Special Days Image
Sayfa 11/59 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 81 - 88 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

1. bu azimut portföy neden satıyor ki bu yükselişte gitmemiş iyi 3-5 şirketten bir tanesi...

Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bu azimut portföy neden satıyor ki bu yükselişte gitmemiş iyi 3-5 şirketten bir tanesi...
    Satana güle güle .. Alana bereketli olsun.

3. Güneş enerjileri maşallah iyi gidiyor ama bizimkinde tık yok…

4. gedik yatırımdan işlem yapanlar, tahtayı bozmak için elinden geleni yapıyor. bu kadar kötü tahtacı olduğu için tebrik etmek lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Güneş enerjileri maşallah iyi gidiyor ama bizimkinde tık yok…
    aslında bizimkisi de ucundan güneş enerjisi işi ile ilişkili yanne, bikere adının panelsan olması bile yetmesi gerek, smartg ile panelsanın 6 aylık karları nerdeyse aynı ama smartg nin piyasa değeri panelsan dan 7 kat fazla böyle fiyatlamamı olur ya diyor insan biyerde de... YTD

Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    aslında bizimkisi de ucundan güneş enerjisi işi ile ilişkili yanne, bikere adının panelsan olması bile yetmesi gerek, smartg ile panelsanın 6 aylık karları nerdeyse aynı ama smartg nin piyasa değeri panelsan dan 7 kat fazla böyle fiyatlamamı olur ya diyor insan biyerde de... YTD
    Katılıyorum sn. Marv.. Ancak bu piyasada sağlıklı olan fiyatlama Panelsan da.. Bu hissenin uzun vadeli yatırıma uygun olduğunu tahmin ettiğim için buradayım.. Her düşüş alıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Şirket güzelmi güzel..sektörü genişliyormu evet, geleceği varmı var,kârını 4,,,5 kat artirmismi evet...yatirimci ilişkileri eski bir spk uzmani selma hanımmı abe yes...ama pnsut ve bir kaç kabiz hissede olduğu gibi gedik yatirimi mesken tutmuş bir kaç oranj renkli çocuk varmi var...bazen düşünüyorum acaba gedik yatirimdami oranj çocuklugu var yoksa orada işlem yapanlarmi oranj çocukları...hala dusunuyorum..bu memleketde dusunmek serbest di dimi???? Gün geleceksin Jantsa gibi ucacaksin ama ben gorurmuyum bilmem..amaaaan çokda fifi...Az..Mantik Konuşsun..kisaca AMK..((((
    hocam pnlsn son durum

8. Bütün avrupa A tipi ısı yalıtım özelliklere sahip ev ve binaları zorunlu hale getirecek,hatta tüm dünya enerji krizi ile ilintili tasarrufa yönelecek ve panelsan olarak yurt dışında tanınır ve satan bir firma olacaksın...ve hala mehter bölüğü gibi yürüyüp kaşalot balina gibi yatacaksın....su akar yatağini ,panelsan çoşar fiyatini bulur demiş atalar...ya ata sözü yanlış yada panelsanin fiyatlamasi..göreceğiz...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Sayfa 11/59 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •