Sayfa 19/59 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 145 - 152 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    ağayı ziyarete geldim .biraz takılayım dedim.bende yok ama teknik olarak birinci dalganın teknik geri çekilmesini yaptığını söyleyebilirim. bir süre sonra ikinci büyük dalga hareketi başlar.bir miktar daha düzeltme yapıp sonra yoluna devam eder diye düşünüyorum. ağaya ve tüm yatırımcılara bol kazançlar))))
    Sizide beklerim...Geleceği parlak hisse...Ağamız geldiyse kendine yer ayırt
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

2.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    ağayı ziyarete geldim .biraz takılayım dedim.bende yok ama teknik olarak birinci dalganın teknik geri çekilmesini yaptığını söyleyebilirim. bir süre sonra ikinci büyük dalga hareketi başlar.bir miktar daha düzeltme yapıp sonra yoluna devam eder diye düşünüyorum. ağaya ve tüm yatırımcılara bol kazançlar))))
    Sana her şey serbest by benim....bu borsada deger verdigim ender dostlarimdansin..tabiki takıldığını biliyorum...ağan kurban ossun saa)
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    ağa sen eski topraksın acı patlıcanı kırağı çalmaz))))
    Ne kırağilar ne çiğler ne karlar ne buzlar gorduk..))
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Sana her şey serbest by benim....bu borsada deger verdigim ender dostlarimdansin..tabiki takıldığını biliyorum...ağan kurban ossun saa)
    bilmukabele ağa . selamlar.)))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

Kaldı 1

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by cok Yazıyı Oku
    kaldı 1

tapatalk kullanarak ipad aracılığıyla gönderildi
    sizi tebrik ediyorum )

Nasıl bir oynaklık

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. Patron elindeki satamamakla yükümlendiğin hisselerinin satim tarihi yaklaşirken patlat bi bedelsiz sende kâr.et bizde..hadi çocugum hadi bakem...panelsanlar oldumu selelere doldumuuu yaarrr gonderdigim paneller catilariniza uydumuuu yaaaarr...))

Sayfa 19/59 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •