Sayfa 7/13 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 98 madde; 49 - 56 arası.

Konu: UZERB - Uzertaş Boya

1. Arkadaşlar elimde uzerb olmasına rağmen yinede temkinli konuşmak istedim ve araştırdım,çünkü maske işinin açıklığa kavuşmasını istedim,bugün öğrendiğim kadarıyla şirket maske satış işinde problem yok,sağlık bakanlığı 22 şirketle maske üretimi için anlaşmış,ama en önemli nokta şirket 5 yıldır zarar ettiği için imtiyazlı senet kalktı,şayet şirket ortakları satmaya kalkarsa şirketi 5-10 milyonu olan kişi şirketi ele geçirebilir ve piyasada sadece 800.000 lot yani 1,7 milyon TL lik senet var,2 milyonu olan senedi nereye götürebilir tahmin edin.
    Şu anda tıbbi maske satan imal eden,corona test kiti üreten ,alkol ve kolonya üretenler revaçta ve tavan tavan gidiyor,birkaç tane gayrımenkulu var onlarıda yazacağım yani beklentisi şu an baya iyi gibi,bol kazançlar.

2. UZERTAŞ devletimizin anlaşmali maske saticisi ile satis ve tedarik sözlesmesi imzaladi diyordu Uzertas resmi instagram hesabinda. Ama KAP haberinde bu ayrintiyi gizlediler. Bu ayrintiyi acikladiklari an UZERB 10 tl de alir solugu. Kokusu yakinda cikar. 5 milyon maske satsa Turkiye ici ve yurtdisina 20 milyon gelir yapar.

3.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar elimde uzerb olmasına rağmen yinede temkinli konuşmak istedim ve araştırdım,çünkü maske işinin açıklığa kavuşmasını istedim,bugün öğrendiğim kadarıyla şirket maske satış işinde problem yok,sağlık bakanlığı 22 şirketle maske üretimi için anlaşmış,ama en önemli nokta şirket 5 yıldır zarar ettiği için imtiyazlı senet kalktı,şayet şirket ortakları satmaya kalkarsa şirketi 5-10 milyonu olan kişi şirketi ele geçirebilir ve piyasada sadece 800.000 lot yani 1,7 milyon TL lik senet var,2 milyonu olan senedi nereye götürebilir tahmin edin.
    Şu anda tıbbi maske satan imal eden,corona test kiti üreten ,alkol ve kolonya üretenler revaçta ve tavan tavan gidiyor,birkaç tane gayrımenkulu var onlarıda yazacağım yani beklentisi şu an baya iyi gibi,bol kazançlar.
    Şu an tıbbi maske üreten corona test kiti üreten ,alkol,dezenfektan işi yapan şirketler uçuyor,acaip talep var.Şirketin 8 milyon sermayesi var sadece 2 gün önce fransa 250 milyon maske siparişi verdi,italya natodan acil tıbbi malzeme (maske,ventilatör v.b.) talep etti,maskeler hala karaborsa 1e 10 fiyatları uçmuş ve UZER BOYA tam zamanında maske işine girmiş,çünkü yapacağı satışlara,imalatlara göre fiyatı hiç umulmadık yere gidebilir,çünkü piyasada acayip tıbbi maske talebi var ve 8 milyon sermayenin olduğu düşünülürse yıllık örnek olarak 10 milyon-100 milyon arası satış yapabileceğini düşünürseniz ve her maskeden 0,5-1 TL arası kar olsa 8 milyon sermayenin yanında 5-100 milyon TL arası kar olabileceğini düşünebiliriz tabiki siparişlere yetişirse,sonrada bana şu andaki 2,33 TL fiyatının nerelere gidebileceğini anlatın,toplam 800.000 lot piyasada var,ve ayrıca alkol imalatı ve satışı,dezenfektan imalatı ve satış işi ve corona testi üretim işine girme gibi bir haber gelirse ben düşünemiyorum bile,neticede kimya şirketi alt yapısı özellikle alkol ve dezenfektan için uygun sayılır.

4. "Uzertaş devletimizin anlaşmalı medikal maske üreticilerinden biri ile yetkili satıcılık anlaşması imzalamıştır." yazmakla olmuyor facebook ve instagram köşelerinde. SPK denetimine tabi iseniz bu şirketin hangi firma olduğunu, ne kadarlık bir satış yapildığını, devletle anlasan bu 22 firma icinde oldugunuzu KAP 'ta aciklamaniz gerekiyor Sayin Uzertaş yetkilileri. Yatirimcidan bilgi gizlemek suçtur.

5.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Şu an tıbbi maske üreten corona test kiti üreten ,alkol,dezenfektan işi yapan şirketler uçuyor,acaip talep var.Şirketin 8 milyon sermayesi var sadece 2 gün önce fransa 250 milyon maske siparişi verdi,italya natodan acil tıbbi malzeme (maske,ventilatör v.b.) talep etti,maskeler hala karaborsa 1e 10 fiyatları uçmuş ve UZER BOYA tam zamanında maske işine girmiş,çünkü yapacağı satışlara,imalatlara göre fiyatı hiç umulmadık yere gidebilir,çünkü piyasada acayip tıbbi maske talebi var ve 8 milyon sermayenin olduğu düşünülürse yıllık örnek olarak 10 milyon-100 milyon arası satış yapabileceğini düşünürseniz ve her maskeden 0,5-1 TL arası kar olsa 8 milyon sermayenin yanında 5-100 milyon TL arası kar olabileceğini düşünebiliriz tabiki siparişlere yetişirse,sonrada bana şu andaki 2,33 TL fiyatının nerelere gidebileceğini anlatın,toplam 800.000 lot piyasada var,ve ayrıca alkol imalatı ve satışı,dezenfektan imalatı ve satış işi ve corona testi üretim işine girme gibi bir haber gelirse ben düşünemiyorum bile,neticede kimya şirketi alt yapısı özellikle alkol ve dezenfektan için uygun sayılır.
    Arkadaşlar bu seneki olağan genel kurulu yapılacağında bende teklifte bulunacağım,alkol,dezenfektan işine girme ve laboratuvar test kitleri işi araştırması

6. Arkadaşlar elimde uzerb olmasına rağmen yinede temkinli konuşmak istedim ve araştırdım,çünkü maske işinin açıklığa kavuşmasını istedim,bugün öğrendiğim kadarıyla şirket maske satış işinde problem yok,sağlık bakanlığı 22 şirketle maske üretimi için anlaşmış,ama en önemli nokta şirket 5 yıldır zarar ettiği için imtiyazlı senet kalktı,şayet şirket ortakları satmaya kalkarsa şirketi 5-10 milyonu olan kişi şirketi ele geçirebilir ve piyasada sadece 800.000 lot yani 1,7 milyon TL lik senet var,2 milyonu olan senedi nereye götürebilir tahmin edin.
    Şirketin üsküdarda çengelköyde 206 dönüm arsada payı var, kadıköy göztepede sıfır 2 dairesi var,tekirdağda 22,5 dönüm 3 ayrı tarla vasfında gayrımenkulu var.
    Daha ne diyeyim şirket daha yolun başında,tıbbi maske işi ucu bucağı görünmeyen derya deniz bir iş,dezenfektan,alkol veya corona test işinide araştırıp girme durumları olabilirse o zaman düşünmek bile istemiyorum nerelerde olabileceğini,bol kazançlar...

7. Sayın Uzertaş Yetkilileri;

Yarın KAP'ta devletin hangi anlaşmalı firması ile hangi büyüklükte tıbbi maske satış/tedarik sözleşmesi imzalandığının açıklanması gerekmektedir.

Bu konuda biz yatırımcılarınızı bilgilendirme mükellefiyetiniz bulunmaktadır.

Yatırımcılarınız olarak detaylı bilgi ve belge taleplerimiz olduğunun bilinmesi gerekmektedir.

Saygılarımla.

8. Elimde 50k lot var bu hisse daha yolun başında ufak şeylere takılmayın yatırımımi bu maske işinden cok önce yapmıştım bekleyen kazanir YTD

Sayfa 7/13 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •