Sayfa 54/59 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 425 - 432 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

1. Senin dolar bazli aldiğin iş anlaşmalarinin,mürekkebini,açıklamalarinin açiklarini,,toplayip durduğun hisselerin tum hissesini ......yim emi...o toplayip durduğun hisseler mezarinda yoldasin olur.munker nekire rusvet verirsin insallah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Senin dolar bazli aldiğin iş anlaşmalarinin,mürekkebini,açıklamalarinin açiklarini,,toplayip durduğun hisselerin tum hissesini ......yim emi...o toplayip durduğun hisseler mezarinda yoldasin olur.munker nekire rusvet verirsin insallah

Amiiiinnnnnnnnnn...
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Amiiiinnnnnnnnnn...
    koskoca ülkeyi ve dirhemi boktan olan borsayı çocuk oyuncağına çevirdiler...insanların varlıklarına illede silah zoruyla el konulmazki,,işte böylece halka arzlarla pardon ırzlarla sonrada tahtada ki ayak oyunları ile olur..bu bizim bildiğimiz borsa olmaktan çoktan çıkmış adem abi..allah bunların bin türlü ......sını versin..amin
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
    koskoca ülkeyi ve dirhemi boktan olan borsayı çocuk oyuncağına çevirdiler...insanların varlıklarına illede silah zoruyla el konulmazki,,işte böylece halka arzlarla pardon ırzlarla sonrada tahtada ki ayak oyunları ile olur..bu bizim bildiğimiz borsa olmaktan çoktan çıkmış adem abi..allah bunların bin türlü ......sını versin..amin

Sultanım sen nedersen o...
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. Bugün akşama kadar tavan kitledi kapanışa yakın son beş dakikada tahtanın içinden geçtiler .Eğer bu tahtayı yapan kişi veya kişiler okuyorlarsa yaptıkları şey gerçekten ayıp .Normalde ben böyle şeyleri takmam ama ben bile sinirlendim.Ayıp yahu ayıp ...

Alıntı Originally Posted by cundibonaparte Yazıyı Oku
    Bugün akşama kadar tavan kitledi kapanışa yakın son beş dakikada tahtanın içinden geçtiler .Eğer bu tahtayı yapan kişi veya kişiler okuyorlarsa yaptıkları şey gerçekten ayıp .Normalde ben böyle şeyleri takmam ama ben bile sinirlendim.Ayıp yahu ayıp ...
    Valla sinirlenmeyecek gibi değil.
    Bugün de tavan yapana kadar canı çıktı resmen.
    Yeni maliyetlenmeler iyidir ama ciddi bir baskı yediği net.
    Kapasite arttırımı Kazakistan yatırımı depremden dolayı adamlar iç piyasaya mal verdiler.
    Satış korkusu yok.
    Orta uzunda güzel yerlere geleceğine inancım tam ama harbi iyi bezdiriyorlar.

7. vakti zamanında Jantsada yapmış olduğum kendi analizime inanmamın cezasını 11 tl den 600 tl lere giderek benden çıkarmışdı jantsa...oda sektörünün borsadaki tek temsilcisiydi..1,5 milyar lık dolAR BAZINDA ALDIĞIN İŞLERİ SANA TEK BAŞINA BIRAKMAYACAĞIM EY PANELSAN...sende 300 olacaksın ya bu dünyada yada öbür dünyada...s.........min panelcisi seni...

vakti zamanında Jantsada yapmış olduğum kendi analizime inanmamın cezasını 11 tl den 600 tl lere giderek benden çıkarmışdı jantsa...oda sektörünün borsadaki tek temsilcisiydi..1,5 milyar lık dolAR BAZINDA ALDIĞIN İŞLERİ SANA TEK BAŞINA BIRAKMAYACAĞIM EY PANELSAN...sende 300 olacaksın ya bu dünyada yada öbür dünyada...s.........min panelcisi seni...
    Hocam çok sinirlisin ya.
    Sakin olalım.
    Ben bu durumu yayın gerilmesine benzetiyorum, ne kadar gerilirse o kadar hızlı harekete edecektir.
    Bende senin tecrübeyi yaşadığım çok hissem var en büyükleri sasa ve ttrakdı herhalde, ikisinin de altı yani hikayesi doluydu.
    Ttrak için tarım bitti, diye diye soğuttular kağıttan, bölünmüş maliyetim 15 tl olacaktı, emekliliği alabilirdim.
    Sasa içinse zaten demediklerini bırakmadılar, bölünmüş maliyetim 2tl'nin altındadır.
    Ondan gerçi iyide kâr ettim 7x kârla satmıştım.
    Ama gittiği yer şaka gibi.
    Her şey bir tecrübe.
    Gelecek vadeden büyüme hisselerinden yaptığım hisselerle yola devam ediyorum.
    Panelsanı uzun vade taşımayı düşünüyorum.
    Önü açık yatırımları var,
    İki negatiflik var, patron hakkında yeterli bilgim yok, satışlar yatırıma gidiyorsa sorun değil ki iyi yatırımlar var, diğeri de piyasadaki lot sayısı jantsanın bir hayli üzerinde.
    Ama aslolan bilanço o kârlar geldikçe hisseyi durduramazlar.
    Selamlar

Sayfa 54/59 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •