Sayfa 384/628 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 5021 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Ben uyarınca eleştirince karşı çıkan gençler burda mısınız ?
    Bedelsiz verecek diye alttan alta milleti gazlayanlar kayboldular.
    Sakın milletin gazıyla al sat yapmayınız alın terinizle kazandığınız paralara yazık olur. Borsada fırsatlar bitmez sabırlı ve duygusallıktan sıyrılarak yatırım yapın.
    Vatan millet millikeştirme kelimelerini duyunca bin kere daha düşünün. ASELSAN ihracatı kaııtlanırken Baykara semşrten adamalar bakın bel sene sürğndüğü yatırımcı parça pinçik olurken piyasada yok. Yönetim bir kere çıksa dese geri alım yapıyoruz temettü şu kadar vereceğiz, sermaye tavanı artırdık bedelsiz ile yatırımcıyı kollayacağız. Ama sadece şunu yaptık bunu ettik der siyasi şov yaparlar. Aselsanın kottan çıkması gerek hem siyasi olarak hükümete zarar veriyor hemde yatırımcı gözünde milli manevi kelimelerinin değerini törpülüyor.
    Kendi adıma en uygun fiyattan ver alttan lot artır devam. ASELSAN asla bir değer yatırımı hissesi olamadı malesef bu aptal yönetim elinde

2.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Ben uyarınca eleştirince karşı çıkan gençler burda mısınız ?
    Bedelsiz verecek diye alttan alta milleti gazlayanlar kayboldular.
    Sakın milletin gazıyla al sat yapmayınız alın terinizle kazandığınız paralara yazık olur. Borsada fırsatlar bitmez sabırlı ve duygusallıktan sıyrılarak yatırım yapın.
    Vatan millet millikeştirme kelimelerini duyunca bin kere daha düşünün. ASELSAN ihracatı kaııtlanırken Baykara semşrten adamalar bakın bel sene sürğndüğü yatırımcı parça pinçik olurken piyasada yok. Yönetim bir kere çıksa dese geri alım yapıyoruz temettü şu kadar vereceğiz, sermaye tavanı artırdık bedelsiz ile yatırımcıyı kollayacağız. Ama sadece şunu yaptık bunu ettik der siyasi şov yaparlar. Aselsanın kottan çıkması gerek hem siyasi olarak hükümete zarar veriyor hemde yatırımcı gözünde milli manevi kelimelerinin değerini törpülüyor.
    Kendi adıma en uygun fiyattan ver alttan lot artır devam. ASELSAN asla bir değer yatırımı hissesi olamadı malesef bu aptal yönetim elinde
    Kap'a düşen haber konusunda ne düşünüyorsunuz.

"ASELSAN İş Geliştirme ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Osman Devrim Fidancı görevinden ayrıldı"

Aselsan da üst düzey yönetici olan biri neden kendi rızasıyla ayrılsın, bu kariyer intiharı olur,
    belliki görevden almışlar, doğrusu bende merak uyandırdı.

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Kap'a düşen haber konusunda ne düşünüyorsunuz.

"ASELSAN İş Geliştirme ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Osman Devrim Fidancı görevinden ayrıldı"

Aselsan da üst düzey yönetici olan biri neden kendi rızasıyla ayrılsın, bu kariyer intiharı olur,
    belliki görevden almışlar, doğrusu bende merak uyandırdı.
    ayrılan kişi yerine vekaleten Haluk Görgün bakacak diye hatırlıyorum o kap haberinde. Haluk görgün denen kişi daha öncede belirttim Aselsandan çok Baykarı düşünen bir adam. Direk onu görevden alsalar THY başkanları gibi kendi şirketine çalışan birisini getirseler olumlu haber derdim ama aynı tas aynı hamam şu anda ASELSAN.
    Hükümet baykar eleştirilerini kulak ardı ederek büyük yanlış yapıyor bu yüzden ASELSAN yönetimi ne denirse onu yapıyor. Hükümetin ASELSANı ve yatırımcısını görmeaden gelmesi değişmeli öncelikle ama duruma bakılırsa değişmedi bu .

4.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    ayrılan kişi yerine vekaleten Haluk Görgün bakacak diye hatırlıyorum o kap haberinde. Haluk görgün denen kişi daha öncede belirttim Aselsandan çok Baykarı düşünen bir adam. Direk onu görevden alsalar THY başkanları gibi kendi şirketine çalışan birisini getirseler olumlu haber derdim ama aynı tas aynı hamam şu anda ASELSAN.
    Hükümet baykar eleştirilerini kulak ardı ederek büyük yanlış yapıyor bu yüzden ASELSAN yönetimi ne denirse onu yapıyor. Hükümetin ASELSANı ve yatırımcısını görmeaden gelmesi değişmeli öncelikle ama duruma bakılırsa değişmedi bu .
    Bence bu tür haberlerin kaynağı olarak, belki birazda sivriyse adamı kurban seçtiler, oysa aynaya baksalar sorunlar kabak gibi ortada...

Oda olabilir adam benim gibi doğrucu davut ise istenmez muhtemelen. A BC bütün partiler söyleneni tekrar eden papağanlar istiyorlar malesef. Akıllı adamı kimse sevmez bu yerlerde

6. Yüklü şekilde bu hissedeyim.. Nakit olsa daha da alırdım.. Nisan ayında elime bol para geçecek... O para ile alacak başka bişey yok, Aselsan dışında herşey çok pahalı.. Düştüğü için seviniyorum.. Yükselirse altın alacağım artık mecburen
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

Alırsın kardeşim merka etme alana veriyorlar bu günlerde bol bol. Bakalım olurda borsa yukarı dönerse bu ne kdar borsaya uyacak )

8.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    Yüklü şekilde bu hissedeyim.. Nakit olsa daha da alırdım.. Nisan ayında elime bol para geçecek... O para ile alacak başka bişey yok, Aselsan dışında herşey çok pahalı.. Düştüğü için seviniyorum.. Yükselirse altın alacağım artık mecburen
    cok iyi cok cok uzuncu yatirimci olacaksin...boyle devam ki asansor islemleri rahat yapsinlar.

Sayfa 384/628 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •