Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 98 madde; 17 - 24 arası.

Konu: UZERB - Uzertaş Boya

UZERB Solo 2017/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -1166533

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

***UZERB*** UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***UZERB*** UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz tarafından kiralanmış olan ilişkili taraflardan Erem İnşaat Boya Turizm Yatırımları A.Ş.'ye ait gayrimenkulün kira bedeli, 29.12.2015 tarih ve 2015/10 sayılı Yönetim Kurulu kararımızla aylık 20.000 TL ye artırılmış olup, 2019 yılında da aynı bedel üzerinden devam edilmesine karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/727075

BIST

(28/12/2018 - 1618)

UZERB Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -1633541

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. artık zamanın gelmedimi
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliğinde değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurumlarına baş vursunlar

5. teşekürler.... uzerb ......yolun açık olsun...
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliğinde değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurumlarına baş vursunlar

Alıntı Originally Posted by 7 başak Yazıyı Oku
    teşekürler.... uzerb ......yolun açık olsun...
    Çok merak ettim bu hisseyi nasıl yatırım yaptığınızı

7. Bu hisse ile ilgili bilgisi olan var mı? Sanki bir formasyon içinde...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    bu nasıl bir şirket ne üretiyor neler yapıyor bilgi sahibi olan varmı ? elinde yüklü olan kim var acaba ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •