Sayfa 92/632 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 5049 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Hedef 2024 diyorsunuz yani.
    Paramız enflasyon karşısında zaten mevcut durumda pula döndü 2024'te ne olur Allah bilir.

Faiz sebep enflasyon sonuç, bu işin nası var anlayışıyla ülke yönetimi devam edecekse döviz kurları nereye gidecek??

Yanlış anlamayın amacım yorumunuzu eleştirmek değil ama bu iş 2024 e kaldıysa vay halimize.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu arada döviz kuru demişsiniz bana göre şu an dolar bile 30 tl nin üstünde nedeni kur korumalı mevduat yine sana bana yük acısını yaşıyoruz kur korumalı mevduat benim gözümde zengini parası olanı koruyum yatırımcıya garibana ne olursa olsun ama inanın borsanın kazancını hiç bir yatırım aracı getirmez yatırım tavsiyesi degildir ....

2.  Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    Ne olursa olsun ama inanın borsanın kazancını hiç bir yatırım aracı getirmez yatırım tavsiyesi degildir ....
    Aselsan'ı birkaç seneden beri hariç tutmak lazım herhalde.

3.  Alıntı Originally Posted by avci087 Yazıyı Oku
    12. seneme girdim nerdeyse. 6 tl li rakamları. uzun süre 9 tl lerde oyalanmasını . 47 tl milletin tepeden almasını bir çok şey gördük kazandık mı şükür evet kazandık şimdiki lotları çocuklar için tutuyorum yatırım tavsiyesi degildir iyi akşamlar...

4.  Alıntı Originally Posted by avci087 Yazıyı Oku
    bakmayın siz tüpraş fortota eregli thy şişe v.b... bunlardada şanslı olup son zamanda girenler kısada kazandı yoksa zamanında hepsi sabır taşı yaptı insanları

Bu 12 yıl içinde son dönemdeki kadar uzun bir süre bezdirdiği ve umutsuzluğa sebep oldu mu?

Ben borsada aselsan ile tanıştığım 2015 yılında şöyle kabaca bir baktığımda 8-9 TL aralığında öyle bir yataya sarmış ki arkadaşıma bundan bir halt olmaz demişti ki 6 ay sonra çılgın hareketlere başladı.
    Sonrasında büyük yatırımcı, küçük yatırımcı, simitçi, taksici, ayakkabı boyacısı, genci yaşlısı 7 den 77 ye herkes aselsan konuşmaya başladı ki o meşhur hareketi yaptı ve milletine kucağına malı bıraktılar sonrası malum...

Size göre önümüzdeki dönemde harekete başlarsa finali nerde yapar?
     Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    12. seneme girdim nerdeyse. 6 tl li rakamları. uzun süre 9 tl lerde oyalanmasını . 47 tl milletin tepeden almasını bir çok şey gördük kazandık mı şükür evet kazandık şimdiki lotları çocuklar için tutuyorum yatırım tavsiyesi degildir iyi akşamlar...

Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

6.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Bu 12 yıl içinde son dönemdeki kadar uzun bir süre bezdirdiği ve umutsuzluğa sebep oldu mu?

Ben borsada aselsan ile tanıştığım 2015 yılında şöyle kabaca bir baktığımda 8-9 TL aralığında öyle bir yataya sarmış ki arkadaşıma bundan bir halt olmaz demişti ki 6 ay sonra çılgın hareketlere başladı.
    Sonrasında büyük yatırımcı, küçük yatırımcı, simitçi, taksici, ayakkabı boyacısı, genci yaşlısı 7 den 77 ye herkes aselsan konuşmaya başladı ki o meşhur hareketi yaptı ve milletine kucağına malı bıraktılar sonrası malum...

Size göre önümüzdeki dönemde harekete başlarsa finali nerde yapar?

Evet bende çok bezdim 9 lu fiyatlarda çok bekletti çelik gibi sinir lazım insanda. hedef fiyat vermek pek doğru olmaz fakat grafiksel olarak logaitmik grafikte baktığımızda alt banda değerim derse 19 tl üst banda giderse 80-100 tl aralığı gözüküyor üst banda geçerse 225 tl gibi olma ihtimali var tabi zaman önemli ne zaman gider ben grafiğin yalancısıyım şahsi olarak benim vadem var inşallah herkes kazanır yatırım tavsiyesi değildir...iyi akşamlar...

7.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Aselsan varlık fonunda değil, direkt saraya bağlı, yani siyasete bulaştı.
    Yabancıların uzak durması için bu sebep fazlasıyla yeterli.

Empati yapalım biraz kırmadan dökmeden yönetimdeki mürettebatın alayı iktidar mensubu kuruluş amacı neydi TSK vakfı güçlendirme vs vs vs demekki siyasete bulaşmış sence yiğit bulutmu daha etkili haluk görgünmü buna bütün forumdaşlar katılıp cevaplayabilirler senin dediğin gibi saray yabancı siyaset bulaşma cevabı yok bende ne dim bilançoyu inceledim finansal borçlar vede bir çok datayı beğenmedim an itibari ile böyle yarın her şey farklılaşır bilemem şemsiye girdi açılmıyor ciddi bir lotla yoksa atraksiyonu severim

8. Geçen cuma günü ve dün de toplu olarak yüksek miktarda satış yapıldı. Bu satışlar kesilmeden bu hisse yürümez.

Sayfa 92/632 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •