Sayfa 8/13 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
Arama sonucu : 98 madde; 57 - 64 arası.

Konu: UZERB - Uzertaş Boya

1. Maqlor'un dedigi gibi 15 gün önce " buralar çok degerlenecek"

2. Bundan sonra olacaklar çok önemli merakla bekliyorum

3. Arkadaşlar bu hafta sonu senedi iyice araştırayım dedim,ve bazı tıbbi maske üreticileriyle görüştüm,tüm makinelere sağlık bakanlığı kendisine üretim yapma şartıyla bir nevi el koymuş sayılır,yani dışarıya satış yok
    Uzertaş güzel zamanda tıbbi maske işine girdi ama şu an tüm maske üretimi sadece sağlık bakanlığına yapılıyormuş başka yere satış yok.
    Anlayacağınız belli süre sonra bu haber işe yarayabilir çünkü üretime bir nevi devlet el koydu,üreten firmalar sadece sağlık bakanlığına üretim yapıyor yani kısa vadede tıbbi maske satışı sanki yapamıyacak gibi görünüyor,yinede şirketi hafta başı arayalım.
    Sağlık bakanlığı tüm üretimi alıyor ve diğer özel hastane ve üniversite hastanelerine ve tüm sağlık teşkilatına veriyor,depolarda stokçuluk yapanlara devlet baskınla el koyuyor,ceza yazıyor.
    Bugün şirketin eski haberlerini inceledim 11.12.2019 da şirket ortağı Zeynep Ebru Erdem 46.681 lot,13.12.2019 da şirket ortağı mustafa özhan erem 539.385 lot,17.12.2019 da şirket ortağı Zeynep Ebru Erdem 71.488 lot olmak üzere 3 şirket ortağı toplam 657.554 lot satış izni almış, bunun 36.000 lotunu 31.1.2020 de satmış 2.37-2,38 TL ortalama ile,yani anlayacağınız 621.554 lot satış için bekleyen lot var.
    Şirketin daha önceki çok olumlu şirket durumlarını belirttim bunlarda hafta sonu araştırmalarım bilginiz olsun,bol kazançlar...

4. Varmı firma ile iletişime gecip güncel olaylardan bilgi alan

5.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar elimde uzerb olmasına rağmen yinede temkinli konuşmak istedim ve araştırdım,çünkü maske işinin açıklığa kavuşmasını istedim,bugün öğrendiğim kadarıyla şirket maske satış işinde problem yok,sağlık bakanlığı 22 şirketle maske üretimi için anlaşmış,ama en önemli nokta şirket 5 yıldır zarar ettiği için imtiyazlı senet kalktı,şayet şirket ortakları satmaya kalkarsa şirketi 5-10 milyonu olan kişi şirketi ele geçirebilir ve piyasada sadece 800.000 lot yani 1,7 milyon TL lik senet var,2 milyonu olan senedi nereye götürebilir tahmin edin.
    Şu anda tıbbi maske satan imal eden,corona test kiti üreten ,alkol ve kolonya üretenler revaçta ve tavan tavan gidiyor,birkaç tane gayrımenkulu var onlarıda yazacağım yani beklentisi şu an baya iyi gibi,bol kazançlar.
    Şu an tıbbi maske üreten corona test kiti üreten ,alkol,dezenfektan işi yapan şirketler uçuyor,acaip talep var.Şirketin 8 milyon sermayesi var sadece 2 gün önce fransa 250 milyon maske siparişi verdi,italya natodan acil tıbbi malzeme (maske,ventilatör v.b.) talep etti,maskeler hala karaborsa 1e 10 fiyatları uçmuş ve UZER BOYA tam zamanında maske işine girmiş,çünkü yapacağı satışlara,imalatlara göre fiyatı hiç umulmadık yere gidebilir,çünkü piyasada acayip tıbbi maske talebi var ve 8 milyon sermayenin olduğu düşünülürse yıllık örnek olarak 10 milyon-100 milyon arası satış yapabileceğini düşünürseniz ve her maskeden 0,5-1 TL arası kar olsa 8 milyon sermayenin yanında 5-100 milyon TL arası kar olabileceğini düşünebiliriz tabiki siparişlere yetişirse,sonrada bana şu andaki 2,33 TL fiyatının nerelere gidebileceğini anlatın,toplam 800.000 lot piyasada var,ve ayrıca alkol imalatı ve satışı,dezenfektan imalatı ve satış işi ve corona testi üretim işine girme gibi bir haber gelirse ben düşünemiyorum bile,neticede kimya şirketi alt yapısı özellikle alkol ve dezenfektan için uygun sayılır.
    Şirketin üsküdarda çengelköyde 206 dönüm arsada payı var, kadıköy göztepede sıfır 2 dairesi var,tekirdağda 22,5 dönüm 3 ayrı tarla vasfında gayrımenkulu var.
    Daha ne diyeyim şirket daha yolun başında,tıbbi maske işi ucu bucağı görünmeyen derya deniz bir iş,dezenfektan,alkol veya corona test işinide araştırıp girme durumları olabilirse o zaman düşünmek bile istemiyorum nerelerde olabileceğini,bol kazançlar...
    Arkadaşlar müjjdeee bugün yapığım görüşmede,şirket tıbbi tek kullanımlık maske ile problem olmadığını,isteyene 2 gün içinde siparişlerini gönderdiklerini söylediler,yıkanabilir maskedende hem yurtdışı,hemde yurtiçine satış yapılıyormuş
    Sıkı durunnnnn: şirket eldiven ve dezenfektan satışına başlamış,harika ötesi haber.Gerçekten şirket sahipleri çok akıllı işler yapmaya başladılar.
    Şirketin piyadasa 868.000 lotu var,fiyat 2,27TL 2 milyonu olan herkes senedi nerelere götürür bu haberlerle takip edin derim,şirketin tekiradağda,3 tarlası,kadıköy göztepede 2 sıfır dairesi vedeeeeee istanbul üsküdar çengelköyde 206 dönüm arsada payııııı varrrr, daha ne olsun,senette kaldığımız yerden devammmmmm,bol kazançlar...

6. Arkadaşlar şirkete yolladığım mail aşağıdadır. mail adresi olarak [email protected] gönderrebilirsiniz,birlikten kuvvet doğar.
    ''İyi günler ben uzer boya yatırımcılarından ......;uzer boya şirketi çok yakın zamanda tıbbi tek kullanımlık ve yıkanabilir maske satış işine başlamıştı ve bunu borsaya KAP ta açıklama olarak göndermişti,ama en önemli olan hususlardan biri olan dezenfektan ve eldiven satışı işine başladığınızı borsaya KAP açıklaması şeklinde yapmamışsınız ve bu şirket için çok olumlu gelişme bunu öğrendiğidiği zaman yatırımcılar yatırım yapacaklardı,bu ÇOK ÖNEMLİ OLAN eldiven ve dezenfektan satış işini lütfen bir an önce Borsada KAP açıklaması şeklinde belirtinizki biz yatırımcılarda yerlerde sürünen bu hissede zararlarımızı azaltalım,yardımlarınız için teşekkür eder işlerinizde başarılar dilerim.''

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    bi kıramadık ki 3 tl yi hadi patron topla malları
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    Firmamız tek kullanımlık cerrahi maske ve yıkanabilir pamuklu maske ürün gamının yanına, tamamlayıcı hijyenik ürünlerden eldiven ve el dezenfektanı ürünlerinin de toptan tedarik ve satış sürecini başlatmıştır.Covid 19 salgını ve küresel pandemi sürecini yakından takip eden firmamız ürün gamına yine konuyla alakalı farklı ürünleri de eklemek üzere araştırmalarına devam etmektedir.

Kamuoyuna duyurulur,
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 8/13 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •