Special Days Image
Sayfa 20/59 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 153 - 160 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

1. sikke sikke gideceksin...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Bu hissede hedefim büyük.. Her geri çekiliş için teşekkür ederim ..Olgunlaştığında çok konuşulacak hisse ama çok erken.

Biraz daha düşürde alalım.. Tahtacıda biliyor şirket kısa zamanda çok işler yapacak kapasitede değil.. Bizim sabrımız sonsuz .. Sattığını geri alamayacaksın çünkü 26 yıllık borsa serüvenimde 5 seneden erken hisse satmadım

4. Alidelta üstadım şirketin Kazakistan yatırımı ve Polatlı kapasiite artışı 2023 2.ceyrege karlılık anlamında etkisi olur gibi ama galiba siz onu kısa vade kabul etmiyorsunuz

Alıntı Originally Posted by cundibonaparte Yazıyı Oku
    Alidelta üstadım şirketin Kazakistan yatırımı ve Polatlı kapasiite artışı 2023 2.ceyrege karlılık anlamında etkisi olur gibi ama galiba siz onu kısa vade kabul etmiyorsunuz
    Evet sn.Cundibonaparte.. Çünkü bir görelim karlılık oranlarını.. Her kapasite artışı hemen olumlu yansımayabilir artı o kapasite artışı olumlu olursa çok çok daha büyük riske girebilirler.. Velhasıl ben sağlamcıyım ve çevremde bana inanıp yatırım yapan çok insan var..26 yıldan sonra çöpe atılacak param yok, sağlıkla.

6. Teşekkürler üstad aslında yapacağını yaptı kısa vadede bundan sonra biraz dinlenmesi gerekiyor galiba ama böyle small capleri alıp büyümelerini görmek ve sizin sermayenizi de büyütmelerini izlemek güzel oluyor.Ozellikle genç ve sermayesi az olanlar için

7. yatırımcı ilişkileri sorumlusu SPK uzmanı selma hanım görevden ayrılır ayrılmaz 15..40 hareketi başlattı citi bank yabancı...citi bank yabancıymış..pehh siz vicdanın,merhametin.diger gamlığın,tok gözlülüğün yabancısınız citinin değil....patronada para lazım banada..filmin sonuna kadar burdayız ey gedik...surda bir gedik açtık..hemde kocaman..ahahahhahahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

8.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    yatırımcı ilişkileri sorumlusu SPK uzmanı selma hanım görevden ayrılır ayrılmaz 15..40 hareketi başlattı citi bank yabancı...citi bank yabancıymış..pehh siz vicdanın,merhametin.diger gamlığın,tok gözlülüğün yabancısınız citinin değil....patronada para lazım banada..filmin sonuna kadar burdayız ey gedik...surda bir gedik açtık..hemde kocaman..ahahahhahahah
    Hocam bu panelsan bir gün artıyor ertesi gün verdiğini alıyor...Filmin sonu ne zaman sizce...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 20/59 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •