Sayfa 594/628 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. 2. cil halka arzı 21 liradan sanırım yapılan hisseyi gidip 40 üzerinde alıp hesap sormak dünyanın hiçbir yerinde yok. Bunlar yanlış. Bende buraya o beğenmediği tahtada USD bazında ne kazanmışım yazarım ayıp olur. Benim kızdığımda yok ben işime bakarım. Uyuz oluyorum böylelerine çünkü siz resmin farkında değilsiniz bunlar hep algı çalışması malı satmaya ikna yazıları ; ve üzerine basa basa tekrar yazayım;

Bu 3 sene bu ülkede enflasyonu tek yenen BİST tir. Bunu beceremeyen de kendisini sorgulasın.

Kimsede bana sakın yok altın şu kadar kazandırdı bu kadar kazandırdı ile gelmesin.O yapılan yanlış olmayacak işler bir daha olmaz. Ona bakılırsa USD fiyatı olarak Ons Altın tam bir kayıptır. Anlayana.

Bir diğer konu bu istatistiki değerlendirmeler boştur. Misal önümüzdeki iki yıl bu hisse öyle performans gösterir sonra herkesin ağzı açık kalır.

Ha bu arada benim için hava hoş ben o parayı USD bazında bu tahtadan öyle veya böyle katıyla kazanırım. Herkes elindeki malın değerini kıymetini bilsin ederinin farkında olsun diye yazıyorum. ASELSan tek ve muadili yok. Hani farkında olmayanlar varsa.

Gitsin bu iki sene HEKTS & SASA ikilisi tutanlara akıl versin. Evet uyuz oluyorum böylelerine. Kendilerini finans biliyor sanıyorlar çünkü.

Yazım kimilerine ağır gelebilir. Herkes emin olsun ki sosyal ortam normal hayatımda olmayacak kadar efendi yazdım. Ben böyleleri ile reel hayatımda borsa ile ilgili kelam bile etmem çünkü yorar insanı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. https://www.cnnturk.com/video/turkiy...idiyor-2092443

Bunu da hem de şöyle bir gündemin olduğu gün yapıyor. Tahtayı ekimden bu yana toplayanlar geri zekalı bir akıllı kendisi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Sayın Zdx&Lunar Soul neden yüksekten aldınız diyorsun, hisse her fiyattan alınır eğer fırsat görüyorsan,
    peki sana göre aselsan için hangi fiyat ucuz hangi fiyat yüksek, senin hesaba göre şuan fiyat çok yüksek almamak lazım, o halde daha düşmesini bekleyen akıllılık ediyor, ama diğer taraftan diyorsun ki fiyatı 10 dolar hatta 30 dolar olmalı, bence de öyle ama en azından realistim gerçeklerin gösterdiği argümanları kabul ediyorum, ancak senin beklentinle söylemin çelişki oluşturuyor.

4. Sayın Junge o zamanla bu zaman hem şirket açısından hem içinde bulunduğumuz trend açısından çok farklı. Aynı değil yani. Ben o bahsettiğim zaman 40 liraya alanlara Allah akıl fikir versin diyordum. Şimdi bu fiyatlarda baskılayanlara Allah akıl fikir versin diyorum. Ayrıca bu tartışmalar da çok yersiz şu an.

Adam aklı sıra değerlendirme yapıyor gelmiş buraya iki istatistiki veri ile akıl vermeye kalkışıyor. Böyle bir dünya yok hele benim bulunduğum yerde pabuçta pahalı olur. Lafımı esirgemem. Biz bu işi yaparken neyin peşindeyiz genellemelerin değil istisnaların....

Size bu eleştiriler çok normal geliyor öyle değil. Bunu da anlayın artık kendi iyiliğiniz için bir dost.

Şimdi isim vermicem bir nick var sattım çıktım yazdı teee ne zaman ben olumlu yazıyprum diye de bir araba dolusu laf etti sonra hiçbir yazı yok hisse 67 görmüş hemde bir de % 100 bedelsiz ile bu rakam 134 Allah bereket versin yazıyor. Hani bu arkadaşlar çok hakkaniyetli ya hani öz eleştiri.Hayat böyle aklına ne gelirse yaz tutturursan mualla tutturamazsan ne ala öyle mi?Bak böylelerinden bir cacık olmaz bu işlerde.Hiç sevmem böyle tatlı su kurnazlarını.Bir bitmediler gitti. Ben ASELS pozisyonumdan memnunum. Ha sorarsan performans yeterli mi tabii ki değil. Ama ben gereksiz tartışmalar yerine hak ettiğimi alana kadar pozisyonumu tutarım.Etliye sütlüye karışmadan. Gerisinden de ne anlarım ne de başkasına karışırım. Adım hıdır elimden gelen budur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,349
    ASELSAN yabancı oranı 6 Mart 2024 % 32,44. 5 Mart 2024 % 32,55.
    Fark % -0,11. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,349
    ASELSAN yabancı oranı 6 Mart 2024 % 32,44. 7 Mart 2024 % 32,60.
    Fark % 0,16. (Kaynak İş Yatırım).

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,349
    ASELSAN yabancı oranı 8 Mart 2024 % 33,11. 7 Mart 2024 % 32,60.
    Fark % 0,51. (Kaynak İş Yatırım).

8. Hala bu dolandırıcı hissede duran varmı yıllar oldu şimdi bu edilen karlarla 1200 olmalıydı en ucuz

kurthan

Sayfa 594/628 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •