Sayfa 13/26 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 206 madde; 97 - 104 arası.

Konu: UMPAS - Umpaş Holding

1. http://www.haberinyoksa.com/ekonomi/...ti-h19167.html
    16 EYLÜL 2017 tarihli söyleşiyle bazı yeni şeyleri öğrenme imkanım oldu.
    ''Şirket, özellikle seramik alanında Türkiyenin en büyük ilk 10 seramik kuruluşu arasında yer alan Seranova Seramik markasıyla yurt içinde 57 bayi sayısına ulaşmayı başardı.

50.000 metrekaresi kapalı,550.000 metrekaresi açık toplamda600.000 metrekarelik entegre,modern üretim tesislerinde kaliteli ve çok çesitli tasarım gücüyle üretim gerçeklestiren Seranova Seramik, kısa zaman içerisinde yaklasık 40 ülkeye ihracat yaparak, ülke ekonomisine ciddi katma deger saglayan ve kendi basarı öyküsünü yazmayı basaran bir kurulum oldu

http://www.haberinyoksa.com/ekonomi/...ti-h19167.html
    16 EYLÜL 2017
    Gelişen teknoloji ve trendleri yakından takip ederek, Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemle sektöre yön veren kurumlar arasında gösterilen Seranova Seramik, sektörüyle ilgili tüm fuarlara katılım gösteriyor.

12 milyon m²'lik yer ve duvar karoları üretim kapasitesi olan Seranova Seramik üretiminin yaklaşık yüzde 30unu ihraç ediyor. Bu oranı yüzde 50 seviyelerine ulaştırma hedefinde olduklarının altını çizen Umpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hilmi ALPER İle Seranova Seramiğin hızla yükselen başarısını ve yeni dönem yatırımlarını konuştuk.

Hindistan menşeli bir firmayla Türkiyede yeni bir yatırım yapıyoruz

Bir ay önceki Hindistan ziyaretimde görüştüğüm firmalar içerisinde iki tanesi bize ortak yatırım teklif etti. Bizde kendi yapacağımız yatırımların dışında da ilave bir yatırım gündeme aldık birçok yerde bilinen hem kalınlığı daha az olan hem de 120 santimetreye 240 santimetre,1 metreye 3 metre tarzında büyük plakalar üretebilen laminant sistemlerimizi Hintlilerle beraber yapmaya karar verdik.50.000 metrekarelik kapalı alanda yeni 2 hat ile yeni bir fabrika yatırımı yapmış olacağız.

Yeni yatırımız ile 500 kişiye istihdam imkanı sağlanacak. İkinci bölümün yatırımını da onlarla ortaklaşa yapmayı planlıyoruz. Dolayısıyla önümüzdeki süreç içerisinde iki büyük yatırım var. Bu iki yatırımın her ikisi de 2018 yılı içerisinde bitmiş olacak. Ülkemizde daha fazla istihdam ve ekonomiye katkıda bulunmak bizi ziyadesiyle gururlandırıyor.

Savunma sanayisi alanında üretime başlıyoruz
    Yeni Birlik Makine ismiyle makine fabrikamız var. Son iki yıldır makine sektörümüzdeki yatırımlarımıza seramikle birlikte hız kesmeden yatırım yapıyoruz. 8 adet yeni makine yatırımı yaptık. Bunların hepsi işleme merkezi, bunlarla hem kendimizin hem de 4-5 tane fabrikanın kalıplarını üretiyor ve revizyonlarını yapıyoruz. Bunun dışında SASAD dediğimiz askeriyeye parça imal eden savunma sanayicileri derneğine de üyelik başvurusunda bulunduk. Onlar da bunu incelemeye aldılar. Ayrıca savunma sanayi içerisinde yer alan bir firma ile görüşmelerde bulunduk ve fason olarak onlara üretim yapmaya başladık. Bundan sonraki dönemde eğer rüştümüzü ispatlarsak SASADa girip silah sanayisine de parça üretir hale gelmek istiyoruz.

Umpaş Holding kendi arazileri üzerinde markalı projeler hayata geçirecek

Holding olarak arazi yatırımlarımız oldukça güçlüdür. Türkiyenin farklı bölgelerinde bugüne kadar arsa yatırımı yaptık. İzmirdeki arsalarımızı İzmir Büyükşehir Belediyesinden onaya girdi. İmar planlarının tasdikinden sonra inşaat sektöründeki etkinliğimiz holding bünyemizde faaliyet sürdüren Nizam İnşaat markamızla da çok daha hızlı artacak. Böylece çok ortaklı ve borsada işlem gören şirketimizin yapısal alandaki gelişmesi birkaç sene içerisinde daha da ivme kazanacak.

Umpaş Holding her şartta güçlü Türkiye için yatırımlarına devam edecek

Ülkemiz son 15 yıldır güçlü ve başarılı bir siyasi irade tarafından yönetiliyor. Türkiye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın liderliğinde, içeriden ve dışarıdan kaynaklanan, çok ciddi olumsuz neticeler doğuracak entrikalardan kurtulmayı başardı. 15 Temmuzdaki darbe girişimi ve sonrasında
    çıkartılmak istenen ekonomik kaoslardan hükümetimizin proaktif adımları neticesinde iş dünyası çizik almadan sıyrıldı. Ben ülkemizin aydınlık geleceğine ve 2023 hedeflerine ulaşacağına yürekten inanıyorum. O nedenle bir iş adamı olarak korkmadan, çekinmeden tereddüt etmeden yatırım yapmaya, istihdam yaratmaya, katma değer oluşturmaya devam edeceğim. Çünkü ben devletime, hükümetime, milletime güveniyorum, bu aziz milletin zor koşullarda neleri başarabileceğini tüm dünya gördü ve görmeye devam ediyor. Bizlerde Umpaş Holding olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek adımlar atmaya devam edeceğiz. ''

2.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Tanıdıklarımın çok canı yandı.Yeni canlar yanmasın 1 lot dahi almam.En yakının mahkeme kararı ile çerez parasıvile parasını kurtardı.yine en yakınım parasını alamadı küçük ortaklardan bir vatandaş 80 lik ninenin hissesini hayrına aldı.Nine kalp krizi geçirecekti daha ne diyeyim kardeş.çok acı çekti millet
    Elinde borsa dışı hissesi olan arkadaşlar yani miras yoluyla intikal edenler bana soruyo ne yapalım.Hisse buraya 3 liralardan bilinçli geldi.Borsaya bilinçli girdi.Uzun süre ortaklara bu paradan geri ödeme yapacaklar.Hisse toplanır mı zor.Millet 10 lira-20 liralık malı 60 kuruşa verir mi.kar payı zaten yok para gittikçe eriyor.

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    uşaklı mısın yorumunuzdan onu çıkartıyorum ve ticari avkatmısın ....ve size kimse şunu al bunu sat demiyor ....ve bu konuda ve bu hususta hani size soruyorlarmışya ....eğer bu saydıklarım değilseniz ....o yakınların .....hisse senedi konusunda ....ülkemizin resmi olan yatırım kuruluşları var onlara sora bilir ve danışabilir ....gerekli bilgiyi ve sağlıklı bilgiye erişe bilir .....varsa bi gerekli tez in koy ortaya hep birlikte kedimizce yorumlayalım .......ama kötüleyerek ve karalıyarak değil ....hisse zaten ...0,50 ve 0,60...lara gelmiş sen hala kötümser hava dasın
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

3. Tek cevap Uşaklı hemşerin varsa sor iyi olumlu cevap alırsan ok.Sözlerimi geri alıyorum. O kadar.Kim almış satmış kar etmiş zarar etmiş umurumda değil. Mevzuyu kapatıyorum polemiğe gerek yok.Alan alır satan satar.

Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

4. İnsanların geçmişte yaşadığı acı tecrübeler insanı böyle konuşturuyor.Güven meselesi inş haklı çıkarsınız daha elinse fiziki hisse olan bir sürü dostum var elimde olmasa da onlar için sevinirim.

5. Umpaş Holding 28 Şubat 2017 Derinlik-Takas-Grafik Bilgileri,bol kazançlar...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    Ak yatırım alış 0.62 kuruş 260 lot, 24 ayda toplam 50.000 lot hedefim, her ay 2.000 lot, maliyet olarak 1.00 geçmeyecek şekilde

7.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    İnsanların geçmişte yaşadığı acı tecrübeler insanı böyle konuşturuyor.Güven meselesi inş haklı çıkarsınız daha elinse fiziki hisse olan bir sürü dostum var elimde olmasa da onlar için sevinirim.

alıbey mümkünse usaktakı dostlarına bır sorarmısın..elınde fızıkı hısse bulunduranların yanı henüz borsaya kote etmeyenlerın bunları noterden veya başka bır kanaldan bırılerıne veya bırbırlerıne devretme veya satma gıbı bır durumları olmusmu yada halen oluyormu.... yanı oralarda bırılerının gecmıste veya bugünlerde fızıkı hısse toplama gıbı bır durum olmusmu...

8. Tam bilmiyorum şirkete başvuranların çoğu mahkemeye verdi.Mahkeme sonucu da tatmin edici değil.Veraset yolıyla hissesi olan arkadaşlar vardı.Hatta biti öğretmen ne yapalım satalım mı falan demişti.Babasının galiba.Bildiğim bir şey var.Yaşlı bir nine satamamış üzülmüş paraya da ihtiyacı var.bir tane vatandaş şirkette dayanamamış nine her ay gel ben senin hisseni alacağım demiş sevabına.Nine öyle dualar etti ki o adamı bulsam o hisseleri sevabıyla misliyle geri isterdim.Adam bire bin onbin kazandı.Tabi manevi kazanç.Anlatmak istediğim belki 5-10 bin mudi var.2013 toplantısı sirküsünde 4 bin her birinde 5er 10 ar bin hisse bunlar fiziki borsa dışı Fiyat yükselsin hepsi sıraya girer.Resmi prodüsür kısmını şirket ve aracı kurumlar bilir.

Sayfa 13/26 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •