Sayfa 336/630 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 5038 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayın suheyl
    Hissenin yeni yatırımcılarındanım.

Sizin paylaşımlarınız çok çok işime yarıyor
    Teşekkür ediyorum.

Uzunca bir süre burada kalacağım diye düşünüyorum.

5 yıllık aldığım aselsan lotlarım da var
    2 yıllık kısım da var
    Seçime kadar aldığım kısım da var.

Ne dersiniz acaba ?
    Aselsan’ın ar-ge’leri 2023’te oldukça ürüne dönecek gibi görünüyor???

Sanki aselsan hızlanacak diye düşünüyorum 2023 itibariyle…

Yorumlarınız var mıdır ?

Teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

3. Türkiye'nin ilk havadan karaya süpersonik füzesi TRG-230-iHA hedefi tam isabetle vurdu -AA

Türkiye'nin ilk havadan karaya süpersonik füzesi TRG-230-iHA hedefi tam isabetle vurdu

ANKARA (AA) - Baykar'a ait Akıncı TİHA'dan ateşlenen ve Roketsan tarafından üretilen, Türkiye'nin ilk havadan karaya süpersonik füzesi olan TRG-230-iHA ile 100 kilometre üzerindeki hedef tam isabetle vuruldu.

Roketsan'ın Twitter hesabından, TRG-230-İHA füzesinin atışına ilişkin paylaşım yapıldı.

Bayraktar'ın Akıncı TİHA'sından ilk atışı yapılan ve Türkiye'nin ilk havadan karaya süpersonik füzesi olan #TRG230IHA ile 100 kilometre üzerindeki hedefin tam isabetle vurulduğu bildirilen paylaşımda, "Milli mühendislik kabiliyetlerimizle sınırları aşmaya devam ediyoruz." ifadesi kullanıldı.

Edinilen bilgiye göre, Çorlu'da Baykar Tesislerinden havalanan AKINCI TİHA, Sinop açıklarında 25 bin feet irtifadan TRG-230-İHA füzesini ateşlendi. Böylece TİHA'dan bırakıldıktan sonra havada otonom ateşlenme yeteneği ile süpersonik hızda, kritik hedeflere kısa sürede etki etme kabiliyet SİHA'lara kazandırıldı.

Etkili menzili 20 kilometre ile 150 kilometre arası olan TRG-230-İHA füzesi, hedefe nokta vuruş hassasiyetiyle ulaşıyor. Gerçekleştirilen atış, Türkiye'de havadan karaya atılan ilk balistik süpersonik füze olma özelliğini taşıyor.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Roketsandan aselsana miras düşer mi?

5. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. https://twitter.com/gundemedairhs/st...5tXLht-km5f9uQ

bu yapılacak projelerle 2023 yılı, savunma sanayinin altın yılı olur mu

https://www.youtube.com/watch?v=kg7GQ9I34NU bu da tamamı

7. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by özalp Yazıyı Oku
    https://twitter.com/gundemedairhs/st...5tXLht-km5f9uQ

bu yapılacak projelerle 2023 yılı, savunma sanayinin altın yılı olur mu

https://www.youtube.com/watch?v=kg7GQ9I34NU bu da tamamı
    Videoyu tamamen izledim, başkanın daha önceki videolarını da izlemiştim. Gayet başarılı ve istekli aselsanın başkanı . Soruna gelince 2023 savunma sanayi yılı olabilir tabiki ama bu aselsanın finansalarına ve borsa performansına yansır mı bence o muamma işte. Dikkat edersen iş verdiğimiz bazı şirketlerin gelirinin yüzde 98 i ihracat geliri diyor. Peki aselsanın gelirinin yüzde kaçı ihracattan derdim ben röportajı yapsam. Sonrada aldığım cevaba neden bu kdar ihracat geliri az dşye eklerdim )
    Bazı arkadaşlar rekabet diyor nedeni ama aselsanın palazlandırdığı özel firmaların ihracat gelirlerinin oranı yüzde 97 olurken rekabet yok mu kardeşim diyesim geliyor hep. Kısaca aselsanın yılı olur 2023 ama borsada olurmu ? İnşallah diyelim)

Sayfa 336/630 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •