Sayfa 18/59 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 137 - 144 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

Enteresan şeyler var

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    selma hanım bile dayanamadı gitti..ben hala buralardayım...gedikteki kurnaz vatandaş...haftaya bi kahve içelimmi senle
    içelim)))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

3.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    içelim)))))
    bakıyorum çok hoşafına gitmiş...yarasın..biz ne tabanlar gördük...gül gül öldük..hatırla netaşıda böyle 2 taban etmişlerdi..sonra paşinyan gibi rask etmiştik...ahahahahahahahahahaha
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    bakıyorum çok hoşafına gitmiş...yarasın..biz ne tabanlar gördük...gül gül öldük..hatırla netaşıda böyle 2 taban etmişlerdi..sonra paşinyan gibi rask etmiştik...ahahahahahahahahahaha
    Sultanım sen çok yaşa.

5.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    ağa sen eski topraksın acı patlıcanı kırağı çalmaz))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Hoşgeldin borsacıların kral abisi....Ne zamanda beri burdasınız...Aynı hissede olduğumuzdan haberim bile yoktu.Sizi gördüm sevindim...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    ağa sen eski topraksın acı patlıcanı kırağı çalmaz))))
    Sayın bu ben sizi ateks alkim den sonra burda görmek güzel...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

8.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Sayın bu ben sizi ateks alkim den sonra burda görmek güzel...
    ağayı ziyarete geldim .biraz takılayım dedim.bende yok ama teknik olarak birinci dalganın teknik geri çekilmesini yaptığını söyleyebilirim. bir süre sonra ikinci büyük dalga hareketi başlar.bir miktar daha düzeltme yapıp sonra yoluna devam eder diye düşünüyorum. ağaya ve tüm yatırımcılara bol kazançlar))))

Sayfa 18/59 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •