Sayfa 283/628 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 5021 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. ASELSAN ile TÜRASAŞ arasında Milli Elektrikli Tren Setleri için Cer Zinciri ve Ekipmanları ile Tren Kontrol ve İzleme Sistemi Projeleri ile ilgili toplam bedeli 44.903.859,- Avro tutarında iki sözleşme imzalandı

KAP: ASELS [ ] ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1076156
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2022-11-02
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı %0,13
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı %0,14
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2022-11-01
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi Şirketin cirosunu olumlu etkileyecektir.
    Açıklamalar
    Açıklama ASELSAN ile TÜRKİYE RAYLI
    SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) arasında Milli Elektrikli Tren
    Setleri için Cer Zinciri ve Ekipmanları ile Tren Kontrol ve İzleme Sistemi Projeleri
    ile ilgili olarak 01/11/2022 tarihinde, toplam bedeli 44.903.859,- Avro tutarında
    iki sözleşme imzalanmıştır.

Söz konusu sözleşmeler kapsamında teslimatlar 2023-2025
    yıllarında gerçekleştirilecektir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

1.72 usd üzeri haftalık kapanışlarda 1.86 usd atak yapabilir.

Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Son günlerde Sasa da o kadar bu tarz yatırımcı doldu ki diyorum tamam zamanı yaklaşıyor.

Aynı şeyi bir zamanlar asels te şahit oldum. yıl galiba 2017 ydi o zamanin rakaminda hisse galiba 40 TL ye yaklaşmıştı. Millete dil döktüm dedim durun çok şişti almayın bari yok biz uzun yatirimciyiz dediler. Evet hisse sonra 50 TL ye yaklaştı aman Allahım artık dinlemez oldular çünkü teorim tutmamisti her gün artıyor görmelisiniz. Ama bunlara bir tokat attı asels galiba taa 20 lere düşmüştü tabi sonra bölündü bugünlere geldi. Tıpkı ama tıpkı öğün ki yatırımcılar gibi Sasa,hektas ta yatırımcılar doldu mutlular ne koysalar diger gün artıyor. Hala aliyorlar pahalı diye bir kavram yok. Onlara en büyük dersi o hisseler verecek adım gibi eminim eğer ki kottan çıkma gibi bir düşünceleri yoksa hepsi ağlama duvarına dönecektir.
    Sonuna kadar katılıyorum. Sasa dan çok ekmek yedim ama sokaktaki sıradan vatandaş sasa demeye başlıyorsa tıpkı aselsandaki gibi kaçınılmaz son gelir eninde sonunda. Bir hisse hep çıkmaz ve her zamanda düşmez. Kasa hep kazanır ve tepeden alacak birileri her zaman gerekir. Bu yüzden ben kimseyi uyarmıyorum da artık )
    Çok hırslı adamlar olmasa ben nasıl kazanacağım bu borsadan)

4. Doğru diyorsun

5. Bu kadar güzel mi götürülür bir kağıt.. İşte bu olay bu kadar basit. Ne kadar rahat belirli bir alıcı olmadan gidiyor değil mi ??..

Kim aldı şimdi bu kağıdı..Mesela 15 milyon lot falan filan aracı kurum net alıcı.. En baba alan Tacirler o da 2 milyon.. Gerisi hikaye..

Kağıdın gidesi gelmiş.. Ahhhh gidi ahh..

6. Neyse geç kalmıştı.. Biraz insafa geldiler.. Bakalım nereye kadar ???

7. Beyler sizin sorunu buldum adam cokmeyen Sasayi bile çökertti gitmeyen asels gidiyor
     Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Birkaç gün önce 2 yılda getirdiği 3 kuruş kârı satıp onunla sasa ya geçtim,bugünde komple geçtim ve bu lanet kağıtla ilişkimi kestim.hatta o gün komple geçmediğime berbat pişmanım.bir daha bu kağıda uğrarsam..

36.06 son 12 ay en yükseği, bugün 36.02 gördü en çok. Acaba diyorum birazıyla vedalaşmak mı şöyle otuz kırk bin lot felan )

Sayfa 283/628 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •