Sayfa 889/993 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Vaybe adamlar 7 bin liraya coban bulamiyorlar

https://eksisozluk.com/7-bin-tl-maas...0482?a=popular
    Mandrake misin,G.Ahmet misin yoksa bisiklet bir şeyi misin ,sana yazdığım güzel manzumeyi yönetici temizlemiş,bir daha beni alıntılama
    yoksa anlayacağın dilden yazarım....

2.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Mandrake misin,G.Ahmet misin yoksa bisiklet bir şeyi misin ,sana yazdığım güzel manzumeyi yönetici temizlemiş,bir daha beni alıntılama
    yoksa anlayacağın dilden yazarım....
    Bana bir daha yazma hatta buraya hic yazma

Haber Report
    @HaberReport
    Sağlık Bakanlığı: Türk sağlık tesislerinde 754.000 Suriyeli bebek dünyaya geldi.

https://mobile.twitter.com/HaberRepo...58347144704002

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Bana bir daha yazma hatta buraya hic yazma
    G.Ahmet nedir,neden kaşınır?ne lan öyle liseli kız tribi? kılçık,forumumu satın aldın da trip atıyorsun?

5. Buyukada ya giden vapurun son hali

https://odatv4.com/magazin/demet-aka...uykular-237592

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    G.Ahmet nedir,neden kaşınır?ne lan öyle liseli kız tribi? kılçık,forumumu satın aldın da trip atıyorsun?
    Hocam merhaba, ben yarın netspeed başvurusu yapmayı düşünüyorum, şimdiki taahütüm 4 haziranda doluyormuş, bitmeden başvurayım. Bu firmayı siz önermiştiniz, dilerseniz bana bir indirim kodu verin hem siz hem ben 12 ay boyunca 5TL indirimli tarife alalım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Hocam merhaba, ben yarın netspeed başvurusu yapmayı düşünüyorum, şimdiki taahütüm 4 haziranda doluyormuş, bitmeden başvurayım. Bu firmayı siz önermiştiniz, dilerseniz bana bir indirim kodu verin hem siz hem ben 12 ay boyunca 5TL indirimli tarife alalım...
    Sayın Turali,ben firmadan memnunum ancak kendileriyle konuştuğumda haziran ayı içerisinde Türk Telekom kaynaklı ciddi bir zam geleceğini ve bunu da fiyatlara yansıtacaklarını söylediler(muhtemel tüm servis sağlayıcılara zam gelecek),bilginiz olması amacıyla belirtmek istedim.Kodu özelden yazıyorum,iyi forumlar.

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Üstelik garibimlerin 22 milyarcık dolarcıkları varmış,ben yine cüzisini yazdım,26 diyenlerde var kaynak Hollanda
    Nazar etme nö olür , çalış he walla senin de olir.

Malum zevat ve resimdeki tosun ne kadar çalıştı da oldu , hep zıfırdan yaptılar , daha 30 zene önce pazara akşam gidiydiler de ucuza çarık çürük ilen bebeleri büyüteydiler
    .
    Çok çalıştılar çoooook Hollanda Şansölyeni geçmeleri çok normal .

80 lerin sonunda Ahmet Özal da tv de star tv ye nasıl ortak oldunuz deyince ben Amerikada bilem okurkene Mek danildsda akşamları çalışırdım bugünlere kolay gelmedim demişti , güzel ülkemin çalışkan evlatları yürüyün kim tutar sizi be.

Eskiden bi laf vardı bunlar için ,"bırakınız yapsınlar , bırakınız geçsinler "

Ben de diğer müzisyen gençler için bırakınız çalsınlar (gitarı ) ,bırakınız çırpsınlar ( yorganin yününü ) diyorum , Yani yün sağlıklıdır o bakımdan şey ettim.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 889/993 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •