Sayfa 209/993 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

savaşın asıl sorumluları Ukrayna yı yalnız bırakan Avrupa Ve Amerika dır...36 saat içinde Kiev düşer...sonrası geriye Yılan adasında teslim olmayan 13 askerin kahramanlık mücadelesi , yaşadıkları son anlar kalır yada Ukraynalı denizci Vitaliy Skakun, düşman tanklarının ilerlemesini durdurmak için kendisiyle birlikte Henichesky Köprüsü'nü havaya uçurması kalır....sonrası unutulur gider.

2.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    para muslukları açılırsa seyir negatif mi olur pozitif mi net belli olmaz.
    rus bloğu pazarına alternatif varsa neden kötü olsun.
    Memento mori

3.  Alıntı Originally Posted by İsa Talayman Yazıyı Oku
    savaşın asıl sorumluları Ukrayna yı yalnız bırakan Avrupa Ve Amerika dır...36 saat içinde Kiev düşer...sonrası geriye Yılan adasında teslim olmayan 13 askerin kahramanlık mücadelesi , yaşadıkları son anlar kalır yada Ukraynalı denizci Vitaliy Skakun, düşman tanklarının ilerlemesini durdurmak için kendisiyle birlikte Henichesky Köprüsü'nü havaya uçurması kalır....sonrası unutulur gider.
    İnanın sadece meraktan soruyorum devasa bir nükleer gücü olan Rusya karşısında ne yapabilirlerdi askeri olarak direkt savaşta cephe mi olmalıydılar. Askeri olarak belli yardımlar zaten el altından yapılmıştır ama bir orduyu 1-2 yılda Rus ekolünden batı ekolüne çevirmek, eğitmen ve silahlandırmak kolay değil ki karşı tarafı daha da kışkırtır. El altından anti tank vs. verebilirsiniz ki verildi sanırım. Türkiye TB2 sattı vs. Batı nasıl bir destek çıkabilirdi daha başka.

4. Biliyorsunuz ki batının finansman gücü ve yöntemleri Rusya'dan gelecek turistin çok ötesinde. Şu an sadece s400'ler bile gitti dense ciddi bir olumlu etkisi olur. Ayrıca Rusya bu işi uzatmayıp tamam ben bu iki bölgeyi güvenceye aldım dese bile Batı artık Rusya'ya asla güvenmez. Alternatif enerji ihtiyacı var İsrail ve doğu akdeniz gazı artık en birincil kaynak olabilir ve bizde sevkiyat yolunda olabiliriz.

O nedenle turist gelmez ve domates satılmaz belki ama akıllıca yönetilecek süreçte fırsatlar var gibi(yönetilir mi bence zor).

5.  Alıntı Originally Posted by İsa Talayman Yazıyı Oku
    Tüm söylediklerinize katılıyorum,bu ılık dötlü Avrupalılar burunlarının dibindeki Sırp katliamını bile görmezden gelmişti,ben Ukrayna yönetiminin bunlara güvenerek bariz hata yaptığını düşünüyorum...

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bir zamanlar gahmet kardeşimiz vardı oda kayboldu gitti
    Sorma yahu, şuna bir tek ben bineyim dedim, ahali Manukyan kuyruğuna girdi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    tahvil grafiğıne bakan var mı ?
    CDS çi vardı nerede o

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sorma yahu, şuna bir tek ben bineyim dedim, ahali Manukyan kuyruğuna girdi.
    gaya abi başganım eski defterleri açmaya başladı sonra kitapçıyı da anar demedi demeyin

Sayfa 209/993 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •