Sayfa 685/993 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Hayret genelde kuzey amerika kadinlari yasli ve cirkin olur bunu nereden bulmuslar numune?
    15 senedir bu formu takip ettin, milim ilerleme yok, ayni dar kafa ayni irkcilik ayni faslst kafa.

2. Ehonomi çindede durdu
    Vürüs mürüs hikaye
    Çinlinin stoğa koyacak yeri yok mazotu O yüzden indirmiyor - Mazotu alan yok Depolarda yatıyo
    Tanker sahibi de mazota başka müşteri bulamıyo
    Alan razı veren bin razı durumu
    Tahmin tabi bu

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    pek dediğin gibi değil bahçeli ile liderlik yarışına girmişti

ama daha komiği var bildiğim ama unuttuğum mesele
    adam uyumsuz ve sürekli ortalığı karıştırma derdinde
    baştanda dedim ya ben bu adamdan şüpheleniyorum
    Bu biraz karakter meselesi, adam Prof.ya, ille baskan olacak, emekli pasa sendromu.

Hangi gruba katilsa aynini yapacaktir.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu biraz karakter meselesi, adam Prof.ya, ille baskan olacak, emekli pasa sendromu.

Hangi gruba katilsa aynini yapacaktir.
    Vatan partisinde 102 emekli general olduğu söyleniyor, diğer partiler bir tanesini avutamazken Perinçek nasıl avutuyor bunları, anlamak mümkün değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    hiç öyle değil diyelim erdoğan kazandı lakin cumhur ittifakı 300 mv.alamadı görün bak topal ördek nasıl oluyor

en basiti meclis yıllık bütçeyi onaylamasın görün ülke nasıl yönetiliyor, ist. belediyesinden beter oluyorlar mı olmuyorlar mı..?
    Erdoğan kaybedeceği seçime girmez.
    Muhalefetin adayından önce
    cumhur un adayı kim olur ,onu düşünün

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    15 senedir bu formu takip ettin, milim ilerleme yok, ayni dar kafa ayni irkcilik ayni faslst kafa.
    Ben fasist degilim
    Ama onlar cirkin.

Bunun sebepleri var. Kuzey Amerika da (Avrupayi bilmiyorum) kadinlara cok fazla ozguven pompalaniyor. 3 yasindaki kiza sen kalkip erkeklerden farkin yok sunu kaldir bunu gotur kos tirman tir sur ucak sur insaat makinelerini kullan amelelik yap dersen sonunda kadinlarda erkeklesir. Bu dogal bir sonuctur. Vucut cevresine uyum saglamak yani adapte olmak zorunda.

100 yildir bu kadinlarin beynini yikamislar, vucutlari degisim gecirmis. Evrim gecirmisler. Kadinlar erkek gibi konusup erkek gibi hareket ediyorlar. Kaslari gelismis iri iri eller bacaklar. Bi konusuyor ses soprano degil artik tenore yakin cikiyor. Simdi bu kadar ozguven pompalanmis kadindan kadinsilik efemine hareketler bekleyemezsin. Bunlarin yapacagi evlilikte en fazla 2 sene suruyor hatta artik evlenmiyorlarda cocukta yapmiyorlar. Isleri gucleri dunyayi dolasmak macera yasamak vs vs vs.

Butun bunlarin sonucu olarak nasil olsa cebimde param var kariyerim var guzel gozukmek zorunda degilim erkek lazimsa bardan yada internetten bulurum diyorlar. Kendilerine bakmak ceki duzen vermek yok guzel gozukeyim bakimli olayim yok. Herseyde rahatlik on planda. Ben rahat olayim isterse dunya batsin onemli degil. Cunku bunu ilkokullarda kreste ogretmeye basliyorlar. Ben bile yakisikli falan degilim kac defa yasli kadinlar tarafindan tacize ugradim. Nasil bir ozguven nasil bir rahatlik nasil olsa polis cagirsan kadin oldugu icin o hakli cikacak. Kac tane arkadasim amerikali karisindan dayak yedi. (gulmeyin cok ciddiyim)

Amerikali ogretmenlerle agiz dalasina girdigim cok oldu. Bunlar insan degil baska bir yaratik. Neyse gene sinirlerim gerildi.

Halkın Enflasyonu bu hafta ;

Biber 40
    domat 40
    kıvırcık 15
    havuç 5
    çilek 25
    kabak15
    patlıcan 35
    fasulye 40

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sürekli aynı kişi, dar görüşlü, sabit fikirli, bilimden uzak köşe başı çekirdekçi muhabbeti.

100 yılda evrim geçirilebileceğini düşünüyor daha ne olsun yav. Evde sesli bir şekilde entry sini okuyup onun adına utandık(önce baya bi güldük tabi ).
    Tanıdığı 3 kadından(iyi ihtimalle) aldığı veri ile milyonlarca kadını yaftalayabilecek cesareti de var üstelik.

Sayfa 685/993 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •