Sayfa 54/628 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 5021 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Burada boş paylaşım yapan biri var uçacak kaçacak tavan açması lazım vs. Hergün onlarca paylaşım yapıyor hepsi birbirinden boş. Lütfen dikkate almayın
    O şahıs ya art niyetli ya da borsada yeni işlem yapmaya başlamış çabuk gaza gelebilen biri.

Bu arada yıllardır ekonomik anlamda bedel ödediğimiz S400 leri Ukrayna'ya vermek için almadık, diyelim öyle saçma bir karar aldık bu durumda Ukrayna tarafında savaşa girmiş oluruz...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    s400 leri diyelim Ukrayna'ya verdik.
    e bunların üreticisi rusya. bir tuşla kilitlerler yahu. ukrayna rusyaya karşı o cihazları kullanamaz ki

Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Burada boş paylaşım yapan biri var uçacak kaçacak tavan açması lazım vs. Hergün onlarca paylaşım yapıyor hepsi birbirinden boş. Lütfen dikkate almayın
    O şahıs ya art niyetli ya da borsada yeni işlem yapmaya başlamış çabuk gaza gelebilen biri.

Bu arada yıllardır ekonomik anlamda bedel ödediğimiz S400 leri Ukrayna'ya vermek için almadık, diyelim öyle saçma bir karar aldık bu durumda Ukrayna tarafında savaşa girmiş oluruz...

Zaten girdik sayılır.
    Bayraktar adına marş yapıyor adamlar
    Videolara izleyin Rus konvoyları yerle bir durumda
    Hepsi Bayraktar sayesinde.
    Ruslar keklik gibi avlanıyor
    Tanklarin üzerini leylek yuvasiyla örtüyorlar
    Koca Rus ordusu çaresizlik içinde
    Kaçanları kendi komutanlari kaçmayanlari da Bayraktar hallediyor
    Ruslar nükleer silahlarla saldıracak 22 Mayıs'ta
    Simpsons dizisinde var.
    Adamlar uzaktan füzelerle vurabiliyor ancak ve zaman bize gösterdi ki kara ordusu yoksa bir hiçsin Irak'tan zor kaçtı ABD.oysa Saddam'ın komutanlarını satın almıştı.ama cihat örgütleri ABD'ye dayak attı.afganistan dan nasıl kaçtılar hep gördük TV de.adamlar uçakların tekerinde kaçmaya çalıştılar.
    Ruslar şimdi Ukrayna da ayynisi yaşayacak
    Ekonomik olarak da çökecekler.
    Bazı aklı kit Türk şirketleri Rusya ya yatırım düşünuyor.ahmaklik böyle bir şey.tum dünya sırtını döndü sen yatırım yapacaksın.
    Artık Rusya tamamen cokmeden ambargo kalkmaz.putin yaptığı hatanin bedelini halkına odetecek.

Ha bu arada bana gaz veren diyen arkadaşlara seslenmek istiyorum
    Dünyanın nereeinde 1.5 dolarlık savunma şirketi gördünüz siz.
    Gaz vermem için hissenin beşe ona katlamasi gerekir ki zaten hisse diplerde.
    Çok komik fiyat 1.5 dolara Aselsan sizin amacınız hisseyi kotuleyip ky den mali düşükten almak.
    Sizin işinizi bozdum ama kusura bakmayın
    Aselsan ülkenin gururudur.
    Sevmeyen teneke vs vs diyenler hisseyi mi kotuluyor yoksa şirketi mı acaba
    Aselsan s 4000 ler verirlerse ve yerine f 35 alırlarsa ne olur bir düşünün bakalım.
    Bazen haber gelse bile anında etki etmez ama sonra ne olur düşünmek gerekir
    Kalın sağlıcakla dostlar
    Beni takip eden kazanır
    Konya
    Yünsa
    Vbtyz de de yazdım oralara da bakın dostlar

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    s400 leri diyelim Ukrayna'ya verdik.
    e bunların üreticisi rusya. bir tuşla kilitlerler yahu. ukrayna rusyaya karşı o cihazları kullanamaz ki
    Belki de çoktan verdik s 400 leri bilen var mı
    Ateş olmayan yerden duman çıkmaz
    Belki pazalik yapılıyor

4. Rusya bunları Türkiye'ye kendisine karşı kullanılsın diye mi verdi.
    Böyle bir şey savaş sebebi olur Rusya ile Türkiye arasında.
    Nakil sürecinde vurur verdiğinizle kalırsınız. ytd

Nasıl bir kitle ile karşı karşıyayız.
    S400 alıyoruz sevinçten havalara uçuyorlar
    S400 Ukrayna'ya verilsin diyorlar mutluluktan hayal kuruyorlar. Kısaca her şartta mutlular. Ben algılamakta zorluk çekiyorum. Bunca kahır çektiğimiz S400 ler bu saatten sonra hiçbir yere verilemez verilmemeli.

Tekrar ediyorum S400'lerin Ukrayna'ya verilmesi savaş sebebidir, Zaten ABD'nin bu dedikoduyu ortaya atmaktaki amacı bizi de savaşa dahil etmektir. Aynı anda hem Rusya'yı hem de bizi çökertmek için sinsice düşünülmüş bir plan.

Herkesin rahatlıkla kandırdığı yetkililerimiz inşAllah S400'leri Ukrayna'ya vermek gibi bir oyuna düşmezler. Varsın Aselsan yükselmesin zamanı gelince elbet yükselir.

Ülkedeki bütün şirketlerin Aselsan da dahil değeri 1 - 1.5 dolar hatta cent ile ölçülmesi şirketlerin kötü olduğu, değersiz olduğu anlamına gelmez. Ülke yönetimi kötü, ekonomi yönetimi kötü, paramız pul olduğu için paramız tüm Dünya üzerindeki para birimlerine karşı her gün değer kaybettiği için şirketlerin değeri de cent ile ölçülüyor.

Aselsan'ı kötülemek için yazmıyorum ama bir gerçek var ki Aselsan'a siyaset bulaştı kolay kolay uçmaz, kaçmaz, tavan çekmez.

Bu arada 2016'dan bu yana aselsan'da işlem yapıyorum 5 yıldır hiç satış yapmadım portöföyümün %85'i Aselsan... Allah ömür verir, sağlık durumum da elverirse bu oran 15 - 20 yıl azalmayacaktır.

Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

Dünyanın hiçbir yerinde 1.5 dolarlık savunma şirketi olmaz.bu şirketin suçu değil bu ülkemizdeki yatırımcıların abuk subuk yatırımcılarin kararlarından kaynaklanıyor.
    Olmadık şirketler uzaya gidiyor ama ülkenin bel kemiği şirketi 2 dolara komedi gibi

Türk varlık fonu uyuma
    Birçok şirket kendi hissesini alıyor
    1 dolara ASELSAN olamaz
    Olamaz
    Olamaz
    Olmamalı
    Küçük yatirjmcilari soydurmayin
    Sevgili ASELSAN çılar hissenize sahip çıkın
    Ytd

Günaydın ortaklar.
    Hazır mıyız savunma fuarına
    Bu hafta fuar var.yeni anlaşmalara hazır olalım