Sayfa 147/628 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Yabancı satıyor mu acaba yine? Endekse göre şu anda negatif ayrışıyor..
    Bu sabah tv de tüik in istifa eden görevlisi batıyoruz haberiniz olsun dedi ilgisi varmıdır yabancı kaçıyormu bilmiyorum.
    YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Bu sabah tv de tüik in istifa eden görevlisi batıyoruz haberiniz olsun dedi ilgisi varmıdır yabancı kaçıyormu bilmiyorum.
    YTD
    yeni duydum ...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    YTD
    Kasımda seçim var da dedi mi?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Battığımız mazottan gıdadan bu sümsük hisseden belli değilmi ağaların parası çok battıklarını anlamazlar ama olan bize oldu

kurthan

5. Eli ayağı düzgün hisselerde olan yatırımcıya hiçbirşey olmaz.Eninde sonunda kazanır.Ha viop tu vadeliydi yok varant tı kaldıraçtı işlem yapanlar varsa onu bilemem.

Bu hissenin hakkı burası değil. Her sene dönemsel böyle oluyor zayıf ilk çeyrek finansalları ile homurdanma eleştiri yerin dibine sokma yıl sonu bilançosu ile dağılır.Ha bu sene temettü güdük kaldı seneye böyle olmaz herşey farklı olur.Şu an hisse performansı tabii ki iyi değil.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Sayın Junge bu açıklama size.

Bakın insan olumsuz negatif olabilir muhalifte olabilir ben olumlu beklerim o olumsuz olur inanın ben münferit bu şekilde en anlaşamayacağım kişi olsa ne burada ne normal hayatımda saygısızlık etmem. Katılırım katılmam o ayrı konu.Sosyal medyada 3-5 adam var.Bakın ana tema kur korumalı yapmayın dolar alın ama bankada olmasın kasada olsun.Dövize bağlı varlık alacaksınız euro bond bile olmaz ABD tahvili alın.Niye böyle diyor bu arkadaşlar çünkü tek dertleri zaten ortam sıkışık ülkeden sermaye çıkışı olsun yoksa dertleri yatırımcıyı bilgilendirmek değil.

Ha illa dövize yönlendireceksen insanı kamu bankası olmayıp dövize endeksli bir sürü fon var bunlara yönlendirirsin ama dert başka ben bunlara karşıyım.Kimse de burada yok özgür ülke şu bu herkes görüşünü söyler masalı falan anlatmasın yap bunu abd de evinden alırlar seni.Kriz olmasa bile insanlar galyana gelip banka kapılarına dayanıp herkes fiziki dolarını çekse zaten ABD ya da Avrupa orada bile sıkıntı çıkar.

Bir yatırımcı olumsuz olabilir piyasanın dışında kalır iki de bir her kötü günde gelip de bu topiclerde olumsuzluk pompalamaya kalkışmaz.Ben negatif olsam mesela ne işim var borsada ne işim var topiclerde.Bir kez yazarım ben olumsuzum piyasadan çıktım.Bu kadar yani.

Umarım kendimi ifade edebilmişimdir.

7. Bu hisse 5 yıldır böyle satıp çık demesi kolay geçen yıllar kaybedilen paralar kim yerine koyabilir düzgün yönetilmiyor berbat duruma düşürdüler burunları dan fitil fitil gelsin diyeceğim bukadar her yerde yazacağım birazda onlar uyumasın kafdağina ulaşan başlarını biraz önlerine eğsinler

kurthan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    yatırımcının canı burnunda , kimseyi eleştirmemek lazım.....Sakin olmak gerekiyor.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 147/628 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •