞ HOLDİNG için tüm ortaklarla beraber lütfen herkes dinlesin okusun şirketi DİNAMİK BİR YAPIDA ULUSAL PAZARDA GÖRMEK İSTİYORUZ,BAZI GAYRIMENKULLERİNİ nakite çevirip gerekirse daha dinamik bir yapıya ulaşabilir.Düşünün ŞU ANDA 6,5 MİLYON tl si olan piyasadaki tüm senetlerin sahibi olabilir,13 milyon TL si olanlar şirketin %51 ini kontrolü altına almış olurlar.Yani büyük potansiyelleri olabilecek bir şirketten bahsediyorum,şirket diplerdeyken bunlar paylaşılırsa kötü niyet olmadığı anlaşılır.Ama şirket fiyatı uçarken kaçarken paylaşılırsa o zaman kötü niyet düşünürüm.Hem yatırımcılar hemde ortaklar olarak el ele verilirse bu şirket için çok şeyler yapılabilir.Lütfen 58,59 ve 63 ve 64 nolu gönderilerimi iyice okuyunuz,akıl süzgecinizden geçiriniz vede araştırınız,bol kazançlar...
    Arkadaşlar lütfen başka hisse senetlerini burda tartışmayın veya paylaşmayın her senedi kendi topiğinde tartışın veya bilgi paylaşın burda umpaş la ilgili yoğunlaşmak istiyoruz,bol kazançlar...

su anda umpas alip sandiga koysan..senelerdir alanlar hele bir satsin sonra bakariz..balat balatacilik ta 300 binden dustu yuzune bakan yok..senetleri ornekliyecegizki dogru yu bulalim..yonga bedelsiz acikladi 5 kat primlendigini goren diger bedelsiz potansiyelli sip sirketleri sahipleri yerinde duramiyordur, siralarini bekliyorlardir...diger sirketlerden bir sodasan var temettucu digerleri su anda durumu iyi gorunmuyor..birkacyil sonra ne olur bilinmez.

5. 26 şubat 2018 UMPAŞ HOLDİNG derinlik-grafik-takas bilgileri (grafikte sıkıştığı üçgeni yukarı doğru kırmış görünüyor)Bugün özellik
    18:06 dan itibaren HALK YATIRIM MARBAŞIN aktif satışlarına alışla karşılık
    verdi sürekli alışa yazdı SONUÇTA 0,64 ALIŞLA KAPANDI.,YAVAŞ YAVAŞ talep artması ve sıkışan üçgeni kırma hareketi var görünüyor

LÜTFEN UMPAŞ SAYFASINDAKİ 54,55,58,59,64,67 VE 70 NOLU GÖNDERİLERİMİ DİKKATLİCE OKUYUNUZ.
    Son düzenleme : sensor; 26-02-2018 saat: 19:48.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    TERS ŞEMSİYE FORMASYONU OLUŞMUŞ, EN YÜKSEK GETİRİ OLAN BİR FORMASYONDUR

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

semsiye kilit tutmazsa ne olacak.

8. Arkadaşlar umpaş topiğindesiniz günlük 10bin liralık işlem yapan bir kağıtta teknik mi aranır zaten emri sernet verirsin alacaksan tavandan satacaksan tabandan tabi kafaya koymuşsan alıp satmayı.yoksa işlem yapamazsın.alıcıyı göremiyorsun eşleşme ne denk gelirse.Toplamak için de satmak için de küçük meblağla girersin olaki serbest emirle tavan da görebilirsin tabanda .Teknik falan işlemez.Şirket alır alacaksa kim bakar sipli piyasaya.alırsan yat 1-2 sene hissem var deme.Günşük alınıp satılacak takip edilecek kağıt değil.

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Sayfa 10/26 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •