Sayfa 330/629 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 5031 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Tavan tüm paydaşlara hayırlı uğurlu olsun. Artık nihayet nice tavanlara diyelim..
    Bak eleştirmeye başladığım gün tavana götürdüler 😂😂
    ama hala ASELSAN yatırımcısına gerekn önemi ve değeri vermiyor fikrim sabit ve borsanın geldiği noktada ASELSAN gibi bir devin fiyatı hala çok düşük

2.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    En parlak döneminde dahi aracı kurum hedef fiyatı ile güncel fiyat arasında uçurum vardı normal bir durum.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizinle hiç aynı fikirde değilim. Bu malı 1,5 aydır çatır çatır satan Takasta eksi de 1 . sırada olan kurumla emeklilik fonlarından o işlemi kim yaptı ise ben olsam kapıya koyardım. Bu şirket zaten en parlak döneminde.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 12-12-2022 saat: 21:07.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sizinle hiç aynı fikirde değilim. Bu malı 1,5 aydır çatır çatır satan Takasta eksi de 1 . sırada olan kurumla emeklilik fonlarından o işlemi kim yaptı ise ben olsam kapıya koyardım.
    Kimmiş o? Hangi kurum yani?

4. Borsaya yenı giren yatırımcılar var ya.. Girdikleri hisselerin en başındaki sıralarda ASELSAN var..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Sayın Palmet desenize o zaman yolun başındayız bakın alfası bile * 5 yaptı o yatırımcı benden bile malı aldı ağzım açık izliyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Nitel gözlem, ölçü araçları kullanılmadan, nedir sorusuna duyu organlarıyla cevap verebilen gözlem biçimidir. İndikatörlerde kullanılır. Kişiden kişiye değişebilmektedir. Örneğin, "Bugün hava çok sıcak." denildiğinde nitel bir gözlem dile getirilir.

Benimki nitel bir gozlem istatistiki bir bilgiye dayanmıyor. Ornegin borsaya yenı giren bir kişi biliyorum. Konusmustuk telimi aldı. Sonra 20. 000 tlsıne 50.85 den ASELSAN aldığını soyledi. Kim önerdi dedim. Burda çaycı bir arkada var o önerdi dedi.. Bu tür yeni girişlerde hep bilindik hisseler alınır. Bu aselsanla sınırlı kalmayacak.. Vestel. Petkim. Arcelik ttkom Ülker. Bim. Akbank... vs.... Gibi kişilerin bildiği tanıdığı evinde kullandığı markalar olacak.. Bu yazdıklarım nitel bir gözlemdir.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7. https://www.google.com/search?q=kar%...id:EdKqXAkw8Uw
    izlerseniz.tamamını. Tam anlatmak istediğim.... 1500 kişi Sazan gibi üşüşecek...
    https://www.google.com/search?q=kar%...id:EdKqXAkw8Uw

8.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Borsaya yenı giren yatırımcılar var ya.. Girdikleri hisselerin en başındaki sıralarda ASELSAN var..
    Yani Gömeç li Hako ile tanışacaklar mı diyorsunuz. Balıkesir in kazası yani..!! Eeee burası borsa Opel Korsa... Giren arkadaşlar bunu göze alacak illaki.. Ama o işe biraz daha zaman var. Tabii ki sonunda aşk var inkar etmiyoruz..

Sayfa 330/629 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •