Sayfa 4/26 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 206 madde; 25 - 32 arası.

Konu: UMPAS - Umpaş Holding

1. az öce balık pazarına gittim ve stresimi attım.......balıkçık güzel oluyormuş......mis gibi taze balık kokuyor her taraf kafamdaki bütün ağrılarımı giderdi....ve ...stres atmaya....bire bir .......işte bi oraya ....bi....buraya..... işte bu günde ......böyle ....oldu......bakalım ....daha...ne...olacak
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

2. sayın....hissematik....mesajınızı....gördüm....ve. ...düşüncele rinizi....buraya yazınız....ve ...şunu....unutmayınız....yorumlarımın altında....notumu okumadıysan veya görmediysen....oku...ve...gör....
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

3. Sayın Vob034 değerli bilgilendirmen için çok teşekkür ederim.
    Son düzenleme : HİSSEMATİK; 02-10-2017 saat: 16:10.

Niye şifreli konuşuyorsunuz

Seramik satışlarının yaz ve son baharda artacaktır.bu 9-12 aylık bilanço da yüksek kâr getirir. Bence hissede yükseliş için ucuzluk açısından yeterli sebep var.karda ekstası olur.

6. her mesim satılan bi ürün ....iki mevsim e bağlamamak lazım....evet ....ucuzluk açısından bakarsak oldukça ve yeterince sebep ler var....daha önce ...belirttiğim gibi .....dahada bur da ....tutmaya devam ederse....dediğim gibi......toplayım derken toplatır......

7. Üretim kapasiteleri:

Seranova Seramik : Yıllık 11 milyon metrekare

Hitit Seramik : Yıllık 20 milyon metrekare

Uşak Seramik : Yıllık 18 milyon metrekare

Çalışma alanı:

Seranova Seramik çalışma alan : 530 bin metrekare

Hitit Seramik çalışma alanı : 500 bin metrekare

Uşak Seramik çalışma alanı : 220 bin metrekare

İstihdam rakamları:

Hitit Seramik : 650 işçi

Uşak Seramik : 520 işçi

Seranova Seramik : 459 işçi
    tahminim...seranova nın ....üretimi ...7,5....ila....8,5....milyon m2 olması gerek diye düşünüyorum......

Uşak seramik ayarında çıkıyor verdiğin rakamlarla. Uşak seramik 120milyon piyasa fiyatında.umpas 25 milyon piyasa fiyatında. Üstelik umpaş Bir holding.ve elinde avmler arsalar varda var.

Sayfa 4/26 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •