Sayfa 560/629 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610 ... SonSon
Arama sonucu : 5030 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Süheyl Bey, "kimin elinde olduğu da belli bir kurum" ve "kesinlikle tarafsız değildir" diye suçladığınız kurumun bütün üyelerini şimdiki c.başkanı ve onun liderliğindeki parti organları tarafından seçildi. Bunun farkındasınız, değil mi?

Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Sn Salih Karakaya,

Bazı kararları hatırlatıyorum;

"AYM’nin aldığı Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ, Osman Kavala, Enis Berberoğlu, Barış Akademisyenleri, HDP’nin hazine yardımının bloke edilmemesi ve Cumhurbaşkanına hakaret pankartı açan ÖDP’lilere tazminat verilmesi gibi kararlar"

"MİT TIR’ları soruşturması kapsamında tutuklanan Can Dündar ve Erdem Gül için ihlal kararı verdi. Bu karar sonrası her iki isimde tahliye oldu."

Daha onlarca TC DEVLETİ nin derin aklına uymayan karar var sayamadığım. Kimin elinde olduğu da belli bir kurum halinde AYM. Kesinlikle ve kesinlikle TARAFSIZ değildir. Bu çekişmelerde bu zihniyetlerle bitmez.

Dünya düzeni bu sistemin dayatıcısı. Demokrasi rüyasına yatıp uyusun da büyüsün ninni.. Uyanınca da bir bakmışsın evden barktan olmuşsun. TC varlığını ilgilendiren bazı konularda vurdumduymaz olamaz artık birkaç sene öncesi gibi. Dağı taşı bombalayıp işimizi yaptık diyen esir zihniyetin tezahürü ise hiç olmamalı bu kararlar. DEVLET illaki temizliğini yapıp iradesini ortaya koyacaktır.. Bu siyasi partilerle kaim değildir ve olmamalıdır. DEVLET olmanın hukuku ve bilinci menfaatlerimiz içindir.

"Milli Mücadelemizin başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu, manevi kişiliğiyle en büyük rehberimiz...

Atamız Başbuğumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve özlemle anıyoruz."

2. Sn yuceli, demek ki seçememiş.. 15 üye 8 i dolaylı seçiliyor. Hatta bunun o zamanlar tartışması oldu senin adamın benim adamım diye.4 tanesini direk seçiyor ki onlar kendi adamları. Kalan 3 çok farklı görüşte olabilir.

Yani ben seçtim oldu olsa bu duruma gelinir mi ???

O makamda da çekişme var emin olabilirsiniz. Tarafgirliğin dibi var hem de. İşte siyasi kokuşmuşlukta bu oluyor.

Her iki taraf içinde.. Aydın geçinen birçok satılmış insan da mevcut malum siyasi din tacirleri gibi..

3. Muhterem arkadaşlar,şu çirkin şeye(siyasete) bari burada yer vermesek!!!
    Hissenin bugün ki hareketlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?
    Değerli görüşlerinizi paylaşabilirmisiniz?
    Saygılarımla.

4. Arkadaşlar burada çarşı karışmış. Kimseyi kırmak istemem ama bu diyaloglar sadece tahtadaki çakallara yarar. Kalın sağlıcakla.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Adige65 Yazıyı Oku
    Muhterem arkadaşlar,şu çirkin şeye(siyasete) bari burada yer vermesek!!!
    Hissenin bugün ki hareketlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?
    Değerli görüşlerinizi paylaşabilirmisiniz?
    Saygılarımla.
    Kim neyi yorumlasın 17: 00 de 43 lerde olan hisse 42 lerde kapanıyor. Bu işlerin çivisi çıkmış artık eldende sabretmekten başka birşey gelmez. Maalesef
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Şu klasik demode olmuş oyunlara devam etmeleri, yatırımcıları pasif ve bilgisiz görmelerinden midir?bilinmez amma; o bilanço zayıf gelecek algısı oluşturmaya çalışmak baya bi bayatladı beyaaa😏
    YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Adige65 Yazıyı Oku
    Şu klasik demode olmuş oyunlara devam etmeleri, yatırımcıları pasif ve bilgisiz görmelerinden midir?bilinmez amma; o bilanço zayıf gelecek algısı oluşturmaya çalışmak baya bi bayatladı beyaaa
    YTD
    Bilanço zaten geldi dostum

8.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Bilanço zaten geldi dostum
    Yaklaşık 1,5 ay var ama algılar erkenden işlenmeye başladı bile.Bunlardan biri de tabi ki yılsonu kapanış.
    YTD

Sayfa 560/629 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •