Sayfa 548/629 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598 ... SonSon
Arama sonucu : 5030 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Sayın Junge güçlü olmazsan ne anlaşman olursa olsun. Adamların uluslararası anlaşmalara uyduğu mu var.

Bu tahtadaki operasyon kimin fikri ise onda da ona bu imkanı tanıyanda da gram akıl yok. Ben şu şirketin başında olsam kimseyi takmam çatır çatır hisseleri çoktan geri almıştım.

Bofa & YKb robotu bir de onlara her türlü desteği veren takasta 2. olan kurumun yatacak yeri yok. O güçleri var şuradan 10 mln lt mal çekseler herkes çil yavrusu gibi dağılır.Onlar bunu yapmayıp bir de bu işleri yapanlara destek oluyorlar.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Şimdi anlaştık Sn Lunar..Ama o dışarıdan bu işleri organize edenleri de defetmek gerekiyor. Siz bana ister inanın ister inanmayın ama durum böyle .. Çıkacak zamanla ortaya. İnşallah ben o zamana kadar direnirim. Benim buradaki miktarım yüklü. Her seferine fena acıtıyor psikoloji bozuyor..

3. Sayın Suheyl anlaşamayacak bir şey yok. Ben sizi anlıyorum. Ben mesela bugünün takasını yorumlasam başıma iş alırım. Maalesef çakallık diz boyu ama bu mal bu fiyatlara ucuz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Suheyl anlaşamayacak bir şey yok. Ben sizi anlıyorum. Ben mesela bugünün takasını yorumlasam başıma iş alırım. Maalesef çakallık diz boyu ama bu mal bu fiyatlara ucuz.
    ++++++1. Denecek gram bir şey yok.

5. 4200 K an itibarı ile BOFİ cik.. Tavan bekliyoruz o zaman değil mi ??

6. Her topigin bir sapıgı var arkadas . Ayni seyleri yazip duruyor . Bize ne senn nekdr malin oldugundn bofa ak gafanti seni burada okuyup ona goremi hareket edecek .

Ne zannediyorsnz toplanip beyler desifre oldukmu diyecekler .

Susun artik alan alir satan satar . Buraya yazinca ekstra birseymi oluyor surekli ayni muhabbet .

Varsa fikir bilgi yazarsn yoksa gerek yok .

7. Yok organize yok bilmem ne . Ne yapack seni mutlu etmek icin herkes toplanip yukarimi surecek . Buraya yazinca tesellimi oluyorsun .

Senn gordugunu herkes gormuyormu zannediyorsn . Herkesin ayni anda para kazamacaginimi zannediyorsn .

8. Hayırdır niye rahatsız oldun? Burada üstü kapalı yazmak zorunda kaldıklarımız kadarını mı biliyoruz sanıyorsun? Bu işleri bu kadar abartmanın herkesin gözüne sokmanında manası yok.Saf mı millet al gülüm ver gülümle düşür düşüş çubukları kısa malı buldun mu çuvalla al sonra ertesi gün millet uyanmasın diye yan hesaplara dağıt. Yetmesin foncuları kafala. Sen niye rahatsız oluyorsun bunların yazılmasından? Organize de laf mı Organizenin nirvanası bu tahtada yapılan işler.

Başkalarını bilmem beni mutlu etmeden kazanamazlar. Bu da onların problemi.

Sonra arada buraya sipariş adamlar gönder. Nickler sürekli değişsin ama aynı işleme yazıları devam. Ben boşa mı yazmak zorunda kaldım burada. Artık olan bitene bir yere kadar tahammül edebildiğim için yazdım.

Bak yazık değil mi 2018 yılından bu yana yatırımcı para kazanmamış.Hem de şu endekse rağmen bize de serzenişte bulunuyor. Aslında bilmiyor ki ben kendimden çok onun için yazıyorum.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 19-10-2023 saat: 19:45.

Sayfa 548/629 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •