Sayfa 2/627 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5009 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,342
    ASELSAN yabancı oranı 10 Şubat 2022 % 34,10. 11 Şubat 2022 % 34,08.
    Fark % -0,02. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    borsada stres arttı ama bu alım fırsatıdır bence...ukrayna rusya gerilimi savaşla sonuçlanmaz..rusya enerji fiyatlarını bilinçli yükseltiyor gerilim çıkararak..
    Sayın REX birtaşla iki kuş. hem enerji fiyatları hemde amerika ve batının aczini ortaya koydu. Bencede ukraynaya savaş açmaz zaten bunu ısrarla ruslar ret ediyor. Amerika ise neredeyse yalvarıyor ne olur saldır diye.Rusyanın kardeşi ukrayna ,kardeş kanı dökmez.

3.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Sayın REX birtaşla iki kuş. hem enerji fiyatları hemde amerika ve batının aczini ortaya koydu. Bencede ukraynaya savaş açmaz zaten bunu ısrarla ruslar ret ediyor. Amerika ise neredeyse yalvarıyor ne olur saldır diye.Rusyanın kardeşi ukrayna ,kardeş kanı dökmez.
    Ukrayna'ya gitmiş biri olarak söyleyeyim. Ukraynalılar Rusları hiç sevmiyor. Hatta onlarla yan yana anılmaktan bile hoşlanmıyorlar. Benim gözlemim bu şekilde. Belki bana denk gelenler böyleydi. Bilmiyorum.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by temettuverimi Yazıyı Oku
    Ukrayna'ya gitmiş biri olarak söyleyeyim. Ukraynalılar Rusları hiç sevmiyor. Hatta onlarla yan yana anılmaktan bile hoşlanmıyorlar. Benim gözlemim bu şekilde. Belki bana denk gelenler böyleydi. Bilmiyorum.
    ukrayna rusya sınırı sanki daha çok rus yanlısı..abd yeni silah pazarı için ukraynayı kışkırtıyor...rusyada gerilimi artırıp artan enerji fiyatlari ile ekonomisini kurtarmaya çalışıyor..

5.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Yeni başlık hayırlı olsun, ileride burayı okuyan çok olur an itibariyle hisse fiyatının 1,6$ olduğunu belirteyim.
    Bu biraz yanlış oldu, bölünmeler temettüler vs. de fiyatı etkileyecektir o yüzden piyasa değerini vermekte fayda var: 3,6 Milyar$ piyasa değerinde.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by temettuverimi Yazıyı Oku
    doğru biliyorsunuz düşmandan daha düşmanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,342
    ASELSAN yabancı oranı 14 Şubat 2022 % 33,92. 11 Şubat 2022 % 34,08.
    Fark % -0,16. (Kaynak İş Yatırım).

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Şu borsa bataklığında senden daha adi, daha aşağılık bir hisse varmı acaba olduğunu zannetmiyorum sevgili bataksan.

Sayfa 2/627 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •