Sayfa 10/13 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 98 madde; 73 - 80 arası.

Konu: UZERB - Uzertaş Boya

1.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    İşin neyi tahlil vay devlet maske dağıtacak ben nasıl para kazanacam.Az aklın çalışsa devlete maske satrsın ama sende o yok.Anca kendini düşinen.Sinirlenden ne olacak cürmün kadar yer yakarsın.
    Bir sus bir sus gereksiz herif,hayatta boşa yaşıyorsun,neyi nerden anladığın belli değil zaten otur oturduğun yerde ,kapa şu gereksiz çeneni ...

2. Lan çakall akıllı konuş.Varsa tabi 3 kuruş peşinde koşanla muhattap olmam artık.Alıntı yapma.

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Lan çakall akıllı konuş.Varsa tabi 3 kuruş peşinde koşanla muhattap olmam artık.Alıntı yapma.
    Ya Viking hocam bırak ne işin var burda gel sen işbir de yanmaya devam edelim biz

4.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Lan çakall akıllı konuş.Varsa tabi 3 kuruş peşinde koşanla muhattap olmam artık.Alıntı yapma.
    Ne geri zekalı herifsin kene gibi yapıştın bu foruma,di git terbiyesiz herif,senin gibi yatırımcının Allah cezasını versin,nerden geldin bu forma bu hisse nete ,dangalak herif,defol git burdan,ne mendebur şeysin sen ya..

5. En büyük sensin.Herçeyi sen bilirsin.Sen nasıl dersen öyle olsun.Yalnız bela kısmı hariç tüm ettiğin hakaretleri sana iade ediyorum.Hayatım boyunca 2 kişiye beddu attimNiye beddu harici dersin şimdi akli meleken yetmez.O beddu dönüp dolaşıp seni bulacak.Dahada cevap yazmam ben kendi sayfama gideyim.Çok büyüksün çookkkk.

6. Üstadlar Uzerb almayı düşünüyorum sizce bu seviyelerden alım uygunmudur teşekkürler

7. Maske satışlarının resmi olarak başlaması şirkette ciddi bir ivmelenme yapabilir..

8. Özellikle geçen hafta 10 milyon adete kadar temassız ısı ölçer firmasından temin edilebileceği ve yurt içi yurt dışı firmalara belirten ilanı vardı,TEMASSIZ ISI ÖLÇER 300-400 TL arası olduğunu düşündüğünüzde barındırdığı potansiyelin sadece temassız ısı ölçerde 3-4 milyar TL olabileceğini görünce bende çok şaşırdım ve potansiyeli gördüm,şirket yetkilileri aralıklarla güzel işler yapmaya devam ediyor,böyle devam ederse çok enteresan fiyatlamalar olabilir tabiki satışlar olursa,bol kazançlar...piyasada çok az senet olmasıda vede elinde gayrımenkullerinin olması,şayet sağlık sektöründe güzel işler v e satışlar yaparsa önü açık gibi görünüyor,bol kazançlar...
    Bu haberle ilgili adres linki aşağıdadır.
    https://www.facebook.com/uzertasboya...type=3&theater
    Ayrıca genel olarak sağlık sarf malzemelerini yurtdışı müşterilerinin ihtiyaçlarını yurtdışından temin etme gibi çok iddialı bir reklam vermişler bu bana göre şirket için bir milat,çok dikkatli takip edin derim bu haber ve ilanda aşağıdaki linktedir.
    https://www.facebook.com/uzertasboya...type=3&theater
    Son düzenleme : sensor; 05-05-2020 saat: 11:29.

Sayfa 10/13 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •