Sayfa 16/59 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 121 - 128 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ortakakıl35 Yazıyı Oku
    Buralar hala dutluk kalmaya devam.... Güzel
    Bugün o kadar satışa rağmen ky gene almamış ,buralar bugünde dutluk,🤔

2. Saygıdeğer arkadaşlar bu şirketin yenilenebilir enerji materyalleri uretiminde her hangi bir stratejik mamul üretimi mevcut mu??

3. https://m.facebook.com/panelsantr/ph...ale=ne_NP&_rdr
    https://www.panelsan.com/tr/product-...47/eps-urunler

Şirketin GES e yönelik ürettiği ürünler mevcut .Yenilenebilir enerjiye ilişkin de üretimler yapıyor anladığım kadarıyla konunun uzmanı ustalarımız yazarsa çok daha güzel olur

4. Esas hikayesi sağlıklı büyümesi ve patronun kazandığını yatırıma yönlendirmesi,ayrıca ben ges ile ilgili yeni ürünleride piyasaya sunacağını düşünüyorum...

5. Ben bu şirketin halka arzına katılmıştım ancak ilk başlarda gitmemişti gitmediği için de arz fiyatının bir iki lira üstüne satmıştım.Diğer yenilenebilir enerji şirketleri gesan smartg vs çok iyi getiri sağladılar panelsan tabiki bizzat yenilenebilir enerjiye ilişkin üretim yapmıyor ancak alakalı olduğu için onlara göre az getiri yapması beni şaşırttı.Burada az yorum yapılması daha da şaşırttı.Sirketin 2023 2024 yılının faaliyet karlılık anlamında çok iyi olacağı gözüküyor.Kirgizistan yatırımı Türkiye kapasite artışı vs dolayısıyla.

6. Buralar ,bu habere rağmen dutluk,,,,demekki spek güzel iş çıkarmış,burdan almak cesaret ister diyen ky de uzak kalmış hisseden😃

7. Bu haber dediğiniz patronun kurumsal yatırımcıya pay satışı galiba
    Bence ky nin büyük çoğunluğu gesan smartg kontrolmatik yeotek Sasa Hektaş vs gibi popüler ve gitmeye devam eden hisselere yogunlastilar gözleri başka bir şey görmüyor 😄 😄

Bugün sağlam durmuş , giriş için hazırlık yapıyorum kısmetse …

Sayfa 16/59 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •