Sayfa 408/628 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Camış gibi girdiği çamurta eğlenip duruyor, hareket edeceği yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,349
    ASELSAN yabancı oranı 13 Mart 2023 % 27,87. 10 Mart 2023 % 27,89.
    Fark % -0,02. Hisse kapanış 56,85 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,349
    ASELSAN yabancı oranı 13 Mart 2023 % 27,87. 14 Mart 2023 % 27,64.
    Fark % -0,23. Hisse kapanış 57,95 TL (Kaynak İş Yatırım).

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Camış gibi girdiği çamurta eğlenip duruyor, hareket edeceği yok.
    Yok sen yanlış biliyorsun eğlenip durmuyor, gittikçe batıyor çamura, Haluk efendi 18 milyonluk sipariş aldık diyor utanmadan, artık parası ne zamana Allah bilir. Birde s400 e gerek kalmiyormus artık, nasıl ve ne urettiysek, fisebilillah galiba. Aynı togg mantığı, özel şirket üretir zengine satılır gariban üçün birini alır. Burdada üretiyor babam üretiyor, satıyor babam satıyor ama para yatırımcıya bir türlü gelmiyor nedense. Para Baykara sdttr gibi özellere alt yüklenicilere akıyor hunharca. Ama seçimde bu arpalikta gider, İstanbul belediye gelirleri gibi. Ulan ne güzel aselsanı büyüttünuz ama halka paylaşmıyorsunuz. Altın yumurtlayan tavuğu kendi elleriyle kesiyorlar şu anda. Secimden sonra anlayacaklar ama geç olacak. Artık yeni gelenler kendi ozel şirketlerine mı çalışır, halka mı, yatırımcıyı görmezden gelir mi bunlar gibi, göreceğiz. İstanbul da millet uyardı ısrarla anlamıyorlar yapacak birşey yok, kendi düşen ağlamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Yok sen yanlış biliyorsun eğlenip durmuyor, gittikçe batıyor çamura, Haluk efendi 18 milyonluk sipariş aldık diyor utanmadan, artık parası ne zamana Allah bilir. Birde s400 e gerek kalmiyormus artık, nasıl ve ne urettiysek, fisebilillah galiba. Aynı togg mantığı, özel şirket üretir zengine satılır gariban üçün birini alır. Burdada üretiyor babam üretiyor, satıyor babam satıyor ama para yatırımcıya bir türlü gelmiyor nedense. Para Baykara sdttr gibi özellere alt yüklenicilere akıyor hunharca. Ama seçimde bu arpalikta gider, İstanbul belediye gelirleri gibi. Ulan ne güzel aselsanı büyüttünuz ama halka paylaşmıyorsunuz. Altın yumurtlayan tavuğu kendi elleriyle kesiyorlar şu anda. Secimden sonra anlayacaklar ama geç olacak. Artık yeni gelenler kendi ozel şirketlerine mı çalışır, halka mı, yatırımcıyı görmezden gelir mi bunlar gibi, göreceğiz. İstanbul da millet uyardı ısrarla anlamıyorlar yapacak birşey yok, kendi düşen ağlamaz.
    Ibb eridi bitti iflas etti bu gelecek insalalh nasip olmaz bunlar bu kurumlari once batırır sonra bedavaya londra baronlara satarlar

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Evet iyi yazdınız. Bunu genel kurulda bi sorayım.

Yahu uzun menzilli savunma sistemi için temelliden arsa aldılar 10 sene evvel. Üstüne s400 ler alındı. Şimdi s400 lere gerek yok diyorlar. Şaka gibi

ASELSAN’ın ikincil halka arzı 2014’ün ilk yarısında

ASELSAN Genel Müdürü Cengiz Ergeneman, ikincil halka arz 2014 ilk yarısında planlandığını ve Temelli'ye füze sistemlerini içeren yeni yatırım yapılacağını açıkladı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İBB eridi iflas mı etti, o zaman İstanbullu akıllı olacak kendisini eriten defedexek başından. Şu anda ASELSAN yatırımcısı eridimi eridi ozaman ASELSAN yatırımcısı olrak ben akıllı okuyor beni eriteni seçimde unutacağımı söylğyorum bu kadar basit. Haluk denen elemanın Twitter paylaşımlarına yapılan yorumlara bak, adam sallamıyor. Bizim isyanımızı görüyor , yatırımların eridiğini biliyor ama susuyor. Defolsun gitsin o zmaan. En azından milyonda bir de olsa yeni gelenlerin yatırımcıyı koruma şansı var. Neden bana habire laf üreten ama beni korumayan bu arsız yönetemi ve onu koruyan hükümeti düşüneyim?
    Şunu millileştirdik, bunu ürettik, şimdide s400 e gerek kalmadı lafı. Hayır s400 sistemi ile üretilen siper arasında dağlar var, yalan konuşuyor birde ahlaksız. Bunlara verebileceğim tek yanıt seçimde oy vermemek şu an onuda kesinlikle yapacağım. İBB şu bu hiç beni enterese etmiyor )

8. Sayın 1. Yavuzhan o kadar dedim sana buralarda Haluk falan zaman öldüreceğine aç Man adasında bir hesap sana yapacam bir güzellik dedim dinlemedin.

En son kapa sarmışsın artık. Devre kesici dışında kap gelmeyen şirketler var.

14 mayıstan sonra istediğin olmazsa bana sarma da herşey gönlünce olsun.

Şuraya giriyorum şöyle diyorum tahtacıya saydırayım bir bakıyorum senin yazılar içinde kaybolup gidiyorum. En çok tahtacı seviniyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 408/628 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •