Sayfa 603/628 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613 ... SonSon
Arama sonucu : 5021 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Sp +1 abd hergun rekor tazeliyor
    Altın keza
    Dolar aynı
    Hergun rekor tazeliyorlar
    Enflasyon 4 nala hergun herseye korkunç zam geliyor
    Ama borsa çok iyi hatta en iyi .. yersen

2.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Sp +1 abd hergun rekor tazeliyor
    Altın keza
    Dolar aynı
    Hergun rekor tazeliyorlar
    Enflasyon 4 nala hergun herseye korkunç zam geliyor
    Ama borsa çok iyi hatta en iyi .. yersen
    Çok bilmiş cici cümleler bunlar enflasyon devaluasyon kur, cahile anlatır gibi anlatacam ben, bunların tamamı devletin milletinden çaldığı çırptığı hırsızlığa verilen takma adlar. Kim çalıyor peki, tabiki devletin başında kim varsa o.

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Boş konuşuyorsun D83 madem öyle bu topiclerde ne işin var. Git nereye istersen oraya yatırım yap.
    Bu sana böylelikle bir ders olsun
    Bir daha gerçekleri saptırmaya kalkmazsin aldığın bu ders ile

4. Arkadaşlar şurada topu topu üç-beş kişiyiz, hepinizde kıymetli harika insanlarsınız, iyi niyetlerinizden de şüphem yok birbirinizi incitmeye gerek yok.

5. İki üç kurum ASELS i şamar oğlanına çevirdiler. Sat sat bitiremiyorlar. Bunlar resmen tokatçı. BOFA çatır çatır açığa satıyor ordinolu satışın yanında. Bugün Aselsan dan al sat karı 3500k TL. Bunların kağıt değeri filan umurları değil. Yabancı satışı var ama bunların yanında cüce kadar. Zaten kağıdı götürende getirende bu kurumlar, hem de kafalarına göre.

Yok kağıt zaman içinde değerini bulur filan bunlar hikaye işler. Enflasyonla kafa kafaya veya biraz fazlasını belki ancak yedirirler bu yamyamlar, o da zır zarar demek. Yani böyle dağınık FD si olan bir kağıt da öyle bir tezgah kurmuşlar ki bunlara eyvallah etmekten başka çare kalmıyor. O da insanın kanına dokunuyor.

Zaten kağıda sahip çıkıp müdahale edecek güç yok ki bu kadar rahat at koşturuyorlar. Bu kağıt bu yamyamların elinde olduğu sürece bir .ok olmaz. Ben bezdim artık. Durumu kabul edip ona göre bir yol benimsemek lazım diye düşünüyorum. Mal kaptırmaktan çok bu cendereden kurtulmak gibi geliyor bana..

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    1.71$ desteği kırılmak üzere kırılırsa görece sağlam dediğimiz 1.60$ lar seviyesindeki destek iş görecektir. Bu desteğin kırılıp kırılmayacağı, düşüş trendin zamansal olarak sıkıştığı 20 martta tam olarak kesinleşecek görünüyor. 20 marttan sonra düşüş gerçekleşmezse 1.71$ desteğinin sağlamlaştığını kabul edebiliriz.
    1,71 civarında fakat kötü kapattı seansı neyse sağlık olsun.

Çok düştük ellerinin ayarı yok genede pozitifim aselsanda ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şurada topu topu üç-beş kişiyiz, hepinizde kıymetli harika insanlarsınız, iyi niyetlerinizden de şüphem yok birbirinizi incitmeye gerek yok.
    Şu da var olumsuz değilim uzun vadede
    Tek sebebi çok ucuz hisseler bedava çöp
    Bistin tek pozitif yani da bu
    Herseyden her üründen geri kaldı yıllarca
    Bir yerde kapatır ilerde doğanın gereği
    Hicbirsey bu kadar geri kalmaz hiperenflasyon yaşanan ulkede
    Enseyi karartmayın
    Algicilara dikkat edin

Sayfa 603/628 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları