Sayfa 12/993 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Bence bu son 20 yılın yönelimi Cumhuriyet tarihi'nin yeni bir tercihi. Bu kuşağı tercih etmeyen yurt dışına çıkmaya çalışıyor, tercih eden de sakal uzatmaya. Ya bu yönelim eski haline yani Batı'ya döndürülecek ya da bu tercihin etkileri hızlanarak iyice yerleşecek. Muhalefet, sadece soygun ve fakirlik üzerinden giderse başarılı olamayabilir. Çünkü Cumhuriyette halk ne zaman tercih yaptıysa Ecevit'in kısa dönemi hariç hep sağ tarafa meyletti.
    Halkin saga meyletmesinde bir beis yok.

Burada sorun, sag partinin hirsiz olanini secmesi.

Nerden biliyoruz, hatirlayin, bir siyasi ahlak yasasi konusuluyordu. Bunlarin reisi, eger bu tur bir yasa cikarirsak, ilce baskani adayi bulamayiz, demisti.

Hatirlayin.

Kisiler siyasete zengin olmak dusuncesi ile geliyorlar.

2. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2023 seçimlerinde aday olamayacağı yönündeki iddialara ilişkin konuştu. Şentop, "Cumhurbaşkanı'nın 3.kez adaylıkla ilgili sorunu yok. Zaten ikinci adaylığı. Ben bu konuda bir makale yayınlayacağım." diye konuştu.

https://www.sondakika.com/haber/habe...cagi-14717580/

3. Cem uzan anlizinde banka sermaye krizi ve kambiyoya dövize kısıtlama şeklinde müdahale edecekler diyor banka ile işiniz olmasın diyor
    Geçen analizleri tutmuş bu tutmasa iyi olur diyorum ama izahlar tespitleri doğru tutarsa tutarız bi şeyi

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2023 seçimlerinde aday olamayacağı yönündeki iddialara ilişkin konuştu. Şentop, "Cumhurbaşkanı'nın 3.kez adaylıkla ilgili sorunu yok. Zaten ikinci adaylığı. Ben bu konuda bir makale yayınlayacağım." diye konuştu.

https://www.sondakika.com/haber/habe...cagi-14717580/
    Cok da tIn yani.

Makale yazacakmis.

5.  Alıntı Originally Posted by Kadi Yazıyı Oku
    Cem uzan anlizinde banka sermaye krizi ve kambiyoya dövize kısıtlama şeklinde müdahale edecekler diyor banka ile işiniz olmasın diyor
    Geçen analizleri tutmuş bu tutmasa iyi olur diyorum ama izahlar tespitleri doğru tutarsa tutarız bi şeyi
    Tescilli hirsiz elebasisidir.

Isi, bu durumda ben olsaydim ne yapardim deyip, cozuyordur.

6. Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu görevden alındı.

Isparta da yaşanan elektrik kesintisiyle başlayan kriz sonrasında Vali Ömer Seymenoğlu, geçici olarak görevden alındı. Yerine Ankara'dan Merkez Valisi Osman Kaymak atandı. Valinin görevden alınmasına Covid 19 testinin pozitif çıkması nedeniyle karantinaya alınması gerekçe gösterildi. Bakanlıktan yapılan açıklamada Uygulama rutin bir uygulama olup görevden alma veya atama söz konusu değildir. denildi.

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...lindi-6937506/

Bugun 4.cu gun.

Donuyorlar.

Ben olsam, tum gucu ve jeneratorleri ile birlikte orduyu yigardim Isparta'ya.

Gecici sahra tipi isitilmis buyuk cadirlar kurar, basta cocuk ve kadinlar olmak uzere milleti koruma altina alirdim.

Bak basarisiz oldular denmesin diye, gorevden aldigi Vali'yi bile aciklayamiyorlar, yine yalan, yine yalan.

Bu yonetimin milletimize dusman olduguna inandim artik.

Milletin A'sina koyduk diyen O.C ocugunun neden bunu dedigine bir anlam verememistim o zaman, simdi cok iyi anliyorum.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Tescilli hirsiz elebasisidir.

Isi, bu durumda ben olsaydim ne yapardim deyip, cozuyordur.
    Bunun küpü doluydu, küpü boş olanlar kadar çalmazdı, aha buraya çiziyorum...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. İndirmişlerdi.
    Şimdi kaldırıyorlar.

BİST’i BİST’i

Sayfa 12/993 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz