Sayfa 318/628 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 5019 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Suheyl bence o 3 lü ky ye alışsın biz onlara değil....
    Keşke öyle bir seçenek olsa muhteşem olur Sn Lunar.. Lakin onların velinimeti ky. Kurtulmanın tek yolu da AL ve YAT formasyonu.. O da sabır ister, yatırımcı donanımı ister, bizim halk öyle şeyleri pek sevmez. Hemen zengin olmak ister. Onun içinde bakınız örnek SASA iktidara dahi beddua eder..

14. senem doluyor bu ve kağıdı hiç satmadım ve lot arttırarak devam ettim. Kaç kişi bu sabrı gösterir ??? Ama ben dahi 3 ay önce artık satmak gerekiyor diyen bir psikolojiye girmiş idim.. Neyse ki babalar bir zahmet hareket emri verdi.. Bu tahtanın çok mağduru var. Eskiler bilir..

Sonuç olarak 3 ler olmadan olmaz buna karşı önlem ky nin bilinçli olup onları dikkate alması lazım yoksa sonu belli referandum !!

2. Sasa ve Hektaş'taki F/K oranının Aselsan'da da olması için 1 lot aselsan kaç TL olmalı ???
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

3. yok mu hesap kitap bilen bir babayiğit ?
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

4. Öyle bir şey olduğunda ben burada olup göremeyeceğim için İnşallah; hesaplama ile kendimi yoramayacağım.

Ben açgözlü değilim benden alanda kazansın der kenara çekilirim o yolun bir bölümünde sonunu da göremem.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Öyle bir şey olduğunda ben burada olup göremeyeceğim için İnşallah; hesaplama ile kendimi yoramayacağım.

Ben açgözlü değilim benden alanda kazansın der kenara çekilirim o yolun bir bölümünde sonunu da göremem.
    satsanız bile foruma uğrayıp selam verirsiniz ;)

6. Hadi oğlum yap numaranı , eksiye geç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Hadi oğlum yap numaranı , eksiye geç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bugün yapmaz merak etmeyin..

17 30 dan sonra toparlar inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    Sasa ve Hektaş'taki F/K oranının Aselsan'da da olması için 1 lot aselsan kaç TL olmalı ???
    hisse başı kar 4,29 du galiba çarp istediğin fk ile bulursun sonucu dostum

Sayfa 318/628 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •