Sayfa 186/628 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 5024 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Şirketin 2022 yılı 2. Çeyrek Finansal Sonuçları 11.08.2022 Perşembe günü KAP'ta yayınlanacaktır.
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Günlük görüntüde 2.kanala girdi kanal ortası kesikli çizgi 23.64 gibi takip edilebilir.

Kesikli çizgi eğimden dolayı bugün için 23.60

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

4. hayırlı cumalar bol kazançlar aselsan 23.68 üzeri kapanış yapmalı yükselişten söz edebilmek için 23.68 gecilmeli 2017 yılı temel analizine göre 25 tl ederi vardı şu anda bana göre 3 ila 3,5 katı fiyatlarda olmalıydı bir şey çok baskılanırsa eninde sonunda sert bir sıçrama yapar yıl sonu beklentim en az 32 li rakamlar yıl sonu bilançosu önemli logoritmik grafige bakınca diplerdeyiz ikili dipte yapılmış gözüküyor şirket ortalama 4 yıl arayla bedelsiz bölünme yapmış en son 2020 bedelsiz beklentim yok şu an için yapmaması daha iyi olur fiyat zaten düşük yapıpta fiyatı dahada aşagı düşürmeleri çok ta mantıklı değil 2. çeyrek bilançosunun çok iyi gelmemesi pek önemli değil aselsanın yıl sonu bilançosu daha kuvvetli gelir herkese iyi günler YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ŞAHSİ GÖRÜŞLERİM BENİ BAĞLAR...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,352
    ASELSAN yabancı oranı 3 Ağustos 2022 % 24,72. 4 Ağustos 2022 % 24,63.
    Fark % -0,09. Hisse kapanış fiyatı: 23,38 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. ASELSAN, 9 bini aşkın çalışanına %55 oranında zam yaptı - Dünya

Dünya internet sitesinde yayınlanan habere göre; ASELSAN, 9 bini aşkın çalışanına yüzde 55 oranında zam yaptı. Zam 1 Temmuz 2022'den itibaren geçerli olacak.

Ayrıca asgari geçim indirimi uygulamasının kaldırılmasından dolayı, çalışanlara her ay net 500 TL yapılan ek ödeme 650 TL olarak güncellendi.

https://www.dunya.com/sirketler/asel...-haberi-665600

Yatırımcınıza da % 55 yapaydınız iyiydi. çok kızacak yatırımcı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Köylü kurnazı bir tahtacının eline düştük , buyurun milli hisseniz size nasıl yapıyor keyfini çıkarın , şimdi bilanço zamanı bir daha aşşağı dalgalanma ( tabii bir sürpriz yapıp iyi gelmez ise) , sonra bir hafta 10 gün toparlanma süreci , tam rezillik hayatımızın hatası , bu borsa yükselmesinide böyle kaçırdık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    hayırlı cumalar bol kazançlar aselsan 23.68 üzeri kapanış yapmalı yükselişten söz edebilmek için 23.68 gecilmeli 2017 yılı temel analizine göre 25 tl ederi vardı şu anda bana göre 3 ila 3,5 katı fiyatlarda olmalıydı bir şey çok baskılanırsa eninde sonunda sert bir sıçrama yapar yıl sonu beklentim en az 32 li rakamlar yıl sonu bilançosu önemli logoritmik grafige bakınca diplerdeyiz ikili dipte yapılmış gözüküyor şirket ortalama 4 yıl arayla bedelsiz bölünme yapmış en son 2020 bedelsiz beklentim yok şu an için yapmaması daha iyi olur fiyat zaten düşük yapıpta fiyatı dahada aşagı düşürmeleri çok ta mantıklı değil 2. çeyrek bilançosunun çok iyi gelmemesi pek önemli değil aselsanın yıl sonu bilançosu daha kuvvetli gelir herkese iyi günler YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ŞAHSİ GÖRÜŞLERİM BENİ BAĞLAR...
    1.5-2 yıl önce girdim bu hisseye,o kadar bezdirdiki o dönem konuştuğum bazı yatırımcı arkadaşlarla konuştum geçen hafta hepsi çıkmış hisseden?!.kendimi aptal gibi hissettim hala bu nalet hissedeyim diye.hatta biri haluk görgün ün bir röportajını izlemiş geliştirdikleri bazı silah,ürün vs leri yanlarında çalışan mühendislere şirket kurdurup parçalarını onlara ürettirdiklerini açıklamış.bu arkadaşta ar ge sini aselsana ittirip,kârınıda yandaşlarımı yiyecek?deyip çıkmış hisseden ki bu kadar mal gibi sürekli çöken bir hisse için bence mantıklı?şuan ne düşünüyorsun derseniz inanılmaz sinirliyim!

Sayfa 186/628 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •