Sayfa 410/628 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 5024 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Hayır anlamadım ki o sakallıyı öven bir mesajım mı olmuş benim bir yerde? Daha önce belirttim seçim sonucuyla hiç ilgilenmiyorum. Hayırlısı ne ise o olsun. Oysa ki bak sen tarafsın seçimin peşine istediğin sonuç olur beklediklerin olmaz o zamanda buralarda pardon demek durumunda kalırsın. Ben girmem bu toplara.

Sana TOOG konusunda da katılmıyorum. Toog konusuna benim kadar hakim olduğunu da sanmıyorum.Bu zamana kadar da bu topa da girmedim girmeyeceğim.

Tabii ki orada ki özel şirketlerinde hakkını yemek istemem ama orada herkes kimin ne kadar katkısı var çok iyi biliyor.Yine de devlet iradesi olmasa onu bize yaptırtmazlardı hiçkimse kusurabakmasın. Fiyat konusu daha ucuz segementi de çıkacak inşallah tabii ki vatandaş binebilsin isterim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Yahu bir türlü anlayamıyorsun, övdün demedim, Hatice bakma neticeye odakaln diyorum.
    Altay tankındada aynı muhabbetler odu uçtu kaçtı görselelr paylaşıldı ama püfffff, yok ortada bir mok.
    Üstelik hükümete ideolojik olarak taban tabana zıt bir adama para yedirildi hemde öyle böyle değil. Parayı Damadın şirketine akıttı, sakalllı koministe akıttı, alt yüklenicilere akıttı ama sana bana görsel attı nutuk attılar. Ben defolsun gitsinker diyorum artık o noktaya geldim. Halk kalsınlar dese neden pardon diyeyim. Herkes memnunsa kalsınlar banane )

3. Senin istediğin sonuç olur beklentilerini karşılamaz o zaman pardon demek zorunda kalmakta var.

Yanlış yapmışlar bak konuşuyorsun bizde çıkıp doğru yaptılar diyemiyoruz. Demiyoruz. ALtay tankı konusunda.

Bu arada net bir kez daha yazayım. Ocak ayından bu yana + deprem dönemi üzerine maalesef piyasada yanlış üzerine yanlış yapılıyor. Esas düşünülmesi gereken nokta bu. Bunun da bir bedeli olur ben buna kadar yazdım. ASESLS de olanlar bunun yanında çerez olmaz. Bizi de bu kadar gömme yani.

Benim buralarda yazı yazarken yatırımcı tarafından başka bir tarafım olmaz.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 18-03-2023 saat: 20:47.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sen görmek istediğini düşünüyorsun, ben gördüğümü. Çok iyi niyetlisin yönetime karşı, saygı duyarım. Ama sadece Altay konusunda değil, depremin ilk günlerinde yaptıklarıda, aselsanda yaptıklarıda ortada. Jübileyi iyi yapamadı reis bana göre, hani yalancı çoban hikayesi vardır, sen bir kandırırsın , iki kandırırsın ama sonra dünyanın en dürüstü olsan ve ne söylersende inanmaz kimse. ASELSAN yönetiminin de, hükümetinde malesef şu an durumu bu. Ben bunu görüyorum ama onlar göremiyorki, hala twitirda millli muharip togg TUSAŞ anka görsellerini, seçim öncesi paylaşarak, milleti konsolide etmeye çalışıyorlar. Ben inanmıştım aslında hükümete ve aselsana vakti zamanında ama gözlerini para bürüdü tıpkı gizem gibi. kaç kere gizeme söylediklerimi söyledim, parayı değil dürüstlüğü esas al yoksa mutsuz olacaksın diye. Fakat gördüğün gibi dinlemiyorlar ve bana göre bu yüzden kaybediyorlar

5. Sen dizinin attığım linkteki bölümünü iyice izle.

Ben 30 senedir bu işi yapıyorum hiç görmek istediğimi düşünmek üzerine pozisyon almadım.

Hep en kötüde elimde ne kalır bunun üzerine pozisyon alırım.

Dediğim gibi sonuç beni ilgilendirmiyor. Ne göbek bağım ne de bir menfaat ilişkim var. Hayatımın hiçbir döneminde de olmadı.

Benim burada anlatmaya çalıştığım şeyler bu kadar yüzeysel değil.

Haklısın bunlar yüzeysel ve hisseyle alakasız şeyler, derin konular linkini verdiğin YouTube kanallarında )

7. https://www.borsagundem.com/haber/ya...kalsin/1728349

Onu beğenmedinse bak altta yorumlarda oranlar var. Mansur başkan olsun evet borsayı bırakırdım.

Sen diziyi izle diziyi. Bak ben hayatımda hiç ona inanmıştım buna inanmıştım demedim siyaset konusunda.

Biz de bir laf vardır bir kez olanın tekrar olma ihtimali her zaman vardır. Sözün özü bazı konularda yavaş gel.

Seçim sonucu farzet senin istediğin gibi oldu ama sonrası senaryo hiç senin düşündüğün gibi olmayacak bence.

Nasıl olsa sayılı zaman gelip geçer.

Ben inandığım zaman böyle antin kuntin işler yapmıyordu, ASELSAN büyüyor parasını alıyordu, ne zaman para sevdası özel şirketleri öne çıkarma başladı güven out oldu bro. Benim istemem istemem olması olmaması önemli değil hala anlayamıyorsun olayı. Ben sadece durum analizi yapıyorum. Olur olmaz yanılırım veya yanılmam bunlar şu an aselsanın durumu konusunda yaptığım yorumların gerçekliğini değiştirmez. Neyse sen derin konularla takıl selametle kal bakalım

Sayfa 410/628 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •