Sayfa 12/26 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 206 madde; 89 - 96 arası.

Konu: UMPAS - Umpaş Holding

1.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    insanlardan sana ne kardesim..begendiysen alirsin koyarsin sandiga...prim yaparsa cok insanlari dusunuyorsun karini hayrina dagitirsin..iyilik boyle olur...bak adam yongayi tavan yapti bedelsiz veriyor diye..dun yonga alin desen zararni karsilamak kaydiyla millet kar ederdi..kagidi alacaksan alirsin kardes, birak millete pazarlamayi...kagidin kari ucacak kacacak desen neyse, yaptigin is bulanik suda balik tutmak, ha sen tut musade var..
    Aynen gardaş millete zorla mı aldıracak.Şimdi kağıtta olup satmak isteyen var karşıda alıcı olmayınca hergün yaz.nah satarsın istediğin fiyattan.Ölü gömücü diyorum hala alın diyo.Çevremde bir sürü insan vardı gına gelmiş elindeki hisseyi satamayan.Mahkeme kararı ile 8 liraya satılan hisse farklı borsada işlem gören değil.Hoş 8 lira değil 50 lira da verse adamın bağladığı paranın kuruşu etmez.zamanında 3-5 bin lira koyana 200 -300 lira vermiyorlar.

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. İnanın burda bazı kişiler artık yorumlarıyla kabak tadı vermeye başladı,arkadaşlar 27 şubat 2018 derinlik-takas-grafik verilerini paylaşıyorum benim umpaş holdingle ilgili önceki yazılarıma bakan bakar (54,55,58,59,64,67 VE 70,84 nolu gönderilerim) araştırır,akıl süzgecinden geçirir,bugün Özellikle 0,63 leri alıp 58.000 lot alış konması bugün için çok ilginç,yavaş yavaş hacim
    artmaya başladı,bol kazançlar...

Son düzenleme : sensor; 27-02-2018 saat: 20:43.

3. Gardaş memleket nere sorması ayıp olmasın.Merakim şirketi yakından tanıyon mı yakınmısın diye sordum.Cevap vermek zorunda değilsin tabi

4.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Gardaş memleket nere sorması ayıp olmasın.Merakim şirketi yakından tanıyon mı yakınmısın diye sordum.Cevap vermek zorunda değilsin tabi

elinizde hisse yoksa bu hisse için ni için bu kadar kendini yoruyorsun ve ne için kötümser yorumlar yapıyorsun ve hissen varsa bile neden kötümser bakıyorsun
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

5. geçmiş yazılarınızdan ve yorumlarınızdan onu anlıyorum
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

6. Tanıdıklarımın çok canı yandı.Yeni canlar yanmasın 1 lot dahi almam.En yakının mahkeme kararı ile çerez parasıvile parasını kurtardı.yine en yakınım parasını alamadı küçük ortaklardan bir vatandaş 80 lik ninenin hissesini hayrına aldı.Nine kalp krizi geçirecekti daha ne diyeyim kardeş.çok acı çekti millet
    Elinde borsa dışı hissesi olan arkadaşlar yani miras yoluyla intikal edenler bana soruyo ne yapalım.Hisse buraya 3 liralardan bilinçli geldi.Borsaya bilinçli girdi.Uzun süre ortaklara bu paradan geri ödeme yapacaklar.Hisse toplanır mı zor.Millet 10 lira-20 liralık malı 60 kuruşa verir mi.kar payı zaten yok para gittikçe eriyor.

7. Kİmse kimsenin yatırım danışmanı değildir.Hisseyi araştır sağlamlığına bak.nice dev holdingler bankalar yok oldu.Karar kendini bağlar alırsın satarsın.

8. Teknik işlermi islemezmi bilinmez ama teknik verilere göre yaklasik bir ay önce benimde radarima giren ve araştırma gereksinimi duydugum bir hisse oldu umpas. Teknik olarak çanaga giden bir grafiği var ve 0.62 uzeri olumlu gordugum bir hisse. 0.80 lerin uzerine atabilirse hızlanacağını düşünüyorum.

Temel olarak yaptigim arastirmada ise faliyet raporlarini ve ortaklik yapisini incelemistim. Sirketin en buyuk ve parlayan yildizi hepinizin bildigi uzere Seranova seramiktir. Daha once anladigim kadar ile umpas seramikmis isim degisikligi oldu. Sirketin de göz bebegi ve gelistirdiği seranova seramiktir.

Seranova seramik ürünleri bir cok ulkeye ihraç edilen ve modern bir uretim yapilan kapasitesi yuksek bir tesis. Bu sekilde devam edilirse ki edilecege benziyor gelecekte gercekten dedikleri gibi parlayan bir yildiz olmaya adaydir. Seranova seramigin tanitim filmini izlemeyenler icin buradan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/xOu2rssXbF8

Ayrica 27 subat 3 mart arasinda Istanbul Yesilköyde Istanbul seramik fuarinda gorme sansiniz var.

Su anki baskan 2015 yilinda secilmis ve gorev suresi 18.10.2018 yilinda bitmektedir. Yeni baskan secimi yapilacaktir bu sene.

Hisseyi bile arkadaslarinda dedigi gibi kotu yanı bir cok kisinin parasi pul olmustur. Kombassan holding tarzi bir hisse desek yeridir ve yillarca beddua almistir.
    Tamamen kendi gorusum Baskanin tekrardan secilebilmesi icin hissedarlarin yuzunu guldurmesi gerektigini dusunuyorum.

Hisse 6 aylik bilancoda zarardan cikarak kar aciklamistir. Yillik bilanco gelmemistir ve merak etmekteyim. Bu bilancolara gore pd/dd si 0.22 dir yani degerinin yaklasik 5 kati altinda islem gormektedir buda hisseyi bir nebze cazip kilmaktadir.

Birde sirket calisanlarinin bir yemekte bulustuklerini ve " Çinli çözüm ortaklarimizla Uşakta yemekteyiz. " diye bir fotograf paylasimi vardi. Sirketin Çinlilerin ilgilendigi izlenimi verdi bana bunuda yazmadan gecemeyecegim.

Gayrimenkulleri ve insaat alanları olsada yildizi Seranova dır.

Topik kalabaklasinca yazma gereksinimi duydum herkese selamlar, iyi gunler.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 12/26 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •