Sayfa 45/59 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 353 - 360 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

1. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Bilindiği üzere Şirketimizin Polatlı Organize Sanayi Bölgesi'nde sandviç panel üretimi konusunda gerçekleştireceği tevsî yatırım projesi kapsamında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na yapmış olduğu Yatırım Teşvik Belgesi başvurusu onaylanmış ve Şirketimiz adına düzenlenen 539038 sayılı Yatırım Teşvik Belgesi, KDV istisnası ve Gümrük Vergisi muafiyeti desteklerini içermekte olup toplam 128.997.124,-TL tutarındaki yatırım sonucunda Şirketimizin sandviç panel üretim kapasitesinin 1.632.960 m2/yıl artırılması öngörülmekte idi.

26.03.2023 tarih ve 32144 sayılı Resmî Gazete'de yayınlandığı üzere 16.10.2021 tarih ve 528560 no'lu Yatırım Teşvik Belgemiz iptal edilmiştir. İptalin sebebi ise sözkonusu belgede içerilmiş olan KDV istisnasının yukarıda zikredilen 539038 no'lu teşvik belgesinin içeriğine aktarılmış olmasıdır.

Diğer taraftan bölgesel olarak daha fazla avantaja sahip yeni bir teşvik belgesi başvurusu hazırlığı yapılmaktadır.
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. 4. Ayın 1 inde Bi yatırımcı sunumu yaparsanız bu konuları detaylıca anlatırsanız daha iyi olur ayrıca 2023 ün ilk üç aylık şirketin aldığı teslim ettiği işleri çalışma kapasitesini 2022 ile kıyasını son gelişmeleri anlattığınız Bi yatırımcı sunumu olursa iyi olur yani yatırımcının bilançodan bilançoya değilde aylık bilgilendirmelerle aydınlatırsanız daha sağlıklı Bi yatırımcı kitlesine sahip olabilirsiniz şirketinizin hisse fiyatı da böyle spekülasyonlara veya manipilasyonlara maruz kalmaz daha istikrarlı olur dalgalanmalar minimum seviyede olur daha istikrarlı bir grafik çizer şirketi yansıtır tabi sizde bunu istiyorsanız yok istemiyorsanız sabah haber gönderip gün içinde toplayıp akşam haberi açıklayıp gününüzü gün de edebilirsiniz şimdi soruyorum iptal edilen yatırım teşvik belgesi gönderildikten hemen sonra bu akşam gönderdiğiniz kapı atabilirsiniz neden beklediniz neden bir iş günü yatırımcıyı etkilenmesine izin verdiniz hiç iyi niyetli değilsiniz ben bu kısa sürede bunu anladım malesef

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
    Borsa'da, geride kalan 25 senenin ardından benim kendime notum; 'KOÇ şirketleri İncili kaftan, gerisi yamalı fistan." Bu da benim kulağıma küpe olsun.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Sultanım an itibariyle 37.80 den işlem görüyor ALLAH'tan 27 görür dememişsin.
    Dedim ya oylede karakterli anadolu kaplani serefli bir hissedir diye...28 den al bence😁😁😁😁😁
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6. Her şeyini kaybettiğinde seni kurtaracak tek şey piyasadaki itibarındır o da yoksa seni hiç bir şey kurtaramaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,704
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Dedim ya oylede karakterli anadolu kaplani serefli bir hissedir diye...28 den al benceğŸ˜ğŸ˜ğŸ˜ğŸ˜ğŸ˜

Alemin Sultanı sensin 28 dersen olur bende sabırla beklerim.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8. 13,75 milyon lot el değiştirdi sanırım acaba hangi fona gitti Bi kap atarlar artık

Sayfa 45/59 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •