Sayfa 423/628 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon
Arama sonucu : 5019 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Davutiskender aynen dediğin gibi, yeni iktidarda kendi özel cici çocuklarını yaratacaktır. Yalnız THY de devlete ait fakat yönetimi, ASELSAN yönetimi kadar arsız ve cüretkar değil ve yatırımcısı ile paylaşıyor, özeller için çalışmıyor sadece.
    Bahsettiğin şirket artık iktidar çevresinin aile şirketi. Meselâ üç kardeş, bir kaç arkadaş ve daha nice akrabasıyla çalışanları biliyorum. Laf aramızda onlar da yatırımcısıyla bir şey paylaşmıyor.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

2. Seçime kadar tahtada ayılar ile beraberiz.. Ayılar her yükselişte mal iteleyebilir.. Sadece Aselsan değil, tüm borsa zevksiz olacaktır
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

ASELSANın son Tweeter paylaşımına yapılan bir yorumda gördüm , millet ASELSAN a posta ile 15 kuruş gönderelim diyor )
    Fikri sevdim bende göndereceğim
    Bakınız şurada https://twitter.com/zoioziozi/status...C-teOo8swtAAAA

4. hayırlı günler zurnanın zırt dediği yerdeyiz 26 nisan genel kurul görüşülse de işimize baksak genelde yönetim kurulunun teklifleri genel kurulda kabul edilmiş geriye kalan bedelsiz süreci ne zaman olur ve kaçtan bölünür

5. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

26 tl ye ( 1.3 dolar) çekse mantıklı olur hem kimseye zırnık koklatmamış olur hemde kasıma kadar orada bekleyerek milleti bunaltır kaçırır , millete bedava para verecek kadar enayi değil bunlar , kafayı çalıştırmaları lazım, enayimisin sen tahtacı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,349
    ASELSAN yabancı oranı 3 Nisan % 29,39. 31 Mart 2023 % 29,25.
    Fark % 0,14. Hisse kapanış 51,05 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    ASELSANın son Tweeter paylaşımına yapılan bir yorumda gördüm , millet ASELSAN a posta ile 15 kuruş gönderelim diyor )
    Fikri sevdim bende göndereceğim
    Bakınız şurada https://twitter.com/zoioziozi/status...C-teOo8swtAAAA
    Tavsiye. Madem bu kadar artistlik yapıyorsunuz bedelsizden gelen lotları da gönderin zira o da temettü.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Aşşağı kırmış gibi duruyor bollinger , umarım yanıltma amaçlıdır

Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    26 tl ye ( 1.3 dolar) çekse mantıklı olur hem kimseye zırnık koklatmamış olur hemde kasıma kadar orada bekleyerek milleti bunaltır kaçırır , millete bedava para verecek kadar enayi değil bunlar , kafayı çalıştırmaları lazım, enayimisin sen tahtacı

Stop oldun galiba. Yukarıda da stop un var mı?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 423/628 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •