Sayfa 323/631 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 5041 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Bugün gerçekten seansın son 5 dakikasında rüya gibi işlem yaptılar. Alışılmış aracılar dışında da işlemler vardı.Sıra gerçekten sonunda aselsan a gelmiş olabilir. Herşeyden önce bence endeksi de taşımak için kullanacaklar. En azından uzun süre taşıyan arkadaşların yüzü güler inşallah ...

Alıntı Originally Posted by bugur Yazıyı Oku
    Bugün gerçekten seansın son 5 dakikasında rüya gibi işlem yaptılar. Alışılmış aracılar dışında da işlemler vardı.Sıra gerçekten sonunda aselsan a gelmiş olabilir. Herşeyden önce bence endeksi de taşımak için kullanacaklar. En azından uzun süre taşıyan arkadaşların yüzü güler inşallah ...
    Bilgiler için teşekkürler sayın bugur

Ben de yeni bir dönem başladığını teknik tarafta hareketlerin yansımalarından görebiliyorum.

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

3. Bu hisse usd bazlı düşeni kıralı hemen hemen 1 ay oldu zaten.07.11.2022 de gerçekleşti o kırılım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,356
    ASELSAN yabancı oranı 7 Aralık 2022 % 28,73. 8 Aralık 2022 % 27,54.
    Fark % -1,20. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Net satışın %66 si TSK ya %23 u kamu ve özel kuruluşlara %11 i ihracat a gidiyor. Aselsanin icat yada ikame ürün yapmakta sıkıntısı yok sıkıntı ihracatta malesef mesela ASELSAN ürünü IFF Mod 5/S i biz kaç atak helikopterimizde kullanırsak yapılan ARGE yi karşılar yada karşılar mi?
    Zaten ihracat ağırlıklı bir ciro ki % 55 gibi düşünelim yapabilse bu sektör normlarına göre şu anki fiyatının en az 3 katı fiyatlanması lazım. Hesabı çok basit olmasa da açıklanmayacak bir şey değil. Biraz çalışarak ortaya çıkartılır. Bu sektördeki marjlar çok yüksek. Ancak işin içine devlet girince mecburiyet doğuyor ve doğal olarak marjlar baskılanıyor..

6.  Alıntı Originally Posted by bugur Yazıyı Oku
    İnşallah hepimizin yüzü güler.. Düşüncelerinize katılıyorum. Kozalaklarla beraber demiştim ama ASELS biraz ağır kaldı gibi. Alışılmış dışı işlemler robotların birbirini tetiklemesinden geliyor. Baskın alıcı veya satıcı olmadığı zamanlar görülüyor. Domine eden robot yukarı hareket tetikliyor. Bunu da en iyi yapan YK robotu.

7.  Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Cumaya kadar forumda gene ağlamayında sasa düzeltme yaptı bir süre burda destek toplar sonra gene halay çeker.
    Fazla iddialı olmamak lazım mis değil mi sayın frost? "Adam girince cokmeyen Sasayi çökertti aselsanda sorun sayın frostmus" dediğimde beni ciddiye almadınız

Çok şükür savunma sanayii iyi gidiyor gerek asels gerekse katmerciler günün konjonktürunu satın almak gerek
    Son düzenleme : temel analizci; 09-12-2022 saat: 11:59.

8.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Fazla iddialı olmamak lazım mis değil mi sayın frost? "Adam girince cokmeyen Sasayi çökertti aselsanda sorun sayın frostmus" dediğimde beni ciddiye almadınız

Çok şükür savunma sanayii iyi gidiyor gerek asels gerekse katmerciler günün konjonktürunu satın almak gerek
    ne yaptı acaba sesi çıkmıyor insanların zararı üzüyor beni fakat mantıklı davranmak lazım her şeyin bir ederi ve zamanı var ben bu forumda kızgın beklemiş umutsuzluğa düşmüş insanlar ortaklar gördüm ama ağlayana denk gelmedim öyle demesi yanlış inşallah kendisi de sasa da çok terste kalmamıştır şahsi düşüncem ilk önce temel analiz yapılıp firma şirket iyi tanınmalı fk pd faök gibi verilerine bakılıp yıllara yayılmış bilançoları incelenmeli uzun vadede nerelere gelebileceği tahmin edilmeli gerisi teknik hepinize bol kazançlar hayırlı günler....y.t.d değildir şahsi düşüncelerim...

Sayfa 323/631 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •