Sayfa 273/631 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 5041 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Konuşulacak zaman 6-7 ay sonra şimdi değil. Şimdi zaten tahtacı yeteri kadar gereğini yapıyor onun ekmeğine yağ sürmek olur.

Bir yorum yazmışım 20 eylül. Adım hıdır elimden gelen budur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. teknoloji üretmek demir çimento gıda satmaya uçak bileti satmaya benzemez ortaya pat diye bir icat yenilik koyamazsın arge yapmalısın şu anda aselsanda olan patent haklar bilgi birikimi vesaire kaç şirkette var kimisi thy ile sasayla hektaşla karşılaştırıyor çok yanlış bi karşılaştırma kimisi alacagını alamıyor diyor alacagının bi yere kaçtıgı yok devlet nakit ödemese bile misal bi arazi tahsis eder parayla alamazsın vergi almaz gene karşılar bi arkadaş çok doğru demiş aselsan deger yatırımı yapılacak bir şirket degeri varsa eninde sonunda fiyatı yükselir bilanço kötü degil yıl sonu bilançosu inşallah çok çok daha iyi gelir herkese hayırlı akşamlar y.t.d degildir...

Yıl sonu net 10 Milyar kar yazar.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

Açıkçası fiyattan bende memnun değilim. Şirketin iyi yönetilmediğine ise katılmıyorum. İşin siyasi boyutunu bir kenara bırakarak, ne ölüp bitiyor, nede uçuyor kaçıyor laflarını dikkate almıyorum.
    Şirketin son beş sene sürünme sebebi batı yaptırımları ve devletin ödemelerde çamura yatması idi.
    Dış yaptırımları kendisi üreterek aşmaya başladı. Bakın tamamen aştı demiyorum aşmaya başladı hemde iyi başladı. Devletin ödemelerde çamura yatmasını ise, teslimatda tahsilat ile aşmaya çabalıyor, şirket sonuçta devletin şirketi ve bu konuda zorlanması doğal. ondanda öte ihracat oranında ki artırma çabalarında bu soruna bir çözüm çabası bana göre. Bu konuda hala emekleme aşamasında malesef.
    Umarım devlet geciktirdiği ödemeleri dolar olarak veya enflasyon farkında ekleyerek öder ama hiç zannetmiyorum.
    Bana göre gayet uygun fiyatlı diye son iki aydır hissedeyim. Artık dış yaptırımlara da, devletten ödemelerdeki sorunlarada çözüm üretileceğine de inanıyorum.
    Şirketin devlete kazandırdığı gibi kendisine yatırım yapanlarada kazandırması gerekiyor. Eğer vatan millet edebiyatıyla gidecekse şirket yukarda denildiği gibi kottan çıkmalı veya devlet dışında özel sektör ihracatı da yapacak üretimleri gerçekleştirerek nakit yaratmalı. Bütün yükü yatırımcısına yıkıp hayrına devlete çalışırsa olmaz . O zaman borsaya açılmayacak veya açıldıysan kar yapıyorsan bunu bir şekilde yatoromcın ile paylaşacaksın. Şu an bana göre bunu yapan şirketler sasa Bim ve koç gurubu diyebilirim.

5. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sat o zaman. Kimse seni hissede zorla tutmuyor. Kabak tadı verdiniz artık.

Beğenmediğin şirketin hissesinde ve topiğinde ne işin var?
    En son Aselsan 33-34 iken satıp Akbank a geçebilse idik olurdu , 10 lara kadar indi Akbank , şu an da ne alalım söyle ona geçeyim , ben 16 tl den Aselsan aldığımda Thy 15 ykbnk 2 , Akbank 5 di , biz yerimizde saydık , ykbnk 10 Thy 100 Akbank 20 oldu , şimdi belki temettü ayağına bir 40 göstermesini bekleyeceğiz 16 kasımda sanırım temettü , ama artık bazı şeyleri yazmaya çekiniyorum , her an soruşturma içeri atılma olabilir yeni yasa çıktı , ama kağıda bu kadar aşık olup fantezi kurmayın , çünkü onlar iyi niyetli değil hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ( tamamen şahsi fikirlerim gerçekle alakası yoktur )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Kim ben mi hayal kuruyorum?

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=494

Siz biraz kafanızı kaldırın gerçekleri görün hayal dünyasında yaşamayın kendinizi geliştirin finansal piyasalar konusunda. Sonra avutması zor oluyor.

40 lira hedef için burada duruyorsanız boşuna bu eziyeti kendinize ve yatırımcıya çektirmeyin KKM alın.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 21-10-2022 saat: 08:55.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,356
    ASELSAN yabancı oranı 19 Ekim 2022 % 23,07. 20 Ekim 2022 % 23,36.
    Fark % 0,29. Hisse kapanış fiyatı: 32,52 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Şimdi bu bomba çok yüksek teknoloji gerektiren ve üst düzey bir silah Aselsan bunu % kaç karla sattı ?

https://twitter.com/AirWarSyndicate/...22938618818561

Sayfa 273/631 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •