Sayfa 10/59 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 73 - 80 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

PANELSAN IN 2022 YILI 6 AYLIK KONSOLİDE OLMAYAN NET KARI 70.778.045 (2021/6 AYLIK 15.792.625 TL)

2022/3 aylıkta 35.924.542 tl net kar getirmişti, bu durumda 2022/2. çeyrekte 34.853.503 tl kar getirmiş oluyor, 3 aylıkta bir önceki çeyreğe göre artış olmamış ama 6 aylıkta geçen yıla göre %45 artış olmuş, bu bilançoya rağmen -%2 ile günlükte en alttan kapanmış, piyasa beğenmemiş olmalı!

Dereceye girse de hiç işte!

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Dereceye girse de hiç işte!
    Ben bu şirkete ve yöneticilerine güveniyorum.. Böyle ortamda güzel kar.. İşler düzeldiğinde 500 mio karları konuşacağız

4. bu kış ağır geçecek..panelsan ve hissedarları içinse sıcak ve paralı geçecek....sıka sıka sonuna geldin..malum kurumdaki şahıs kaddesallahu sırrahu sığır aleyhısselam
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

5. Selma hanim burayi okuyorsunuz..sizle konuşmuştuk...gedik yatirimdaki ve azimut fonundaki arkadaşlara eski bir skp uzmani olarak uyarida bulununuz...ah edenin mali kimseye yar olmaz...ölmüş eşşek kurtdan korkmaz...nokta...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6. Şirket güzelmi güzel..sektörü genişliyormu evet, geleceği varmı var,kârını 4,,,5 kat artirmismi evet...yatirimci ilişkileri eski bir spk uzmani selma hanımmı abe yes...ama pnsut ve bir kaç kabiz hissede olduğu gibi gedik yatirimi mesken tutmuş bir kaç oranj renkli çocuk varmi var...bazen düşünüyorum acaba gedik yatirimdami oranj çocuklugu var yoksa orada işlem yapanlarmi oranj çocukları...hala dusunuyorum..bu memleketde dusunmek serbest di dimi???? Gün geleceksin Jantsa gibi ucacaksin ama ben gorurmuyum bilmem..amaaaan çokda fifi...Az..Mantik Konuşsun..kisaca AMK..((((

Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Şirket güzelmi güzel..sektörü genişliyormu evet, geleceği varmı var,kârını 4,,,5 kat artirmismi evet...yatirimci ilişkileri eski bir spk uzmani selma hanımmı abe yes...ama pnsut ve bir kaç kabiz hissede olduğu gibi gedik yatirimi mesken tutmuş bir kaç oranj renkli çocuk varmi var...bazen düşünüyorum acaba gedik yatirimdami oranj çocuklugu var yoksa orada işlem yapanlarmi oranj çocukları...hala dusunuyorum..bu memleketde dusunmek serbest di dimi???? Gün geleceksin Jantsa gibi ucacaksin ama ben gorurmuyum bilmem..amaaaan çokda fifi...Az..Mantik Konuşsun..kisaca AMK..((((
    Elbet gidecektir, oda ABD de görüldüğü gibi kasırga yaşanıp da çatıların uçtuğu zaman olacaktır, TR de kasırga sezonu açıldığında çatılar uçarsa bu da uçar

8. sektörde ısı yalıtımı, hava geçirimsizliği, hijyen, terleme, güvenlik, estetik, yangın yalıtımı gibi tüm ihtiyaçlara cevap verecek ürün gamına sahiptir. Toplam kalite yönetimi anlayışı, 3 farklı kıtada talep gören FM Global sertifikalı ürünleri ile Panelsan, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Afrika ve Avrupa’da aranılan ve kullanılan bir marka konumuna gelmiştir.

kendi sitesinden alıntıdır ısı yalıtımı ile uğraşmıyormu bu şirket,,, ee berkosan tavansa bugün bu neden ekside??? (avrupada doğalgazın kesileceğinden dolayı ısı yalıtımı sektörününü satişlarının artacaği beklentisi) YTD

Sayfa 10/59 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •