Sayfa 68/993 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

Big mac fiyatina baktim.usa 6$/turkiye(48/13.5)3.55=1.69*13.5=22 TL olmasi gerekir dolar TL nin.
    Yani big mac menu bizde 138 TL olursa esitleniyoruz usa ile

2. maaşlara da bak..

Ortada abartılacak bir durum yokmuş.
    Dağılın len fakirler.

Adam açık açık hepinizi soyuyoruz, daha da fakirleşeceksiniz demiş.

4. Benzin ve motorinde, gece yarısı “gizli” zam yapıldı. Büyük akaryakıt dağıtım şirketleri, bu gece benzin ve motorine 2’şer kuruş zam yaptı.

KRT'den Olcay Özdilek'in haberine göre zammın ardından (illere göre küçük değişiklik gösterebilir) benzinin litresi 15 TL 27 kuruştan, 15 TL 29 kuruşa çıktı. Motorinin litresi de 15 TL 51 kuruştan, 15 TL 53 kuruşa yükseldi. Katkılı benzin ve motorinin satış fiyatı, normaline göre 2’şer kuruş daha pahalı. Geçen hafta da benzin ve motorine 3’er kuruş “gizli” zam yapılmıştı.

Not: Pompa yok yani. Hafif bir sürtünme var sadece.

5. Twitter'ın çöktüğü söyleniyor. Ben giremiyorum.

sizde durum nasıl?

Türkiye'ye has bir durum mu?

Dünyada nasıl? Yurtdışındaki forumdaşlar girebiliyor mu?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Twitter'ın çöktüğü söyleniyor. Ben giremiyorum.

sizde durum nasıl?

Türkiye'ye has bir durum mu?

Dünyada nasıl? Yurtdışındaki forumdaşlar girebiliyor mu?
    Ben de giremiyorum bir kaç dakikadır. Benden kaynaklandı sanmıştım ama değilmiş

VPN ile denedim girilmiyor. (istanbul lokasyonmuş... ABD seçince giriliyor.)
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

7. En sık kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Twitter'a giriş yapılamıyor. Kullanıcılar, siteye girerken hata ekranıyla karşılaşıyor. Hata ekranında "Bir hata oluştu ama endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor" denildi.

https://www.sondakika.com/haber/habe...iyor-14728896/

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    En sık kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Twitter'a giriş yapılamıyor. Kullanıcılar, siteye girerken hata ekranıyla karşılaşıyor. Hata ekranında "Bir hata oluştu ama endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor" denildi.

https://www.sondakika.com/haber/habe...iyor-14728896/
    Bana da öyle dedi.

Sayfa 68/993 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •