Sayfa 374/629 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 5027 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bu aselsanda beni çeken bir sey var. Bu ya 4 ya 5 oldu girdikten hemen sonra güzel performans sergilemesi inşallah soke ve Astor için tamamen nakite donmustum. Bu nedenle buyuk dususten etkilenmedim. Dönüşümde 5 hisse ile bugün net bir giriş yaptım biri asels inşallah bu hafta aselsanin haftası olacak bakalım. Yarın ola hayirola

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Daha önce bahsettiğim sorunlar yüksek sesle konuşuluyor tartışılıyor hem sosyal medya hem ulusal kanalllarda. Bu saatten sonra ASELSAN yönetimi yatırımcıyı görmezden gelirken iki kere düşünecek, aselsanın ihracat yapmasını görmezden gelirken iki kere düşünecek, artık baykar ile alakalı konuşmama gerek kalmadı. Ali babacana cidden teşekkürler adam bizim bir ayda gündeme sokmaya çabaladığımız konuyu zirveye taşıdı. Bu tartışma hem baykar hem ASELSAN hem Türkiye için faydalı olacak ama özellikle biz ASELSAN yatırımcıları için. Artık aselsanın hem finansal hem borsa performansını çok daha olumlu olmasını bekliyorum. Umarım herkes kendisine çeki düzen verir ülke kazanır bizler kazanırız.
     Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Kardeşim yazdıklarımı anlıyamıyor musun anlamamış numarası mı yapıyorsun. Değişen şey spotlar açıldı dedim ışık yandı ışık, artık iki kere düşünecek herkes yanlış yaparken, aselsan yatırımcısı bu görmezden gelen yönetimin tavrı değişecek. Sana burda Ali babacanı veya başkasını savunmam benim bu topicte tek yanlı olduğum şey ASELSAN ve yatırımlarımın bana getirisi.
    ASELSAN yönetimi şimdiye kadar görevini yapsa zaten sadece bilgi paylaşırdık güzel güzel yada hiç birşey yazmaz idim. Neyse ben söyleyeceklerimi söyledim dediğim gibi baykarın tartışılması iyi oldu hatta süper oldu.
    Bu saatten sonra ASELSAN yatırımcısının yüzü güler çünkü yönetim bizi görmezden geldiğinde sorgulamalar başlayacak spotlar daha bir parlak yönelecek onlara.
    Bak gör borsa performansı nasıl güzelleşecek, bilanço nasıl makyajlı güzel gelecek, yatırımcı lehine nasıl güzel haberler gelecek, ihracat rakamını nasıl artıracakalar ve tüm bunlar borsa fiyatına nasıl pozitif yansıyacak. Senin yerinde olsam bana kızmak benimle tartışmak yerine teşekkğr ederdim )
    Varan 1 sermaye tavanı artırımı ama hemen yüzde 400 bedelsiz gelecek diye hesap kitap yapmayın. Sosyal medyada milletin bu kafayla hisseye dalması iyi değil ama yönetimin tavrı değişecek dmeiştim çünkü sosyal medyada dile düşmeye başladı sorgulanmaya başladı aselsandaki saçma sapan finanslallar ve yatırımcıların durumu.
    Aslında yönetşm yine işini güzel yapmadı. Bugün ABD den F16 onayı gelecekti ve o bir rüzgar yaratırdı zaten. Bu srmaye tavan artırımını haftaya paylaşsa daha iyi olurdu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,354
    ASELSAN yabancı oranı 17 Oca 2023 % 23,56. 16 Ocak 2023 % 24,58.
    Fark % -1,02. Hisse kapanış 58,90 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    çok uzattılar artık sermaye tavanı artırım kararı çıkarmaları lazım. hisseyi şimdilik götürecek yakıt bana göre sadece böyle bir karar olabilir. Aselsan için komik olan "3$ destek olacak mı" düşüncesinde olmak yatırımcı olarak ezik bir düşünce olmaktan çıkmalı
    Sonunda geldi, artık sermaye artırımı beklemek mantıklı %100 bekliyorum, ne zaman çıkar, bence 6 ay dan erken olmaz ama bu karar sermaye artırımı olacağının göstergesi hissenin gitmesi için yeterde artar bile

5. yine 3,30$ direncine takıldı, orayı aşarsa yükselş sertleşir.

6. https://twitter.com/Selcuk/status/16...DUra_poussAAAA

Ortada zaten hiçbir sorun yoktu. Bilen adam buralarda o kadar boş konulara girip yatırımcının kafasını karıştırmazdı. Bizim meslekte bir laf vardır herşey zamanında ; yorum el yakarken kem küm ben aldım sattım sattım aldım piyasa yükselince ben biliyordum.

Bu ancak twitterdaki hüstadlar gibi sanalda olur. Reel de ise olan adamın aklını elinden de malını alırlar.

Lay lay lom zamanda yazdıkların değil zor zamanda yazdıkların, yaptıklarındır aslolan.

Gerisi hikaye, masal............

Burada 6 usd yazarken hayaldi şimdi anca ayıkan birileri için hedef olur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. 2018'den sonraki yıllardan birinde 2'ye bölünmüştü hatırlarsınız.. bölünme sonrası 20'den 10'a düşünce sosyal medyada "2017'deki 47 zirvesinden 10'lu rakamlara düştü" zannetmişlerdi..

Hatta 40'lı rakamlara geldiğinde 2017 fiyatına göre 80'i geçmiş sayılırken bile buraya ve twittera gelip "hala 2017 zirvesine ulaşamadı" diyorlardı..

Ben de hisse 3'e veya 4'e bölününce, buraya ve twittera girip "ohoo hala 2017 zirvesinden aşağıda" diye yazmak istiyorum
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

İnşallah 4 bedelsiz verip (5’e bölünüp) 22 TL olur da hep beraber deriz

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 374/629 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz