Sayfa 404/631 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 5047 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,356
    ASELSAN yabancı oranı 7 Mart 2023 % 27,51. 8 Mart 2023 % 27,70.
    Fark % 0,19. Hisse kapanış 56,95 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,356
    ASELSAN yabancı oranı 9 Mart 2023 % 27,58. 8 Mart 2023 % 27,70.
    Fark % -0,12. Hisse kapanış 58,25 TL (Kaynak İş Yatırım).

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. Bugün tahtada açık yapıldı. Ne hikmetse bu olay yapıldığında nasıl işse alıcı hiç ortalıkta olmuyor. Artık nasıl bir düzense kolay kolay tahtada kapışma olmuyor. İlginç olan ne biliyormusunuz bunun çakılmadığını sanmanız. Malı yatırımcının elinden ucuza toplayacağız diye atmadığınız takla kalmadı.....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Normal bir durum bu şaşırma bence. Şirketin yönetiminin umurunda değil, geri alımı ağzına alan adamı kapı önüne koydular, şirketin ederi konusunda Haluk görgün denen zeka küpü (!) sessiz. Deprem için bütçe ayırıyor, çadır kuruyor, zannedrsinki adam ASELSAN değil kzılaynyada AFAD başkanı. Depreme yardımı sorun değil hatta iyi ama adam ASELSAN için çalışmak dışında herşey ve herkes için çalışıyor. Baykar başkanı Haluk, Kızılay başkanı Haluk ama ASELSAN başkanı var mı, yok. Açığa satış da olur, süründürmede olur, her halt olur.
    Temettü yok, geri alım yok, ihracat varla yok arası, argeye para gider, depreme gider, yüklenici firmalara gider, şirket teslimat yapar ama parasını tam alamaz, neden şaşırıyorsun )
    İnşallah hükümet değişir, sonra haluku ve alayını zavallı Fatih gibi kapı önüne koyarlar, sonra o Baykara ve diğer özel yğklenicilere gizli gizli akan ASELSAN paraları kesilirse o zaman o açıkçıların bir yerleri açıkta kalır ancak )

5. Bu işler şirket yönetimi işi değil. Benim anlattığım başka bir şey. Daha açıkta yazamam.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Yahu kardeşim ben açık yazıyorum işte, tahtacı şirketten habersiz bi halt yapamaz. ASELSAN yatırımcısının tek kurtuluşu şu an iktidar değişimi. Adamalr şirketin içini hükümete yakın özel şirketler için boşalttı. Borsa fiyatının üzerine kabus gibi çökenler için bi halt yapmadı. Seyrediyor susuyor lar sadece. İstediği an atraksiyona giriyorlar ama. Deprem bölgesinde Haluk poz veriyor, fatihi emekli ediyor sırf ajandamızda geri alım var dedi diye. Baykarla beraber ne kadar alt yüklenici varsa iyi araştırılmalı zira aselsanın alması gerekenler oralara akıyor hunharca. Ali Babacan umarım yönetime gelir ve daha önce yaptığı açıklamayı hayata geçirir. Yoksa bunların akıllanacağı yok. Çok uyardık ama para gözlerini kör etti bunların malesef

7.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Yahu kardeşim ben açık yazıyorum işte, tahtacı şirketten habersiz bi halt yapamaz. ASELSAN yatırımcısının tek kurtuluşu şu an iktidar değişimi. Adamalr şirketin içini hükümete yakın özel şirketler için boşalttı. Borsa fiyatının üzerine kabus gibi çökenler için bi halt yapmadı. Seyrediyor susuyor lar sadece. İstediği an atraksiyona giriyorlar ama. Deprem bölgesinde Haluk poz veriyor, fatihi emekli ediyor sırf ajandamızda geri alım var dedi diye. Baykarla beraber ne kadar alt yüklenici varsa iyi araştırılmalı zira aselsanın alması gerekenler oralara akıyor hunharca. Ali Babacan umarım yönetime gelir ve daha önce yaptığı açıklamayı hayata geçirir. Yoksa bunların akıllanacağı yok. Çok uyardık ama para gözlerini kör etti bunların malesef
    Geçen seneki genel kurul baya iyiydi. Çok itiraz tepki vardı. Bu sene online katılacağım.

Kar payı dağıtım kısmında 600 karakterden 2 soru.

Dilek temenni kısmında 600 karakterden 2 soru gereken soruları soracağım yeter artık.

Ptt online üzerinden eimza 3 yıllık 500 tl.
    Herkes alıp genel kurula katılsın tepkisini göstersin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Almışım 6 ay da * 3 görmüşüm şimdi tutup burada yönetim mi eleştireyim.3 yılda bunu zor yakaladığım hisse var. Yönetimi ya da Haluk Görgün ü eleştiren eleştirir buna da saygı duyarım. Ama adamı da tahta yapıcı yerine koymak olmaz.

Analiz yaparken kişiselleştirmeden bunu analiz içine katmalısınız. Pandemi zamanı TÜPRŞ da kendini hedge edemediği için eleştirmeye kalktım linç yedim. Bu eleştiriler KOÇ sabancı Oyak olunca bu kadar insafsız olmuyor. Kamu oldu mu illa şirket yönetimi üzerinden iktidara sallama aracı gibi kullanılıyor. Bu bence doğru bir yaklaşım değil.

Ben ASELS şirketinin gelişiminden memnunum daha iyi olmalımıydı olsa iyi olurdu tabii.

Sayfa 404/631 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •