Sayfa 3/993 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

sn. rxpu açmış bu sefer

vurdulu kırdılı bir dönem olacak anlaşılan bol ekşın bekliyorum

2. Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Son uyarı Moruk

ebedi olarak atarım bir dahaki eyleminde

başlığın içine ediyorsun zaten.
    Tamam taraflardan biri moruk, laf sokma huyu var ve bazen işi uzatabiliyor.

Ama diğer tarafa hiç uyarı yapmamışsınız? Diğer taraf kendisine küfür edildiğini yazdı.

Bana edilebilecek en galiz küfürü etti, başkaları da küfürler ettilerdi, ben yanlış anlaşıldım şeklinde açıklama yazdıktan sonra gerek buradan, gerek özelden küfürlü mesaj yazanların hepsi özür dilediler ama bu şahıs hiç özür dilemedi. Hiç ceza da almadı.

Bu başlık geniş katılımlı bir başlık, pek çok kişi mesaj yazabilir.

İngiltere Kraliçesine biat etmiş bir insanın siyasi fikirlerinin kime ne faydası olacak? Yemin şöyle:

“Kanada Kraliçesi, Majesteleri Queen Elizabeth II’ye, veliahtlarına ve onun haleflerine sadık ve bağlı kalacağıma ve Yerli halklarla yapılan anlaşmalar dahil Kanada kanunlarını gözeteceğime ve Kanada vatandaşı olarak görevlerimi yerine getireceğime yemin ederim.â€

Moruk da yurtdışına gitmiş, almamış vatandaşlık. Moruk laf sokuyorsa, kanına dokunduğu için laf sokuyor.

Diğer tarafı niye ikaz etmiyorsunuz?
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

4. Yeni başlık hayırlı olsun.

5. Milletvekillerimiz günlerdir Isparta Halkı ile birlikte. Beceriksiz yönetimin sonucu halk perişan! Yaşanan skandalın sebebi; özelleştirilmiş elektrik dağıtımı ve yollar. Araştırma önergesi vereceğiz, reddedecekler. Mobese lerden ses yok tabii. Trollerde büyük sessizlik.

K.Kilicdaroglu.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

6. 42 bin lira elektrik faturası gelen AKP li esnaf Erdoğan a seslendi.

Şanlıurfa'da AKP ye yakınlığıyla tanınan restoran sahibi Faruk Akbaş, işyerine 42 bin TL elektrik faturası gelince Cumhurbaşkanı Erdoğan a, Bunun hiçbir izahı olamaz Başkanım, bilesin hayat yaşanmaz hale geldi.

https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonom...geldi-6935178/

7. Vatandaşlar ekonomik darboğazla mücadele edip krizi derinden hissederken, TÜİK, Ocak ta yıllık enflasyonun yüzde 48,69 a yükseldiğini açıkladı. Bu resmi oran, son 20 yılın en yüksek seviyesi oldu.

Geçim derdindeki vatandaş ise hissettiği enflasyonun yüzde 100 ün üzerinde olduğunu söyledi. TÜİK ve iktidarın rakamlarını inandırıcı bulmayan vatandaş, Bu kadar hükümet geldi, bu kadar hükümet geçti, böyle bir zam fırtınası hiçbir zaman için görülmedi. 7 gün 24 saat yalan söylüyorlar. dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...lmedi-6934974/

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Tamam taraflardan biri moruk, laf sokma huyu var ve bazen işi uzatabiliyor.

Ama diğer tarafa hiç uyarı yapmamışsınız? Diğer taraf kendisine küfür edildiğini yazdı.

Bana edilebilecek en galiz küfürü etti, başkaları da küfürler ettilerdi, ben yanlış anlaşıldım şeklinde açıklama yazdıktan sonra gerek buradan, gerek özelden küfürlü mesaj yazanların hepsi özür dilediler ama bu şahıs hiç özür dilemedi. Hiç ceza da almadı.

Bu başlık geniş katılımlı bir başlık, pek çok kişi mesaj yazabilir.

İngiltere Kraliçesine biat etmiş bir insanın siyasi fikirlerinin kime ne faydası olacak? Yemin şöyle:

“Kanada Kraliçesi, Majesteleri Queen Elizabeth II’ye, veliahtlarına ve onun haleflerine sadık ve bağlı kalacağıma ve Yerli halklarla yapılan anlaşmalar dahil Kanada kanunlarını gözeteceğime ve Kanada vatandaşı olarak görevlerimi yerine getireceğime yemin ederim.â€

Moruk da yurtdışına gitmiş, almamış vatandaşlık. Moruk laf sokuyorsa, kanına dokunduğu için laf sokuyor.

Diğer tarafı niye ikaz etmiyorsunuz?
    İngiliz gitti

Kanadalı geldi Nööri...

İmtiyazlı hissedar gibiler... )))

Sayfa 3/993 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz