Sayfa 178/628 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Topik iyice sessizleşti,heralde millet yıldı bu hisseden artık.

2. Fena bezdirdi, borsa yükselirken bu düşüyor, borsa düşerken bu daha fazla düşüyor, kötü olumsuz haber geliyor düşüyor, olumlu haberler geliyor satış fırsatı diye düşüyor, siyasetçiler konuşunca bu gene düşüyor, rusya-ukrayna savaşınca düşüyor, biden'ın ayağı dökezleyince daha fazla düşüyor, s400 denince fena düşüyor, F35 denince düşüyor, f16 denince gene düşüyor tl değer kaybedince düşüyor, tl değer kazanınca bir daha düşüyor. Velhasılı düşmeye programlanmış herkes bildiği için haliyle bıktırıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Fena bezdirdi, borsa yükselirken bu düşüyor, borsa düşerken bu daha fazla düşüyor, kötü olumsuz haber geliyor düşüyor, olumlu haberler geliyor satış fırsatı diye düşüyor, siyasetçiler konuşunca bu gene düşüyor, rusya-ukrayna savaşınca düşüyor, biden'ın ayağı dökezleyince daha fazla düşüyor, s400 denince fena düşüyor, F35 denince düşüyor, f16 denince gene düşüyor tl değer kaybedince düşüyor, tl değer kazanınca bir daha düşüyor. Velhasılı düşmeye programlanmış herkes bildiği için haliyle bıktırıyor.
    İyiydi güldük

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Fena bezdirdi, borsa yükselirken bu düşüyor, borsa düşerken bu daha fazla düşüyor, kötü olumsuz haber geliyor düşüyor, olumlu haberler geliyor satış fırsatı diye düşüyor, siyasetçiler konuşunca bu gene düşüyor, rusya-ukrayna savaşınca düşüyor, biden'ın ayağı dökezleyince daha fazla düşüyor, s400 denince fena düşüyor, F35 denince düşüyor, f16 denince gene düşüyor tl değer kaybedince düşüyor, tl değer kazanınca bir daha düşüyor. Velhasılı düşmeye programlanmış herkes bildiği için haliyle bıktırıyor.
    😂😂😂😂🤭🤭🤭🤭🤭🐱

5. Yazılıp çizilecek hiç bir şey bırakmadı

kurthan

6. Ne yalan diyim benimde canımı sıkıyor fakat 10 yıllığına girdim buna,uzun gelecekte illaki yüzümü güldürür heralde diyorum.kendi kendimi kandırıyorum,hükümet değişsin,nakit akışı düzelsin,birgün bi bedelsiz versin,illaki birgün patlayacak vs vs..tutunabileceğim bi umut yaratıyorum kendime napayım başka?şimdi küçük bir miktar nakit geçicek elime ve ben maalesef onu ereğliye gömücem.aselsan dan tokat yeme ihtimaline karşı..

7. Nasıl arkadaşlar , Türkiye’nin gururu olan hissemiz , sürekli icatlar yapan firma , iki adım yukarı atamıyor , Amerika da faiz artınca yabancı satar hesabımı yapıyor acaba , bilançoda büyük ihtimal berbat gelecek olabilir, yani size yedirmem diyor adamlar açıkça

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Ekonomi neyse ASELSAN o

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 178/628 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •