Sayfa 436/629 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 5028 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. biraz daha düşşsek 200 günlük ortalamalara geleceğiz daha ne sabretmemizi bekliyor atak 2 bile motor çalıştırdı yükselmiyorsa yapın bi geri alım proğramı yükseltin biraz bedelsiz oranını hiç mi finans uzmanı yok şirkette

2.  Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    sabredelim de daha ne kadar sabredecez onlarda klasik seçimlerin bitmesini mi bekliyor
    Hükümetin değişmesi lazım. Siyasi çok etkileniyor asels

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Şirketin bir al sat değeri yok , ordunun şirketi , temettü vermiyor , tüm hisseleri sana 10 tl den ver se ne yapacaksın alıp beklersin , şirketi de satamazsın , anlamsız bir mantık üzerine kurulu , ticari değeri yok , borsaya açılması bana göre yanlış , bunun üstünü örtmek için yıl sonunda yüzde 1 temettü veriyor

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Hükümetin değişmesi lazım. Siyasi çok etkileniyor asels

Değişen hükümetle hiçbirşey değişmez, Hasan hocam.Yapılan veya üretilen ürünleri çöpe mi atacak yeni hükümet veya kontrolü nü başkasına mı devredecek...Her hükümet stratejik ve güvenlik ile ilgili yatırımları sahiplenmek zorunda bu böyle devam eder hiç birşey değişmez.

5.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Borsanın gidişatı için çok çok önemli önümüzde bir seçim var, tabi birde seçimin sonucuna göre sonrası,
    Seçim atmosferi borsayı baskılıyor görünsede gerçeklik değişmiyor ekonomide mevcut durum düzelmedikçe, görünüşte borsada baskı kalkmış olsada gelen iktidar için gecici bir bahar havasından sonra gerçeklik yüzümüzde sert esintilere sebeb olacak.
    Aselsan la ne alakası var diyorsanız söyleyeyim, asels grafiği 2.80$ desteğini bozup 2,60$ a değince bende de umutlarlar ekonomik gidişatımız gibi umutsuzluğa yelken açtı, trend grafiği aşağı basmaya devam ediyor, böyle devam ederse 2,20-2,40$ arasında ancak sağlam destek görür.
    Seçimden önce düşüş trendi bozulup 3$ seviyeleri tekrar görülürse benimde umutlarım yeşerir.
    Yukarıdaki 11 nisanda yazdığım yazı, yazımın arkasındayım.
    seçime bu hafta hariç 2 hafta daha var, seçimin son haftasına kadar baskılarlar, bu baskılama ile asels 2,20$ seviyesini görebilir.
    Son iki üç gün alım için fırsat doğar trade için bulunmaz fırsat, ama param yok.
    Seçimlerden sonra kim gelirse gelsin geçici bir bayram hafası sonrası gerçeklik tekrar yüzümüze tükürmeye başlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Şirketin bir al sat değeri yok , ordunun şirketi , temettü vermiyor , tüm hisseleri sana 10 tl den ver se ne yapacaksın alıp beklersin , şirketi de satamazsın , anlamsız bir mantık üzerine kurulu , ticari değeri yok , borsaya açılması bana göre yanlış , bunun üstünü örtmek için yıl sonunda yüzde 1 temettü veriyor

Kesinlikle haklısın, dönüp dolaşıp aynı şeyleri söylüyoruz. Ancak aselsanın gidememesinin arkasında kesinlikle siyaset ve doğrudan müdahalesi var aksi halde tüm gerçekliğe rağmen bu kağıt 6$ altına düşmezdi

7. 2012-2013-2014 toplantılarına katıldım daha önce..
    Geçen sene de katıldım..
    bu senede katıldım..

Hani basında diyorlardı ya mühendisler kaçıyor. MALESEF DOGRU..

1 bölüm gezdik kabaca 70-100 arası mühendis gördüm ve yaş ortalaması 22-26 civarı… eskisi gibi kıdemli mühendisleri göremedim… belki başka bölümde vardır ama geçen sene bile kıdemli mühendis daha çoktu… hep yaşları genç çocuklar

8. KAP: ASELS [ ] ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1141439
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...87be40fa6f557e

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...87be40fa8e557f
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 436/629 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •