Sayfa 254/628 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Sayın Suheyl ısrarla ISCTR topiğinde 5 lira bölünmüş hali 2,4 larda ne tartışmalar oldu.Onları okuyunuz.

Ben önceki yazılarımda ASELS de yatırımcıya yakın geçmiş 5 sene haksızlık yapılmadı demedim. Zaten sizce YKB robotu olayına laf eden biri düzen adamı olur mu?SPK konusuna girmek istemiyorum.

Ama bu ülkede yatırımcıyı kendisinden başkası koruyamaz bunu çoğu kez yazdım.

İsmail Demir ne yapsın.Adam işini yapıyor o soru gelince isyan edesi gelmiştir bence.TTKOm da bir yazı yazacaktım yoğunluktan aksiyon bitmiyor ki yazamadım yazarsam onu da okursunuz.TTKOM-ASELS kollu makine gibi tahta; devletin guzide kurumlarında bunların olmasından hiç memnun değilim.Ama elden birşey gelmiyor.

Son 1-2 ay bu topicde ne yazdımsa arkasındayım.Daha değişik konulara girmek istemiyorum.Çünkü bana ya da yatırımcıya bir faydası yok.

Son olaylar ile ilgili Sayın Berra Doğaner in açıklamalarını bulup izleyin. Adres takasbank işi doğru değil. En azından piyasanın anladığı şekilde değil.

Sektörün içinden gelen şu an içinde olmayan biri olarak ben neler döndüğünü az çok anlıyorum. Ama bu konulara buralarda detaylı girersem başıma iş açar mıyım emin değilim.Ufak bir iki dokundurmam oldu bazı topiclerde ama daha ileri gitmek istemiyorum. Saygılarımla
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1066454

Artık söz bitti..)) Sadece gülüyoruz..

3. Koca Gedik Yatırım bu işlerin arkasından böyle bir açıklama yapıyor. Hem de uzlaşmanın son günü.. Ne diyeceğimizi şaşırdık vallahi..

Akla ziyan işler oluyor ve bu iş pek hayra alamet değil gibi görünüyor.. İllaki geçecek ama delip de geçecek bu akşam iyice belli oldu..

Hayırlısı diyelim..

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    saat 18 civarı 4200 şimdi de 4156 şubat 2023 vade.Diğerleri de hemen hemen yakın. Ha ben arada columbia dark filtre kahve içiyorum. ne olmuş yani.

Bakmıyor ki daha önce ne yazmışız.

Bugün viop teminatlar artırıldı yarın için.Bir çok kurum bunu *2-*4-*6 yaptı mesaj geçti müşterilerine.

hatta boş hesabım olan kurumlardan da mesaj geldi. Bu durumlarda her zaman durumlarını ayarlamakta zorlananlar olur.Bunu da birileri bilir gereğini yapar.
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yanlış yorumluyorsunuz. Ben şerh düşeyim. Alsalar ya borsaya verirken doları da yukarı.Hemde dolar endeksi şov yaparken.

Bundan sonra olacaklar başka şeyler. 2350-2400 gibi yorumlayanlar buraları yine ahlar vahlar çeker.

Shortcular bitti şimdi de longcular bitecek sonra sen sağ ben selamet.Yatırımcı olana bir şey olmaz.Hele doğru kağıtlarda olanlara piyango çıkar.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...52608&page=225 bu da o günün linki.

Yazıların tarihi 13 Eylül. Daha ben ne yapayım. Bak ben buna rağmende tek lot ASELS vermedim.

Bir şey olmaz bu işlerde aracı kurum patronlarının da bilanço ortaya çıkınca elini cebine atacağını yazmıştım bir yerde.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Çok zorluyorlar insanları ve çoğu da çarpıldı bu tezgaha. Bu sitem böyle gitmez. Kendi evrimini zorlar. Gerçek yatırımcı helak oluyor arada.. Kurunun yanında yaş da yanıyor.. Allah akıl fikir versin. Konuları içeriden bilen biri olduğunuza da dayanarak eski köye yeni adet getirmiyoruz ama bu denli cüretkar bir ( )değiştirdim de okuyan okumuştur) parası da hayır getirmez diyorum daha ne diyeyim.. Kalın sağlıcakla..

6.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1066454

Artık söz bitti..)) Sadece gülüyoruz..
    Yukarıda Gedik yatırıma ait olduğunu okumamışım. Aselsan bedelli yaptı sandım da elim ayağım zangırdadı Kapanışa doğru baktım Eylül sonu vade made korktuğumuzla kaldık ben de aselsana ekleme yaptım. Kendime fiyat değil vade hedefi koydum. Şartlar ne olursa olsun 4. Çeyrek bilançosunu bekleyeceğim. Kısa vade Aselsan ile ilgili tek endişem desteğine yakın yerlerde gezinmesi. Direnci hedefleyip oralarda dolanması daha güven verici olurdu. Şu an desteği aşındırıp aşındırıp alt banda geçmesinden korkuyorum.

7. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. 28.80 civarı önemli yer. Buradan aşağı inmemesi lazım. 29.90 üzerinde kalırsa yukarı hareket hızlanır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 254/628 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •