Sayfa 506/629 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 5028 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Sayın Zdx Lunar Soul.
    Yazılarınızı her başlıkta beğeni ile takip ediyoruz.
    Allah gönlünüze göre versin.
    Saygılarımla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,354
    ASELSAN yabancı oranı 28 Ağustos 2023 % 26,50. 25 Ağustos 2023 % 25,78.
    Fark % 0,72. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by derviş yunus2 Yazıyı Oku
    Başkalarına üslup dersi vermeye aday olan kişi, ilkönce kendi yazdıklarının kimi nasıl etkilediğini düşünecek.
    Çocuk bahçesi değil burası, insanlar para kazanıyor veya kaybediyor.

Bu hisse için iyi düşünmeyebilirsin, sorun yok. Ama maksatlı kötüleme yaparsan, ucu elinde hişsseyi tutan birilerine dokunur. Sonra laf döner dolaşır sana gelir.
    Art niyetli olmayacaksın.
    Biz buralarda yıllardır ne filmler gördük, ne iyi niyet abidelerini tanıdık, saymakla bitmez. Görünüşte küçük yatırımcı dostu kuş beyinli kurnazlar çok vardır buralarda.

Benim elimde bu hisse var ama kimseyi etkilemek için özel çaba sarf etmiyorum. Uzun vadeli ortak olmuşum, al-sat yapmam.
    Bilanço kötü gelir, borçlar artar, birisi bunu yazar, haklıdır, eleştirmem...
    Ama elle tutulur somut bir şey söylemeden, çamur atan da hem üslubundan hem yazdığı şeyin içeriğinden hemen anlaşılır.

Bu kağıdı beğenmeyebilirsin, sorun yok. Kimse size zorla bunu alın demiyor. Başka kağıda git kardeş, ya da kumda oyna.
    Ağlama duvarı değil burası, kötüleme yeri hiç değil. Maksatlı ifadelerin cevabı olur.

Burada hisse de pazarlanmıyor. Başka hisse pazarlama peşindeysen, onun da cevabı gelir. Bunlara alışık olman lazım.
    hakkın dışında kimsenin de avukatlığını yapmam. Yancı da değilim, herkes cevabını alır benden.

Belki silinir bu satırlar, iyi okuyun derim. Başkasına saygı göstermeyenin, saygı görmesi mümkün olmaz.

Vesselam ...
    Ben 2019 da çocuğuma uzun vade yatırım diye girdim.anaparasıyla hala hissedeyim.ben çok saydırdım zamanında aselsan a yeri geldiğinde gene saydırırım.kaldıki o zamanlar saydırmakta haklıydım birtek bende değildim.şirketin mühendislerini elinde tutamadığı,taşeron gibi kendilerine şirket kurdurup fason iş aldıkları,siyasi etkiler,genel kurula misafir gelen hisse sahiplerinin sorularından nasıl kaçar gibi toplantıyı terketmeleri iyice ayyuka çıkmıştı.o insanlar yıllardır çok büyük miktarlarda yıllardır saklıyorlardı bu hisseyi ve onlar bile kaçmıştı artık.hepimiz güvenip girmiştik bu hisseye pis kokular gelince tepki vermemiz saydırmamızdan doğal ne vardı?kimse bana üslup öğretmesin.ben şirkete saydırdım başkaları sanki şahsına,kendisine saydırmışım gibi niye hakaret ediliyor?ne provakatörlüğümüz kaldı ne şirketten soğutmamız,etkilemeye çalışmamız?benim lafımla hisseye girip çıkacak kadar saftorikse yanlış sularda yüzüyor o arkadaşlar.ınlar ben olmasamda batmaya mahkum.

4. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,354
    ASELSAN yabancı oranı 28 Ağustos 2023 % 26,50. 29 Ağustos 2023 % 25,81.
    Fark % -0,69. (Kaynak İş Yatırım).

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Aselsan yapay zekada bilanço analizi:
    https://youtube.com/watch?v=afX9ugI4lPA&feature=shared

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,354
    Biraz daha ekleme yaptık hayırlı olur inşallah.

8. KAP: ASELS [ ] ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1190473
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2023-08-31
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı Savunma Sanayii Başkanlığı
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı %54,1
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı %41,4
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2023-08-31
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi Şirketin cirosunu olumlu etkileyecektir.
    Açıklamalar
    Açıklama ASELSAN ve Savunma Sanayii Başkanlığı arasında Elektronik
    Harp Sistemleri ile ilgili 31 Ağustos 2023 tarihinde, 465.000.000,- TL ve
    25.000.000,- ABD Doları tutarında bir sözleşme imzalanmıştır. Söz konusu
    sözleşme kapsamında teslimatlar 2028 yılı içerisinde gerçekleştirilecektir.

Tahtacı ne zaman anlıcan boşa kürek çektiğini....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 506/629 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •