Sayfa 131/628 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 5021 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Gül bahçesinde elime diken batarsa Gül'den bilirim hele bir götürün desin bak neler oluyor yoksa Kimin haddine 18 kuruş temettü))
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ben üstad değilim ama + koyayım ben pozitif konuşmuş olayım.

Valla helal olsun adama bir tahta yaptırmadığınız kalmıştı o da oldu bende sizi canı gönülden tebrik ederim.
    kurthan

2. https://www.youtube.com/watch?v=Ft2DrY5RfSs

Borsada böyle yatırımcı gerçekleri idrak edinceye kadar atı alan üsküdarı geçer.

O yüzden siz şirketin ederi nedir buna bakın bırakın saçma sapan diğer konuları.Öyle derler böyle derler alırlar elinizden malınızı sonra buna biz pahalı edinilmiş tecrübe diyoruz bu sektörde.Bazı arkadaşlar kusuramabakmasın bu işi iki siyaset okuması o şu bu sananlar çok yanılıyor.

Sizin yapmanız gereken 1 yatırım için ayırdığınız para atıl olmalı.2 teknik analiz bilmelisiniz ki iyi şirketi yerinde alıp satabilesiniz.Bir de artık fırsat maliyeti denen şey çok pahalı.

Mesele 2016-2021 performansının ne olduğu değil.Tabii ki performans iyi değil ama önemli olan ;

2022-2026 performansı ne olur, ne olacak? Önemli olan bu.

Bazı eleştiriler haklı ve doğru ancak bu şirket Türkiye de tek belki ileride aynı tempo gösterilecek performans ile dünyada 3-5 sayılı şirketten biri olacak.Bu bir şekilde finansallara eninde sonunda yansıyacak.

Yazdıklarımı beğenmiyorsanız bir de bu var ;

https://www.odatv4.com/dunya/kissing...t-yakin-239593

O yüzden uyanık olmakta fayda var hayatta böyle borsada...
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 27-05-2022 saat: 07:42.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,350
    ASELSAN yabancı oranı 26 Mayıs 2022 % 21,44. 25 Mayıs 2022 % 21,79.
    Fark % -0,35. Hisse kapanış fiyatı: 23,98 TL. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Eko-Psike Yazıyı Oku
    ASELSAN yabancı oranı 26 Mayıs 2022 % 21,44. 25 Mayıs 2022 % 21,79.
    Fark % -0,35. Hisse kapanış fiyatı: 23,98 TL. (Kaynak İş Yatırım).

Çok Aldılar ya bir gün yeşil gördük ardından tekrar kırmızı..

ytd..

5. ASELSAN, milli insansız hava araçlarının "gözü" olarak nitelendirilen kamera sisteminde üretim kapasitesini artırıyor

ASELSAN milli İHA'ların "gözünü keskinleştiriyor"

- ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün: - "40'ın üzerinde kamera kullanıcıya teslim edilmiş durumda. Seri üretimimiz devam ediyor. Ayda 6 tane üretebilecek seviyeye geldik, bunu 10'a çıkarmaya çalışıyoruz" - "Cats bir ürün ailesi. Gelişmiş versiyonlarını arkadaşlarımız geliştiriyor, yakın zamanda onları da hizmete sunmayı planlıyoruz"

BAKÜ (AA) - GÖKSEL YILDIRIM - ASELSAN, milli insansız hava araçlarının "gözü" olarak nitelendirilen kamera sisteminde üretim kapasitesini artırıyor, daha gelişmiş yeni ürünler de göreve hazırlanıyor.

ASELSAN, Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı), Azerbaycan Dijital Gelişim ve Ulaştırma Bakanlığı ile Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yürütücülüğünde, ülkenin önemli kurum ve firmalarının destekleriyle Bakü Crystal Hall ve Deniz Kenarı Bulvarı Milli Park'ta düzenlenen TEKNOFEST Azerbaycan'da çeşitli ürün ve kabiliyetlerini sergiliyor.

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, TEKNOFEST zamanı geldiğinde, etkinliğin kırmızı montlarını giydiklerinde ayrı bir heyecana büründüklerini söyledi.

TEKNOFEST'lerle milli teknolojiler geliştirme, bunları geliştirecek nesillere örnek olabilme, onların ufkunu, vizyonunu açabilme heyecanın daha da arttığını dile getiren Görgün, etkinliğin inanılmaz bir başarıya ulaştığını ve bu yıl ilk kez Türkiye dışında yapıldığını ifade etti.

Görgün, "Dışarda yapıyoruz diye düşünüyoruz ama diğer taraftan '2 devlet, tek millet', kendi kardeş vatanımızda diye düşünüyoruz. Türkiye'deki gibi kalabalık, ilgi yüksek. Yarışmalara 1000'den fazla takımın başvurusu oldu, 6 bin yarışmacı vardı. Finalistler burada kendi ürünlerini sergiliyorlar. Yarışmaların bir kısmı tamamlandı, bir kısmı devam ediyor. Ödüller iki ülkenin cumhurbaşkanları tarafından verilecek." diye konuştu.

Görgün, festival kapsamında kalabalık bir ekiple güncel gelişmeleri, heyecan uyandıracağını düşündükleri teknolojileri sergilediklerini anlattı.

ASELSAN'ın Bakü'de 30 kişilik bir ekibi bulunduğunu ifade eden Görgün, bu yapılanmayla ülkedeki faaliyetlerinin de devam ettiğini vurguladı.

- Milli İHA'lar Cats ile görüyor

Görgün, ASELSAN'ın Türkiye'nin milli insansız hava araçlarının görüntüleme sistemi ihtiyacındaki dışa bağımlılığı ortadan kaldıran ve TEKNOFEST Azerbaycan'da da sergilenen elektro-optik keşif, gözetleme ve hedefleme sistemi Cats'e ilişkin de bilgiler verdi.

İHA'lar için geliştirdikleri keşif gözetleme ekipmanın yüksek irtifa ve zorlu hava koşullarında görev yapabildiğini anlatan Görgün, şunları kaydetti:

"Gece gündüz, termal olarak görüntüleme, lazerle işaretleme yapabilen, hedefi takip edebilen bir keşif gözetleme sistemi. Bu askeri ürün ailemizin bir tanesi. Hem döner kanatlı sistemler hem sabit kanatlı insansız hava sistemleri için bu ekipmanları geliştiriyoruz. Cats'in başarısı ortada. Geçen yıl ilk kez kullanıma vermiştik. Bu itibarıyla 40'ın üzerinde kamera kullanıcıya teslim edilmiş durumda. Seri üretimimiz devam ediyor. Ayda 6 tane üretebilecek seviyeye geldik, bunu 10'a çıkarmaya çalışıyoruz. Cats bir ürün ailesi. Gelişmiş versiyonlarını arkadaşlarımız geliştiriyor, yakın zamanda onları da hizmete sunmayı planlıyoruz."

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. iyide kardeşim her şey aselsan adına iyi gidiyor kar iyi anlaşmalar ardı ardına geliyor neden yükselmiyor bunun yeri burasımı bir türlü anlayamadım bunun topuğu olamayacak şirketle on kat yirmi kat para kazandırıyor ben beş yıldır aselsan taşıyorum param pul oldu bana biri bunu anlatsın ben hiç bir şey anlayamadım ytt değildir bütün herkese hayırlı cumalar bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    iyide kardeşim her şey aselsan adına iyi gidiyor kar iyi anlaşmalar ardı ardına geliyor neden yükselmiyor bunun yeri burasımı bir türlü anlayamadım bunun topuğu olamayacak şirketle on kat yirmi kat para kazandırıyor ben beş yıldır aselsan taşıyorum param pul oldu bana biri bunu anlatsın ben hiç bir şey anlayamadım ytt değildir bütün herkese hayırlı cumalar bol kazançlar
    Adamların niyeti kötü , kendi kazançlarının peşindeler , hisseyi aşşağı yukarı yapıp kazanıyorlar , Şirketin de para etmediğini biliyorlar , yoksa yabancı alır zaten bu fiyatlardan, devlet ile de iç içe olması olumsuz tabii bu noktada yorum yapmaya cesaretim yok ( şahsi hastalıklı fikirlerim hayal ürünleridir söylediklerim doğru değildir )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Yine mi satış yedi bu? bir kaç gün artı gitti ya... ):
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 131/628 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •