Sayfa 503/993 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bence şansınızı zorlamayın, bu olayda 25-30 kişi Dünya değiştirmişti.
    Kesinlikle katılıyorum.
    Maceraya gerek yok.
    Paşa paşa, (SS olarak da okuyabilirsiniz). Bandrollü, vergisini vererekten almak en mantıklısı.
    Bu kapsamda, uzun zamandır dışarıda alkol içmiyorum. Bir iki duble içeceksin, açık rakıdan ne geleceği belli değil.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bence şansınızı zorlamayın, bu olayda 25-30 kişi Dünya değiştirmişti.
    bu işi yapacaksanız ölçüm aleti lazım zaten sadece etil alkol almakla olmaz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    arkadaş 820 dedi az önce listeye bi daha bak istersen
    Seerbest pompa,pardon ,piyasa diyecektim dilim şeeetti..Herkesin kalemi kendi elinde,kemeri belinde,listeye istediğini yazıyor,siliyor.. Devlet Bahçeli' ,96 dan 69 yaptıktan sonra, tüccar/esnaf neler neler yapmaz ki.!!???

4. Denge kaybedilmiş eski günler unutulmuş 200 liracik demekle bu netlesiyor durum vahim , millet arabalı vapur neden bekleyecek bunu da anlayamayacaklar herkesi holding zaabı zanneden bir ekmek yoksa pasta yiyin , mari antuanett sendromu hökümeti sarmış ,

sakıp ağa benim deyecegimi demiş ,yıllar evvel

https://youtu.be/Anur2f1CW5g

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bu işi yapacaksanız ölçüm aleti lazım zaten sadece etil alkol almakla olmaz..
    Bu ölçüm aleti yapım esnasında kullanılıyor herhalde? şişedeki alkolün etil veya metil olduğunu ölçen bir cihaz var mıdır?

6. 6 aylık şeker salça vb stok çalışması yapıldı. şekeri 9 tl gibi fiyattan alabildim. salçayı 11 lira gibi bir fiyat... Kağıt havlu tuvalet kağıdı da artacak galiba...

7.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu ölçüm aleti yapım esnasında kullanılıyor herhalde? şişedeki alkolün etil veya metil olduğunu ölçen bir cihaz var mıdır?
    en uygunu test kitleri var, renk değişimine göre kontrol ediliyor
    daha ucuz istersen kaynama testi yapıyorlar, dijital bir termometre yetiyor..

Sayfa 503/993 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •